Otwierane drzwi i wybuchające auta

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

18 sty 2010, 21:52

Mam pytania:
1.Jak zrobić drzwi które się otwierają? (wiem Matix1996 już o tym napisał ale nic nie zrozumiałem)
2.Co zrobić żeby auto które dodałem do gry wybuchało kiedy do niego strzelam?
3.Jak dodać ludzi do mapy?


Proszę o szybką pomoc!

Następnym nazywaj tematy trochę dokładniej. ;) Rob.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 13:15 przez kopiec2, łącznie zmieniany 3 razy.


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Awatar użytkownika
madrox
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 18 sie 2009, 22:50

19 sty 2010, 00:01

1. Wybierasz w 'Static Mesh Browser' jakies drzwi, klikasz prawym na 'Add Mover Brush' (lewa strona na dole) i wybierasz 'Door Mover'. Pojawiaja sie drzwi, jednak jeszcze nie do konca dzialajace - zeby zadzialaly musisz wlaczyc opcje tych drzwi (prawy klik na drzwi i wybierasz 'DoorMover properties'). Zakladka 'Mover'->'KeyNum'. KeyNum 0, 2 i 4 to pozycja w ktorej drzwi sa zamkniete, czyli ustawiasz 0 i drzwi w pozycji jakiej maja byc zamkniete, tak samo robisz z 2 i 4. Dalej wpisujesz 1 i ustawiasz drzwi w pozycji jakiej maja byc otwarte, tak samo robisz z 3 tylko drzwi ustawiasz w odwrotna strone.

2. Wybierasz 'Actor Class Browser'->'KActor'->'KActorExplodable'->'CarExplodable' i tworzysz gdzies samochod, wyglad mozesz zmienic w opcjach->display->static mesh gdzie dany static mesh zamieniasz na jakis swoj.

3. Wybierasz 'Actor Class Browser'->'Pawn'->'P2Pawn'->'MpPawn'->'PersonPawn'->'Bystander' wybierasz ktoras postac np Gary, klikasz prawym na podloge i 'add Gary here'

Troche chaotycznie napisane ale mam nadzieje, ze zrozumiesz.
Pozdrawiam Madrox


Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

19 sty 2010, 13:14

Thx jak ja ci się odwdzięczę? :P
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 13:14 przez kopiec2, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Project

19 sty 2010, 14:13

kopiec2 odpowiedzi na twe pytania, były już udzielone, i nawet były zamieszczone w PORADNIKACH które znajdują się na górze [przyklejone] nie wiem jak można tak noobować i nowe tematy zakładać oprócz przeczytania wszystkich tematów!
Następnym razem użyj funkcji 'szukaj'


Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

19 sty 2010, 14:22

Nie były w poradniku :P
Sam Administrator odwiedził ten temat i jakoś wielkich emocji nie było noobku :zdziw:

Posta się chciało nabić co?

P.S sam łamiesz regulamin ponieważ nie wnosisz nic do tematu
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 14:24 przez kopiec2, łącznie zmieniany 3 razy.


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Project

19 sty 2010, 15:12

Noobkiem to nazwij siebie...

Proszę bardzo:
https://forum.postalsite.info/p ... vt1989.html
https://forum.postalsite.info/t ... -t351.html

A po tym temacie NOOBIE wszystkiego można było się dowiedzieć:

https://forum.postalsite.info/p ... y+poradnik


Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

19 sty 2010, 16:36

Moderatorze proszę o zamknięcie tematu ;)

Closed
SD
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 16:56 przez kopiec2, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Zablokowany