Fan Fiction na Stronie Głównej

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 lip 2009, 18:32

Nie jesteś Modderem, ani Redaktorem, a jednak chciałbyś zaistnieć na PostalSite? Marzysz, by Twój nick znalazł się w jednym z artykułów?
TWOICH artykułów?
Teraz masz na to szansę. Powstaje nowy dział na Stronie Głównej, pt. 'Fan Fiction'. Możesz wrzucić do specjalnego tematu na Forum swoją pracę, a jeśli spodoba się ona Userom oraz Władzy - licz na rychłe znalezienie się Twojego dzieła na Głównej.
Co może okazać się warte uwagi?
Prawie dosłownie: wszystko. Wiersz, historyjka/opowiadanie (nie mylić z grą forumową), pocztówka; wszystko oczywiście związane z Postalem. Nie należy mylić nowej sekcji ze Screenami Userów w Galerii, tak więc same shoty z gry raczej odpadają. Tylko 'raczej', ponieważ można zrobić z nich zawsze ciekawą pocztówkę. Własne rysunki przedstawiające Kolesia tudzież jego otoczenie także mile widziane. ;)

Z początku Fan Fiction może okazać się działem nieco chaotycznym. Jednak im więcej prac, tym łatwiej będzie nam je usystematyzować. Zatem w krótkim czasie na pewno powstaną nowe subkategorie, dzięki którym poruszanie się po nowej sekcji będzie intuicyjne.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę zgłaszać tutaj. Jak już dojdziemy do porozumienia, zaczniemy pracować. ;)
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 lip 2009, 18:50

Do tej pory strona prezentowała tylko serię Postal. Teraz możecie również zaprezentować się sami, seryjnie. Od Was zależy, jak to będzie wyglądało i kiedy będzie. Nie tylko Postal i PostalSite, także jego użytkownicy. A jak dobrze pójdzie, to może nawet więcej... Otwórzcie więc szuflady realne i szuflady szarych komórek, zawsze znajdzie się coś niebanalne, coś co wypchnie Was w górę. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

08 lip 2009, 21:27

Ja jak tylko dostanę myszkę do laptopa to odrazu zabieram się za zrobienie mojego Fan Artu.A tak przy okazji mój rysunek z ekipą Postalsite zalicza się jako taki?


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

08 lip 2009, 21:33

Jeśli do tego będzie wmieszany ktoś z Postala - i to jako postać pierwszoplanowa (np. Koleś, jego żona, Champ) - może..


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

08 lip 2009, 22:06

Smuggler pisze:Ja jak tylko dostanę myszkę do laptopa to odrazu zabieram się za zrobienie mojego Fan Artu.A tak przy okazji mój rysunek z ekipą Postalsite zalicza się jako taki?
Cóż... jeśli uwidocznisz pewne cechy charakteru, tudzież wyglądu, to na pewno. :) Postaraj się, a chętnie dodamy. :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

16 sie 2009, 13:46

Założyłem 3 tematy, gdzie już można wrzucać nasze prace. Zapraszam do rysunków, prozy i wierszy oraz do kategorii 'inne'. Wszystko objaśniłem w tych wątkach, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, to proszę pisać. Pozdrawiam.


Obrazek
ODPOWIEDZ