Dzieci będą do rozwałki?

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

15 sie 2008, 20:26

Tiquill pisze:Albo takie Hot Coffee w GTA: SA... "Za dużo" w kodzie gry, ktoś to, niby przypadkiem, znajduje i upublicznia... W zgodzie z normami prawnymi i - w zgodzie z oczekiwaniami sporej grupy fanów.
Jak dla mnie, to dużo takich rzeczy w Postalu może być. :D


Obrazek
Awatar użytkownika
mrv
Miłośnik broni
Posty: 102
Rejestracja: 30 lip 2008, 00:27
Lokalizacja: Internet :)

19 sie 2008, 20:53

Ktoś na pewno zrobi moda i będą wymarzone dzieci i staruszkowie :D

Wtedy nikt się nie będzie czepiał, bo to tylko dla grupy fanów.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

25 sty 2010, 21:28

Od zawsze marzyłem, aby w dwójce móc pobawić się z dzieciakami. Nawet jeśli nie można by było ich zabijać, zawsze były by miłym dodatkiem. Jakieś kobiety z wózkami(nie ma to jak zepchnąć taki wózek ze schodów), albo w ciąży(tutaj zaś Surprise Fist Abortion). Do tego szkoła- wreszcie z dziećmi, a nie z dorosłymi jak w AWP. ;)


Z drugiej strony, już i tak bardzo brutalna dwójka została zabroniona w wielu krajach. Co by było z trójką i jeszcze z dziećmi? Forbidden in 100 countries? Ja dziękuję :P


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

28 sty 2010, 14:29

Mr Minio pisze:Od zawsze marzyłem, aby w dwójce móc pobawić się z dzieciakami. Nawet jeśli nie można by było ich zabijać, zawsze były by miłym dodatkiem. Jakieś kobiety z wózkami(nie ma to jak zepchnąć taki wózek ze schodów), albo w ciąży(tutaj zaś Surprise Fist Abortion). Do tego szkoła- wreszcie z dziećmi, a nie z dorosłymi jak w AWP. ;)


Z drugiej strony, już i tak bardzo brutalna dwójka została zabroniona w wielu krajach. Co by było z trójką i jeszcze z dziećmi? Forbidden in 100 countries? Ja dziękuję :P
Jak będą dzieci to prawdopodobnie nie będzie można ich zabić.Takie rozwiązanie jest zastosowane w falloucie 3.Możesz strzelać do oporu i nie zabijesz.Pewnie community znowu wyda jakiegoś moda na zabijanie dzieci [do fallouta 3 taki powstał].Do zabicia czy nie, i tak uważam że dzieci mogły by się w grze pojawić.
PS:Nie to nie odkop.To próba nawiązania dyskusji w jakimkolwiek temacie xd.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2010, 14:30 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany