Problem z AWP Modem-wcześniej ED Weapons.

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Poczen
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2009, 19:08
Lokalizacja: Surburbs

25 wrz 2009, 19:44

Gdy zainstalowałem ED Weapons najbardziej spodobały mi się nowe ulepszone bronie.Pistolet z celownikiem laserowym i PRAWDZIWYMI headshotami(nie takimi pizdrykami jak awp),shotgun rozwalający jednym strzałem,karabin wzmocniony i szybszy.I to bez kodów!Bronie miała każda postac zamiast wcześniejszych słabiaków,leżały też zamiast nich na stołach itp.Problem jest tego typu że gdy skończyłem awp+ed weapons nabrałem ochoty na AWP Moda.A bo dużo nowości itp.Ale gdy już go zainstalowałem cóż widzę?Tak!Znów durny pistolecik,słabiutki obrzyn i nudny karabin.Chodzi o to czy jest sposób(Np.przez PostED) by miec awp moda ale żeby każda postac miala pistolet z laserem,shotgun jak w ED Weapons?

EDIT:Mógłbyś trochę dokładniej wyjaśnic?Znalazłem przed chwilą takie coś.To chyba coś z tym związane,

EDIT 2:Już coś skapiłem,zamieniłem
;ReplaceClass=(OldClass=PistolWeapon,NewClass="AWPModInventory.GlockWeapon") na

ReplaceClass=(OldClass=PistolWeapon,NewClass="AWPModInventory.GlockWeapon")

Ale nadal nie mam nowego pistolca;/ Nawet po przejściu na inna mape.Jakiś pomysł?

EDIT 3:Zrobiłem jak kazałeś no ale zmieniło mi tylko pistolet na glocka;/.Reszty nie.Załączam screena.

EDIT 4:OK już wszystko wporzo tylko jak przechodzę na inną mapę to mnie wywala;/.
Może by ktoś pomógł?! 94 wyświetleń i 1 odpowiedź.I jeszcze zrzuty sobie pooglądaliście.Nie no,dzięki za pomoc.
Załączniki
wycinek 2.JPG
To ma chyba coś wspólnego
To ma chyba coś wspólnego
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2009, 18:05 przez Poczen, łącznie zmieniany 5 razy.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 wrz 2009, 20:26

https://forum.postalsite.info/a ... vt2025.html
Patrz na szósty post od góry

EDIT:
Tak to to
Wykasuj >> ; << przy pierwszych dziewięciu linijkach zaczynających się od ReplaceClass zapisz i uruchom grę.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