(POMOC)ED nie wyświetla serwerów.

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

20 sty 2010, 16:21

Mam taki problem otóż Eternal Damnation nie wyświetla mi serwerów,a bardzo chciałbym sobie pograć przez internet z możliwością ciachania wrogów.Na dole okienka pisze mi albo błąd serwera,albo pobieranie listy serwerów,a jak sie załaduje to nie ma żadnego serwa.Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?Z góry dzięx.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

20 sty 2010, 18:18

Hmmm... Zależy od internetu. Ja mam bezprzewodowy (ciągnę sygnał z hot-spota) i też pozostaje mi gra na botach.


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

20 sty 2010, 18:34

Ja mam internet z blueconnect(pech)ale moja koleżanka ma taki sam jak ja i jej jakoś to chodzi(przynajmniej mi tak mówiła).Dobra,czekam na dalsze odpowiedzi.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

20 sty 2010, 18:54

Tak? To spytaj, czy możesz zobaczyć, jak ona gra na necie, bo np. dopiero się uczysz ;) Na słowo to nikomu nie wierzę.


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

29 sty 2010, 21:03

Ups.Pomyliłem się.Ona raczej mówiła że STP przez neta jej chodzi, a nie ED.Mój błąd.Dobra.Czekam na dalsze odpowiedzi\pytania na ten temat.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

30 sty 2010, 09:54

A StP wyświetla Ci serwery?


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

30 sty 2010, 13:00

Sprawdź kompa programem antywirusowym... Ja tak miałem z moim battlefieldem i Hidden and Dangerous, nie widziało mi żadnych serwerów, dopiero brat kiedyś jakiegoś antywira przyniósł, przeskanowałem, znalazło jakies 2 wiry i wywaliłem je, od tej pory lajtowo gram przez neta :)


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

30 sty 2010, 20:50

Pangia pisze:A StP wyświetla Ci serwery?
W StP wyświetla ich pełno,tyle że do połowy nie umie się podpiąc.
SovietPolska pisze:Sprawdź kompa programem antywirusowym... Ja tak miałem z moim battlefieldem i Hidden and Dangerous, nie widziało mi żadnych serwerów, dopiero brat kiedyś jakiegoś antywira przyniósł, przeskanowałem, znalazło jakies 2 wiry i wywaliłem je, od tej pory lajtowo gram przez neta :)
Niestety,po przeskanowaniu i tak nie wyświetla.A może nikt nie gra w EDa przez internet?


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

30 sty 2010, 21:19

melchior12 pisze:A może nikt nie gra w EDa przez internet?
Wiesz, że to jest możliwe? ED niemniej jest dużo mniej popularny niż Postal 2, bo po zainstalowaniu StP nie ma problemów (o ile nie instalowaliśmy żadnego moda), a aby ED działało, trzeba je zainstalować odpowiednio, no i jest z gatunku "strasznych" gier, których np. ja nie preferuję. Tak więc to chyba możliwe, żeby (przy odpowiednich ustawieniach wyszukiwarki) nikt nie grał w ED w Internecie.


ODPOWIEDZ