Patriotyzm - wymuszony? Nie!

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Comander
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2008, 13:00
Lokalizacja: Podkarpacie

29 sie 2009, 13:24

ja mam takie zdanie jak już ktoś powiedział że Rosja to upadająca potęga,a dlaczego?ja się nie boję że ruskie czołgi będą jeźdźić po warszawie i zamierzam bronić kraju w takiej sytuacji,rosjanie są cwani,podczas prezentacji swpjej "potęgi" dawali sowim rodakom do zrozumienia że nikt nie ma z nimi szans,a tak naprawdę to z tego co się dowiedziałem to atrapy,rózne rakiety itp. atrapy do tego żeby nie niszczyć prawdziwych maszyn,Japonia jest uzależniona w pewien sposób od Rosji ale pewnie to się zmieni,Japonia rozprawi się z Rosją,a co do Niemiec to żal mi polaków którzy ukrywają swoją tożsamość,chodziłem do klasy z koleżanką która urodziła się w niemczech,i co sie dowiedziałem?jeżeli ktoś jest polakiem i się przyzna do tego to wszyscy nim gardzą,poniżają,nie odzywają się do niego,gdzie tu sprawiedliwość,Niemcy myślą że będą rządzić,od zawsze tego chcieli,podczas lekcji historii zadaje sie pytania(w niemczech) i po tym co usłyszałem kiedyś w radiu(radio maryja :lol: ) to aż mi ręce opadły,polacy wywolałi II wojnę światową,nie wiadomo czy śmiać się czy płakać,mam tylko nadzieję że niemcy i rosjanie dostaną za swoje.


Mówcie mi: Doktor Eutanazja. :D
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

29 sie 2009, 14:00

Pablo Abruzzi pisze:Ps. zielAK użyczę sobie tą fotę Jasia Fasoli, ok?
Yup. Nie moja, znaleziona :p


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 sie 2009, 17:59

Comander pisze:mam tylko nadzieję że niemcy i rosjanie dostaną za swoje.
Patriotyzm? Nie. Szowinizm? Yup.


Obrazek
ODPOWIEDZ