Poszukuję gry!

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

27 sie 2009, 19:05

Mam pytanie, zna ktos jakas gierke dobra o tle mafijnym? mam gdzies czy RPG, czy FPP, obojetne mi to, licze tylko by byla o gangsterskim/ mafijnym tle. A, i zeby miala male wymagania bo siedze teraz na starym notebooku xd


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 sie 2009, 19:06

Mafia, Chicago 1930, Made Man(taka bardziej nowoczesna ta mafia xD)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

27 sie 2009, 19:19

Eh, niestety znam te. A i rok w ktorym sie dzieje akcja mnie nie obchodzi za bardzo xP.
Lepiej zrobie liste gierek ktore pamietam:
Mafia
Wszystkie czesci GTA
Made Man
Chicago 1930
Gangsters (1 i 2)
Gangland
To chyba wszystko.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 sie 2009, 19:25

Jeszcze Ojciec Chrzestny I i II, Saints Row II(to bardziej gangi, ale może Ci się spodoba) i True Crime: New York City
(tutaj nie jestem pewien czy to o mafii)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

27 sie 2009, 19:30

Eh, kurde, już chyba wszystko widziałem.
To dopisuję te gry do mojej listy. btw, TC NYC jest się policjantem, ale zwalcza się mafię, więc dalej jest o tle mafijnym, xD. swoją drogą w pierwszej części TC sposoby działania Nicka nie różniły się zbytnio od sposobów najętych zabójców.


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

28 sie 2009, 01:26

Pablo Abruzzi pisze:A czy nie znacie może jakiejś gry strategicznej z tego rodzaju:

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1756

Szczegółowa itp. nie musi być akurat o Wietnamie (miałem ją, ale jak mi się znudziła i chciałem edytować to edytora nie mogłem znaleźć)
Sprawdź Cuban Missile Crisis Aftermath albo Ice Crusade
Kryzys kubański zaprowadził świat do wojny atomowej... jednostki z lat 40,50,60 kilka koncepcji które nie weszły w życie...
Całkiem ładna startegia, mnie wciągła na długie wieczory...

Kolejne jeżli chcesz bez budowania baz to Sudden Strike(cała seria)
Joint Task Force(nie grałem ale sądze że Cię powinno przykuć do monitora)
Act of War(równierz nie grałem ale całkie apetyczny kąsek p.s nie wiem czy buduje się bazy czy nie)
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 01:28 przez SovietPolska, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

28 sie 2009, 06:14

Tu jest prośba nietypowa. Raczej proszę o pomoc w określeniu tytułu gry po pewnym fragmencie. Na pewno to było gdzieś na przełomie 2000 roku i była to gra na PlayStation 1: była taka gra podobna do GTA, free roamowa, zaczynałeś z nożem i paralizatorem na sporą odległość (buehehe, 50 metrów od wroga, a tu pyk, paralizatorem go traktujesz). Pamiętam, że była spolszczona. W zasadzie nic więcej nie pamiętam, wybaczcie.

Była jeszcze jedna - też ciężko. Byłeś na takim pociągu (chyba jakimś agentem czy coś), pamiętam, że był spory wybór spluw, a nawet można wybrać po parze różnych broni na bohatera. I eksterminowałeś wrogów. Można było wejść do środka i skakać po dachu pociągu. Nawet nie wiem, czy to jest ta sama gra co wyżej (tylko że to mógł być jej fragment).

Obie były z widokiem TPP.

Eeech, kolejna gra... też na PSX. Byłeś chyba jakimś średniowiecznym zabójcą, klimaty z Thiefa, ciemna noc itp, tylko że widok TPP... wybierałeś na początku postać (spośród dwóch - kobieta i mężczyzna) i kupowałeś jakieś bonusy w stylu lekarstw, ulepszeń broni itp. Pamiętam, że była cholernie trudna, ginęło się bardzo łatwo, ale to może tylko mój problem, bo byłem mały i w ogóle...

Przepraszam, że odbiegłem trochę od reguł tematu, ale... chyba nic się nie stało, był to chyba dobry dział.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

28 sie 2009, 09:24

Zdecydowałem się na Tom Clancy's EndWar, ale nie ma dostępnej Polskiej wersji, tylko po Rusku demo mam, a g***o rozumiem. Błagam o pomoc, czy jest jakieś zangliszczenie.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

28 sie 2009, 12:06

Zangielszczenia na demo nie znajdziesz na pewno, ale na 100% jest jakieś demo po ANG


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

28 sie 2009, 12:55

A na full wersje, bo też nie zapowiada się polskie, ani angielskie; niestety nie mogę ocenić gry, bo klikam na oślep, żeby tylko włączyć. Help!


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
ODPOWIEDZ