Powroty i sentymenty

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2009, 01:00

Czy chcecie w P3 jakieś powroty do Postala 2? Do Paradise, nawiązania do misji, do postaci?

Ja nie chcę żadnych! Od powrotów do Postala 2 mam ikonę na pulpicie z napisem Postal 2. Sentymenty tylko rozmiękczą grę. To musi być nowy ogień. A jeśli powroty, to w formie dialogu z poprzednimi obiema częściami. To jakoś ujdzie. Choć znacznie bardziej wolę dialog z otaczającą nas rzeczywistością. A to seria Postal potrafi robić, twórcy jej potrafią. I Niech nadal patrzą na świat, a nie na poprzednie dokonania swoje.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

03 sie 2009, 01:14

Hmm. Powroty. Bardzo bym chciał np. móc udać się do Paradise (opanowanego przez zombiaki i pewnie otoczonego przez masę żołnierzy, mmm) i zrobić tam megarozwałkę. Co jak co, bardzo by było fajnie. Pojeździć maybachem po starych ruinach budynków z Paradise i poskakać po łbach zombiaków (a minibossem może być The Postal Dude senior, a raczej to, co z niego zostało po wieeeeelkim bum jakie zrobił Koleś junior).

Owszem, powrót nie byłby obowiązkowy i raczej bym wolał, aby wystąpił jako easter egg, albo chociaż poza wątkiem głównym. (piszę to tylko po to, abym nie dostał bana :lol2: )

Co jak co, ale ja uwielbiam wracać wspomnieniami do różnych starych miejsc. Co jak co, ale Paradise ma potencjał. Byłoby szkoda go zmarnować. Mogłoby być umarłe - ale dla mnie ważne, aby się pojawiło - nawet jakby to miał być tylko dół po wysadzeniu go w powietrze. :D


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

03 sie 2009, 11:07

A ja bym wolał, żeby był powrót do Paradise w formie jakiegoś zadania. Nie wiem jakiego, ale mi by się to bardzo podobało.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

03 sie 2009, 12:36

Dokładnie, mógłby być jakis powrót do ruin Paradise w formie misji bonusowej. A tam skażone potwory i mieszkańcy z gimpem na czele! O tak!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

03 sie 2009, 15:58

Powrót jako tako nie, ale jakieś nawiązanie z miłą chęcią. A to może jakiś ludzik, który uciekł z Paradise... Choć w sumie nie, to nie jest RPG. Niech Catharsis żyje własnym życiem, wolnym od Paradise.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

03 sie 2009, 20:13

Nie. Jest Champ i więcej mi nie potrzeba.


Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

04 sie 2009, 12:11

Dla mnie mogła by być "misja", czyli mapa Paradise i w którymś dniu musieli byśmy tam zajść aby coś załatwić... pozatym nie chcę żadnych powrotów...

Ewentualni mógłby wyjść kiedyś mod do P3, który by zamieniał wszystkie mapy z P3 i zadania na te z P2... ot tak, jeśli by P3 nie podszedł graczom od strony map i zadań.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2009, 12:12 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

04 sie 2009, 12:26

powrót???
a niby do czego?? do krateru po wybuchu atomowym :D

ale chętnie zobaczył bym wzmiankę o Paradise w gazecie, coś w stylu "FBI nadal nie odkryło kto jest sprawcą zniszczenia Paradise w arizonie, podejrzewa się że był to zamach talibów"


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 sie 2009, 15:48

prawdziwy 666 pisze:powrót???
a niby do czego?? do krateru po wybuchu atomowym :D
To zależy od siły wybuchu. A poza tym teren jest górzysty, toteż jakieś budynki mogły się ostać.

To o wzmiance w gazecie to całkiem dobry pomysł
Jeżeli jednak chodzi o konkretny powrót do zniszczonego Paradise, to pozostawiłbym to modderom. W oryginalnej grze nie bardzo mi się to podoba. Jeśli już to w formie małej misji pobocznej.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 sie 2009, 17:05

To zależy od siły wybuchu. A poza tym teren jest górzysty, toteż jakieś budynki mogły się ostać.
Atomówka została w budynku konkurencji RWS w Lower Paradise. Krater na pewno powinien być, ponieważ głowica eksplodowała będąc w styczności z ziemią, a nie 100 m nad nią tak jak to było w Hiroszimie (dla zwęszenia liczby ofiar w swoich domkach z papieru, drewna i sklejki).

Największych zniszczeń spodziewał bym się właśnie tam. Poza tym nie wiemy 2 rzeczy:

1. Ilu kilotonowa była to głowica?

2. W oryginalnej wersji P2 AW nie znamy położenia Lower Paradise względem reszty miasta, więc nie wiemy na ile pobliskie góry mogły "amortyzować" siłę wybuchu. Trzeba by przeanalizować układ terenu z map AW.

Myślę jednak, że coś z Paradise zostało. Chciałbym nawet by ostatnia misja z głównym bosem i zmutowanymi promieniowaniem zombiakami rozgrywała się właśnie tam.

Heh... wyobrażacie sobie Kolesia w ciężkim kombinezonie ochronnym?
Ostatnio zmieniony 04 sie 2009, 22:19 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

04 sie 2009, 17:13

Jak jakiś Stalker normalnie...


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

04 sie 2009, 20:04

zielAK pisze: Heh... wyobrażacie sobie Kolenia w ciężkim kombinezonie ochronnym?
A co to jest ten Koleń? Mieszanka Kolesia z koniem ? xD

Nie no co jak co ale pomysły macie bardzo fajne. W wielu sequelach są nawiązanie do poprzedniej/ich części, więc czemu nie miałoby tak byc w przypadku Postal III?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

19 cze 2010, 21:27

Zgadzam się z prawdziwym 666, też myślałem o tej wzmiance w gazecie. Można by także pokazać "falę uchodźców z napromieniowanych terenów", w postaci mieszkanców z tobołkami lub z przyczepami na ulicach Catharsis. Można by pokazać też w grze przykładowo Habiba z Lucky Ganesh, który rozwinął interes z miejscowym Żydem, zarazbaijąc krocie na handlu maskami gazowymi... Eh, ponosi mnie fantazja, ale tego typu smaczki podkreśliłyby przywiązanie do serii i spójność fabularną.


Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

19 cze 2010, 22:11

Ja chciałbym, by była siedziba RWS w Postal 3. Żebym przeczytał w gazecie tekst typu "RWS przenosi się do Catharis". To by było fajne nawiązanie ;) Poza tym chciałbym wiedzieć co się stało z żonką kolesia, czy zdechła, czy żyje? A do Paradise wracać nie chce (ew. jedna mapka z Paradise jako Easter Egg)...


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Zablokowany