Ulubiona postać

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
MaXteR
Początkujący morderca
Posty: 52
Rejestracja: 13 kwie 2008, 17:12

20 kwie 2008, 15:26

Habib i Koleś rządzą xD Dobre też "czikity" z tym swoim krzykiem ;) Wujek Dave też jest niezły, albo zrzędząca żona Kolesia :P


Awatar użytkownika
Piter1372
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2008, 12:58
Lokalizacja: zawiercie

22 maja 2008, 19:06

mi się podoba osoba której nikt w tym temacie nie wymienił:
mianowicie mówię o gościu, który nam sprzedaje alternator na złomowisku xP


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 maja 2008, 21:20

Bo się specjalnie nie narzuca? Ta, ma pieski do pomocy, więc sam nie jest szkodliwy, gdy coś nie tak...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Artek26
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2008, 18:09
Lokalizacja: Sie biorą debile.

23 maja 2008, 07:39

Oprócz kolesia (jego najbardziej lubię i jego teksty) to lubię jeszcze Vinca Desinero. :mgun2: :rifle: :mgun:


Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

05 lip 2008, 17:54

Mi się najbardziej podobali Habib i żona Kolesia :D :P


Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

08 lip 2008, 20:02

Ten pajac co skakał jak się szło po krothy


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

18 lip 2008, 22:25

Vince i Gary :D


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
LeatherFace
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: paradise(białobrzegi

01 lip 2009, 19:11

będe inny i napiszę że mike J człowiek z RWS-u którego twarz mają wszyscy przechodnie jak na przykład ta babka w"gayclubie"


"life is cheap-death is free!"-Dude(1997)
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

01 lip 2009, 19:12

moją ulubioną postacią też ostatnio jest garry, może jest wkurzający, ale nie wiem po prostu go lubie :P
Ostatnio zmieniony 01 lip 2009, 19:13 przez Alixo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

03 lip 2009, 08:11

Moją ulubioną jest chyba Habib i champ


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

20 wrz 2009, 18:42

A moją znów Krotchy :D :D


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 sty 2010, 19:46

Od ostatniego postu w tym temacie(przeszło 2 lata!) moje upodobania się zmieniły. Oto moje ulubione postacie wyłączając Kolesia:

Odległe, lecz nadal bardzo znaczące 10 miejsce- Vince. Nie lubię go tak bardzo jak innych bohaterów, ale zasługuje chociaż na to wyróżnienie.

Champ jest dziewiąty, za to, że pomaga nam w odmóżdżarnii i w ogóle jest fajnym pieskiem :D

Ósmy jest Habib, czyli szalony sklepikarz- terrorysta(,,Kolejny w kolejce proooszęęę")

Miejsce siódme- Wujek Dave. Wyluzowany, ma fajną chatę i laski, oraz lubi słuchać metalu.

Szósta pozycja- Krotchy. Niezłe teksty(,,Krotchy jest cocones, dziwko!"), oraz wygląd zabawki to rzeczy które w nim lubię.

Miejsce piąte dostaje: Mike J Koszerny Bóg-Zombie rodem z Piekła, czyli ostatni boss w AW. Lubię go za jego epickie teksty(Ssij moją lampę zakutwiona szmato!).

Czwarte miejsce zajmuje pijaczek którego możemy zobaczyć w poniedziałek. Tańczy on obok tunelu na mapie z domem* Kolesia. Pamiętam, że gdy zaczynałem moją przygodę z Postalem, często wybijałem całą mapę, a tego menela zostawiałem. Podziwiałem jak tańczy i się z niego śmiałem xD

Trzeci jest Garry Coleman. Przyznaję. Ten mały gnojek jest czasem naprawdę wkurzający i gra nam na nerwach, ale właśnie za to go lubię!

Pozycja druga- talib(owie). Bardzo lubię tych ,,przyjaznych chłopaków z Al-Kaidy".
Lubię ich akcent, epickie teksty(,,Twoja matka jest kozą w stadzie mojego ojca", ,,Ooo Allahu! Jestem gotowy na spotkanie dziewic!"), oraz charakterystyczne ,,Alalalalalalala!".

Pierwsze miejsce przyznałbym na pewno Kolesiowi. Ten temat wyklucza go, więc pierwsze miejsce należy się zombie!
Co prawda nie występuje on w STP, lecz w AW i ED(tam jest ich za dużo). W Samym Postalu(+AW) jest to naprawdę epicka postać**. Super wygląd, m-i-s-t-r-z-o-w-s-k-i-e
teksty(,,Dupa, dupa duuuppaaa!", ,,Uuu w morde!", ,,Duposrańcu, rowolizie!", ,,Wpierdziele twój mózg!")

Miejsce specjalne: Na równi z zombie, jak nie bardziej lubię postać bardzo epizodyczną. Tj. wsiór w odmóżdżarni. Jego teksty typu ,,Fluffy od tylcaaaa", ,,Taaak taaak bierz go, dobry piesek!" po prostu miażdżą.

W topie nie uwzględniłem wsiórów, ponieważ liczę ich jako tego jednego na miejscu specjalnym. Wojsko, policja i SWAT- nie lubię ich. Muszę tłumaczyć dlaczego? :D


*to nie mapa, lecz przyczepa, ale ,,dom" brzmi po prostu lepiej.
**o ile tak można go nazwać...
Ostatnio zmieniony 06 sty 2010, 19:52 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 3 razy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Rychu
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2010, 08:00
Lokalizacja: Konin

13 sty 2010, 08:26

A ja mam uwielbienie do Champa. Kod BoyAndHisDog Kilka minut i Champ cię kocha :)


Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

20 sty 2010, 15:10

A ja najbardziej lubię.....
Doktorka który rzyga na "przełącznik" w fabryce napalmu :P


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

20 sty 2010, 22:25

kopiec2 pisze:Doktorka który rzyga na "przełącznik" w fabryce napalmu :P
Dzięki niemu nasza z pozoru prosta misja zamienia się w walkę o przetrwanie. :p Czwartkowe zadanie - całkiem fajne, natomiast skakanie po rurach... grr.


Obrazek
ODPOWIEDZ