Uwe Boll kosi nagrody

Film luźno oparty na drugim Postalu.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

26 lut 2009, 14:27

Marudzicie. Postawcie się w jego sytuacji...

Człowiek robi to co jest jego pasją, stara się chociaż robić to dobrze, a inni szmacą jego "twórczość" jakby nie mieli nic innego do roboty. Nie podoba się ? nie oceniaj i nie komentuj - proste.

Postal wyszedł mu całkiem ładnie, za to ma u mnie szacunek, bo jest z pewnością jednym z wielbicieli Postala 2, obojętnie jaki by był ten Postal - szanuje go za to, że uwielbia Postala tak samo jak ja.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Strajker
Początkujący morderca
Posty: 76
Rejestracja: 28 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: San Antonio

02 mar 2009, 18:02

gdzieś (chyba na Wikipedii) wyczytałem że Uwe chce się wziąć za ekranizacje "The lagacy of Kain" szczerze powiem że mam mieszane uczucia bo z jednej strony fajnie że ktoś się weźmie za ten tytuł ale Uwe......


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

04 mar 2009, 14:56

Jeśli chodzi o mnie, to niech robi te filmy, jeśli tego chce. To, że one są kiepskie i nie przynoszą zysków, to, moim zdaniem, jego sprawa. Ma swój styl, tak zdecydował, i tyle. Komuś się nie podobają jego filmy - nie oglądajcie, i tyle.

Ja tam na temat Bolla jestem lekko pozytywnie (ale tylko tyci tyci) nastawiony. Nie obchodzi mnie, czy jego filmy przynoszą zyski, ale jeśli chce je tak bardzo robic, i wystawiac się na krytykę, to niech tak robi.

Zaznaczam, że nie widziałem ani jednego filmu wyprodukowanego przez niego. Nawet Postala.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2009, 14:56 przez Loc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 mar 2009, 00:41

Są reżyserzy, którzy nigdy nie wyjdą poza zaklęty krąg filmów klasy B czy C. I wielu z nich dobrze im w takich warunkach. Robią co lubią, odnoszą się do rzeczywistości, która ich interesuje i tworzą fikcyjny świat filmu taki, jaki im odpowiada. I czują się spełnieni, pasuje im to co robią. I znajdują grono pozytywnych odbiorców.

Ale najgorzej, gdy ktoś nie za wiele potrafi, a ma ambicję zrobić coś dużego. I zapowiedzi Postal Movie (owszem, uwzględniam to, że to reklama i trzeba dużo kadzić) i samo obejrzenie filmu wzbudziło we mnie wrażenie, że on chce być dostrzeżonym. Ja tu jestem, dostrzeżcie mnie! Za dużo chciał przekazać, widzę, że film tętni przekazami, chęcią polemiki i rozprawienia się z kilkoma brudami świata. Ale coś kuleje, coś psuje efekt. Temat nie jest jednak o filmie, ale jego reżyserze, więc nie będę oceniał tu filmu.

Za dużo wrzuciłem przypraw do garnka, mamo, i zupa mi nie wyszła. Może za dużo ambicji, a za mało umiejętności?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 mar 2009, 21:47

Gry nie mają żadnej fabuły... za to jego filmy mają! :):


Obrazek
Awatar użytkownika
Bimber95
Wstydliwy morderca
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2009, 16:40

21 wrz 2009, 21:45

Właśnie obejrzałem Postala i mówię Świetny Film rzekłem. Pomyślałem hmmm Uwe Uwe rozj*bał kolażówe i odpalam następny film z jego kolekcji - BloodRayne. Wyłączam po pół godziny złorzecząc na tego dziada. Może on niech robi tylko komedie wtedy może nawet zarobi na swoich filmach.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 wrz 2009, 21:48

Obejrzałem i muszę powiedzieć, że co prawda film najwyższych lotów to to nie jest, ale do takich strasznie złych też go nie zaliczam. W skrócie ,,ujdzie w tłoku".


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

11 paź 2009, 11:59

Tak długo, jak długo można film oglądać, tyle mi się będzie podobał. Oglądałem jego BloodRayne'y i nie żałuję poświęconego na nie czasu. Oczywiście nie były tak dobre jak np Van Helsing czy Hellboy, ale mimo wszystko nie były tak złe jak... np... no... Anyway, może i jest najgorszym reżyserem, ale mi tam nie przeszkadza.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
ODPOWIEDZ