Za co kochacie Postala?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

15 maja 2007, 07:47

ja kocham postala za ,,wolnosc'' czyl ze mozesz zrobic wiele rzeczy zabijac na rozne sposoby posmiac sie. poedytowac tekstury xD


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

15 maja 2007, 17:59

Alixo pisze:jak nie mam co robiĆ to sobie włanczam postala i rąbie w niego i to zabija nude i nie potrzebny czas
Ja też tak robię. Zabija nie tylko nudę. Kurwicę też. Mógłbym grać tylko w to.


Awatar użytkownika
Slaytanic
Miłośnik broni
Posty: 149
Rejestracja: 09 maja 2007, 21:21

16 maja 2007, 21:25

Ja kocham postala za ogólną brutalność, całkowity brak poszanowania praw do życia, świetne teksty i komentarze i oczywiście możliwość wyładowania się, jak to zostało wyżej wymienione.


Awatar użytkownika
wojdyl
Początkujący morderca
Posty: 63
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:05
Lokalizacja: Kostrzyn

25 maja 2007, 18:52

Ja Postala lubię za klimat małego miasteczka,oczywiście za swobodę i za ten czarny humor. :570:


Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

22 lis 2008, 21:01

Tak, humor to to, co w postalu jest wspaniałe.
Może sprecyzuję: nie humor, ale idiotyzm samego programu, ograniczony bodżet zmuszający twórców do ograniczenia mozliwosci i niedoszlifowanie programu. Proszę mnie jednak za te słowa nie wiązać i nie sadzać na stosie.
Otóż w postalu śmieszą błędy: dziwna fizyka, któa potrafi wykrzywić komicznie ciała postaci. Ograniczone algorytmy i ścieżka dźwiękowa: tak dziwnych i bezsensownych dialogów nie spotkałem jeszcze w żadnej innej grze.
Kolejny punkt to niesamowity pech bohatera:
Nie zależnie od tego, co przyjdzie mu wykonać, zawsze źle się to skończy (ale, w przeciwieństwie do postaci z Happy Three Friends bohater wychodzi prawie zawsze obronną ręką).
Następnie na ogólną ocenę gry wpływa wspomniana wolność. Tak jak w GTA, misje są oskryptowane, ale to, co robisz między nimi, zależy już tylko od Ciebie i ew. kaprysu sztucznej inteligencji. Brakuje tu niestety misji pobocznych, dostępu "za jednym razem" do wszystkich map, ale... To jest Postal. To gra, któą uwielbiamy za to, czym jest. I oby Postal III zachował ten "idiotyczno-kretyński", ale i ciekawy, klimat. Tego sobie i Wam życzę. No, nagadałem się, koniec posta. :D
Ostatnio zmieniony 22 lis 2008, 21:03 przez DJ Pudzianos, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

22 lis 2008, 22:00

Nie kocham Postala. Po prostu lubię czasem rozpier**lić kogoś ^^


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

25 lis 2008, 00:41

DJ Pudzianos pisze:Tak, humor to to, co w Postalu jest wspaniałe.
Może sprecyzuję: nie humor, ale idiotyzm samego programu, ograniczony budżet zmuszający twórców do ograniczenia możliwości i niedoszlifowanie programu. Proszę mnie jednak za te słowa nie wiązać i nie sadzać na stosie.
Otóż w postalu śmieszą błędy: dziwna fizyka, która potrafi wykrzywić komicznie ciała postaci. Ograniczone algorytmy i ścieżka dźwiękowa: tak dziwnych i bezsensownych dialogów nie spotkałem jeszcze w żadnej innej grze.
Kolejny punkt to niesamowity pech bohatera:
Nie zależnie od tego, co przyjdzie mu wykonać, zawsze źle się to skończy (ale, w przeciwieństwie do postaci z Happy Tree Friends bohater wychodzi prawie zawsze obronną ręką).
Następnie na ogólną ocenę gry wpływa wspomniana wolność. Tak jak w GTA, misje są oskryptowane, ale to, co robisz między nimi, zależy już tylko od Ciebie i ew. kaprysu sztucznej inteligencji. Brakuje tu niestety misji pobocznych, dostępu "za jednym razem" do wszystkich map, ale... To jest Postal. To gra, którą uwielbiamy za to, czym jest. I oby Postal III zachował ten "idiotyczno-kretyński", ale i ciekawy, klimat. Tego sobie i Wam życzę. No, nagadałem się, koniec posta. :D
O, właśnie to sobie pomyślałem wchodząc w dział P2 i StP patrząc na nazwę tematu... :D
Co do dialogów - racja, nawet Orkowie w Gothicu III mieli lepsze xD...


