Najlepszy a Najgorszy szpital

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

06 lis 2009, 18:00

Jaki jest najlepszy, a najgorszy szpital w Polsce?? Proszę nie kierować się sondażami tylko własnym doświadczeniem! Co ogólnie można powiedzieć o polskich szpitalach??

Specjaliści mówią jednogłośnie: ,,Polskie szpitale rozwijają się i leczą coraz lepiej mamy coraz to nowszy sprzęt w wielu placówkach, jednak w niektórych szpitalach nie ma warunków...."

To fakt przyłączam się do tego oświadczenia, niektóre są tak dopasione, że WOW, a niektóre tak niezadbane, że też WOW na szczęście tych jest coraz mniej....

U nas zazwyczaj jest tak, że tam gdzie jest do dupy szpital prywaciarze zakładają prywatną klinikę dopasioną oczywiście, a tam gdzie jest dobry szpital to nie ma klinik - to moje zdanie z własnego doświadczenia.

Jeśli chodzi o najlepszy szpital to preferuje: Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

https://www.mssw.pl/1/index.php?id=22&op ... &task=view


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

06 lis 2009, 18:58

W Bydgoszczy medycyna na wysokim poziomie, tak, tak to jest miasto medycyny i wojska

Do rzeczy: mamy na przykład Szpital Onkologiczny w Bydgoszczy - najlepszy szpital w kraju

https://wirtualnabydgoszcz.pl/wyrozniaja ... itale.html

Jest faktycznie nowoczesny i dobrze wyposażony, ma jeden problem. Niemal bankrutuje, bo zbyt dużo osób się do niego zgłasza...

Szpital Wojskowy ma atesty NATO (po drugiej stronie ulicy znajduje się placówka NATO okręg Pomorski), jeśli chodzi o moją ocenę, to szpital w środku jest przyzwoity, ale kadra pracownicza to palanty. Pękniętą kość w okolicach kostki (3-4 tygodnie gipsu) zdiagnozowali mi jako " no nie wiem, czemu tutaj warstwa kostna taka przerzedzona? unikaj chodzenia i smaruj Altacetem przez parę dni..."

O najgorszym szpitalu w kraju nic mi nie wiadomo, a swoją drogą, czemuż to szukasz takiej wiedzy?
Ostatnio zmieniony 06 lis 2009, 19:02 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

06 lis 2009, 19:44

Chciałem poznać waszą opinię o szpitalach czasami jeżdżę tu i tam i się takimi rzeczami interesuję.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

06 lis 2009, 20:57

Szpital wojewódzki w Zgierzu... cóż, może luksusów tam nie ma, ale mają dobrych lekarzy. Radzę nie jeździć windą, bo jak do niej wchodzisz to masz uczucie, że zaraz się urwie :bolek:


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

06 lis 2009, 21:20

Moja mama była w szpitalu na Lubelskiej. (Wiadome, że w Rzeszowie, prawda?) Dostała jakiegoś skrętu jelit czy coś, oni sami nie wiedzą, co jej było. Po 2 miesiącach wróciła do zdrowia sprzed wizyty.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

07 lis 2009, 09:59

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie...mówi samo za siebie...

poza tym..w Parczewie też nie jest najgorzej :D


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

07 lis 2009, 14:34

Pangia pisze:Moja mama była w szpitalu na Lubelskiej. (Wiadome, że w Rzeszowie, prawda?) Dostała jakiegoś skrętu jelit czy coś, oni sami nie wiedzą, co jej było. Po 2 miesiącach wróciła do zdrowia sprzed wizyty.
W czym ta wypowiedź ma nam pomóc, pisz dokładniej, ok? Wnioskuję, że mówisz że to najgorszy, tak?


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

07 lis 2009, 16:32

:zdziw: Spodziewałem się, że każdy to zrozumie.
1. Sami nie wiedzą, co jej było. -
2. Po 2 miesiącach zaczęła się jako tako czuć. -
0 +, 2 -.


ODPOWIEDZ