SWAT 4

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy SWAT 4 to dobra gra ??

Bardzo dobra
11
58%
Tak
5
26%
Nie
2
11%
Dno
1
5%
 
Liczba głosów: 19
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

10 sie 2009, 22:54

Problem jest taki, że przy rodzdzielczościach 1600 i wyższych mam problem z czcionką z literami ą ę itp....mianowicie zamiast ich jakieś ruskie znaki są -.-' (tzn nie ruskie xdd)
A masz zainstalowanego patcha v 1.1 ?


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

11 sie 2009, 01:08

Helouuu.
A więc Kryhoo, użyłem tego programu co podałeś, i całkowicie oczyściłem se tego kompa ;d
I teraz mam porządny ping, rypie się po 3-4 godzinach ale wystarczy uzyc innego programu do odzyskania ramu i jest ok.
Grałem dzis kilka partyjek w CO-OP na tym servereze co poleciles i bylo swietnie. Po prostu cud miod, orzeszki.
I mam, ale wiesz szcerze nie dbam o to xP (o te literki) a i zauwazylem ze tylko "z" mi sie zmienia na taki jakby dziwny kwadracik, nie wiem o co chodzi.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

11 sie 2009, 13:18

Może i ja kupię SWAT 4 ? Skoro jest co-op to musi być dobra zabawa, jeśli tylko dorwę to w TESCO to sobie z wami pogram.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

11 sie 2009, 14:52

jasne, zabawa jest świetna, CO-OP wciąga bardzo... ale gorzej jak pośród graczy grających "normalnie", czyli taktycznie i w zespole znajdzie się taki który popsuje całą zabawe rush'owaniem i grą w stylu rambo/solo... wku**ia mnie to ostatnio, bo coraz częściej moża spotkać takich noob'ków.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2009, 14:53 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

11 sie 2009, 15:47

To jest norma pewnie znudził się CS i szukają zamiennika. O to że będę grał zespołowo się nie martwcie, dużo gram w America's Army 3 :D


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

11 sie 2009, 19:16

ale jest w SWAT 4 tryb podobny do DM, z tym że jest to Team DM... a tacy ludzie muszą jednak wbijać na serwery CO-OP i strzelać do wszystkiego co popadnie i spując przy tym innym zabawe.

[ Dodano: 2009-08-13, 20:04 ]
dziś kupiłem w media markcie SWAT 4 Gold za 2 dyszki nie całe (ostatnia sztuka). w środku świetna instrukcja i przygotowanie ogólne, polecam to wydanie z eXtra Klasyki.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

16 sie 2009, 13:05

Zgadzam się z Ciuciem. W 3 się grało całą wieczność, w czwórkę pograłem... i się znudziło.


Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

16 sie 2009, 21:07

a dla mnie 3 była dziwna, w ogóle mi nie podeszła

teraz maniacze w SWAT 4 Syndykat... o wiele trudniejszy poziom, nowe opcje (np. lepsze rozplanowanie działań drużyn), nowe bronie... tylko za duże mapy i czasem wk##wia jak pod koniec misji dostanie sie kulke w łeb i misja zakończona niepowodzeniem xD

ale przyznam że to już nie ten sam klimat co w zwykłym S4 (w sensie że w zwykłym lepszy)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2009, 21:08 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

20 wrz 2009, 21:30

Ja to jak zobaczyłem SWATA to zacząłem w niego pogrywać , byłem wtedy bardzo mały , tak sie uzależniłem że gadałem każdemu że chce być członkiem SWATU

Znam na pamięć wszystkie decyzje anty-terrorystyczne ...
Wszystkie komendy , więc jak gram w nową gierkę jakąś SWAT
to od razu jestem specjalistą , bo mam swoją taktykę
SWAT 3 grałem , miało ono porypaną graficzkę , gameplay nie fajny
ale jednak gierka była super , gdy dorwałem SWAT 4 ;] Ochh ... :}
Zwykłe cudo , lepsze animacje , fajnie się strzela , ładna grafika
Nowe efekty , No super jest ten cały SWAT

licząc także Rainbow SIX bo to też ma związek z SWAT ...
Rainbow 6 też jest dobre ;] Każdy kto lubi SWATA a chciałby jeszcze pograć na kilku mapach , to zapraszam do Rainbow 6 ... Ale mowa tu o SWAT

Tak ! polecam gierkę

Zagłosowałem na:
Bardzo dobra ;]

SWAT tylko i konieczne z pol.dubbingiem ... :} lepiej się wczujemy w całą misję ...

UWAGA!:

SWAT4 ma Mroczny klimat I prawdę mówiąc można się nieźle wystraszyć gdy gra się w misję:

3.Pierwsza misja [dosyć dobry początek, potem to już zwykła akcja jest] :D
2.Misja w kamienicy [Malowane grafitami ściany, zły stan budynku, jakby ruiny, trudne dość ale dobry efekt]
1.Szpital [No i Szpital... Tu wam się przypomni SilentHill, Włączyłem sobie tą mapkę i dałem tylko jednego przeciwnika... Oj były emocje... Polecam tą misję ominąć bo naprawdę można się przestraszyć]

Nie wiedziałem że SWAT4 będzie 'mroczną' gierką, ale nie złe oderwanie od klimatu :D

Jeszce raz gorąco polecam
Ostatnio zmieniony 05 gru 2009, 16:19 przez MaKiPL, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
VikinQ
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2009, 08:01
Lokalizacja: Będzin

22 lis 2009, 12:47

SWAT 4 to kultowa gra z dobrą grafiką , dobrymi dialogami.Świetnie odwzorowana praca amerykańskich oddziałów specjalnych.Nigdy jej nie przeszyłem ponieważ doszedłem do 15 lub 16 misji i już mi się nie chciało.A teraz jeszcze zgubiłem grę :zdziw:


ODPOWIEDZ