I tylko "rain on the roof", znów.
Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

25 lis 2008, 19:08

Postal to klimatyczna i przyjemna gra. Chodzenie po miasteczku i rozwalanie ludzi to nie jest główny cel gry w moim przypadku. Ja uważam, że w tej grze jest coś więcej niż chodzenie i urywanie bezbronnym obywatelom głów. Ale ogólnie to przypadł mi do gustu ze względu na fabułę i teksty...


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
napalm90
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2009, 20:25
Lokalizacja: z piekła

10 sie 2009, 22:30

lubie postal za krwawy mord :mgun2: i za teksty typu Tak jest mała jestem Jaszczurczym krulem :)


Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

10 sie 2009, 23:00

ależ refresh xD

no cóż... jak już jest to i ja się wypowiem, bo widze że jeszcze nie pisałem tutaj...

no więc ja kocham P2 przede wszystkim za klimat, fizyke, możliwości (przede wszystkim zabijania i zabawy, ale nie tylko), także za zadania, przeciwników i ogółem.. .za wszystko :D nie ma rzeczy która mi nie przypadła do gustu, no może... jakbym miał sie czepiać to to, że P2 jest krótki.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SasaRadom
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2010, 23:55

07 lut 2010, 00:06

Ja kocham postala za to,że był moją pierwszą tak brutalną gra, kocham go też za ilość krwi i sikanie :lol: ,a także za radość jaką mi daje granie w tą gre.


Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

07 lut 2010, 14:17

A ja kocham Postala 2 za to że moim zdaniem jest to przełomowa gra
Nie grałem w żadną inną grę w której można trafić do więzienia oraz podpalać przychodniów :D


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

07 lut 2010, 20:50

@ Mój 100 post :D

Ja za grafikę*, fabułę, humor, i prostotę silnika.


* bo postal 2 pokazuje że gra nie musi mieć super grafiki by być fajna :D


Obrazek
Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

13 lut 2010, 20:27

zbigniewcebula pisze:@ Mój 100 post :D

Ja za grafikę*, fabułę, humor, i prostotę silnika.


* bo postal 2 pokazuje że gra nie musi mieć super grafiki by być fajna :D
Zgadzam się :D


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

14 lut 2010, 17:04

Za co kocham Postala?? (troszkę nawiązania do GTA IV i innych nowych gier)
-Instalujesz i grasz... bez dodatkowego syfu (miliony patche i znienawidzony przeze mnie Social Club)
-Grafika to nie arcydzieło, ale przynajmniej gra się nie zacina, nawet na gorszych kompach ( jeżeli chciałbyś/chciałabyś pograć w GTA IV na najwyższych detalach to musisz mieć kompa, którego jeszcze nie stworzyli :D )
-Sposoby zabijania, w Postalu jest ich ogrom, w innych grach albo się strzela albo bije, nie ma gry w której jest aż tyle możliwości co w Postalu. ( i jeszcze są mody :) )
-Czarny humor, czyli coś aby pośmiać się po nudnym dniu w szkole/pracy, teksty Kolesia, pogawędki przechodniów, wydarzenia, które nam się przytrafiają... miodzio :P
-Talibowie, Habib... tutaj chyba każdy wie o co chodzi :mgun:
-Fabuła, której nie ma.
Streszczając to wszystko... Kocham Postala za oryginalność.


ODPOWIEDZ