Inne mapy - error

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

26 lip 2009, 12:11

Mam problem z AWP, czy można jakoś przenieść bronie z AWP do STP lub AW?? Bo ja mam mnóstwo map z STP I AW ręcznie przerabianych i robionych a jak chce sobie w nie pograć w AWP to zawsze po pewnym czasie wyskakuje mi critical error, i nici z zzabawy :P .
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, 14:46 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2009, 22:57

O tych niciach już w innym temacie popisaliśmy. Teraz dokopałem się do tego posta, więc...

Nie, zaraz. Już miałem ci szukać tematu, gdzie dałem spis, skąd bronie z AWP pochodzą i że większość ma swoje odpowiedniki w STP (single i multi), ale... to właśnie chyba tobie to wtedy pisałem. Zerknij więc z łaski swojej w tamten temat, którego znaleźć nie mogę...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

30 lip 2009, 08:21

https://forum.postalsite.info/p ... vt1445.html

^^^ znalazłem, ale niektóre bronie nie dają takich obrażeń jak w AWP, np: SMEG PPM (rozsadzanie) nie działa. Da się to jakoś ustawić, np: zainstalować te bronie do AW??


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 lip 2009, 19:00

Pablo Abruzzi pisze:SMEG PPM (rozsadzanie) nie działa
U mnie też nie działa, pytałem kiedyś o to.

Obrażeń nie dają, bo to wersje starsze, dla możliwości STP, a często tylko dla trybu multi, w którym siła obrażeń jest mniejsza niż w singlu. Stąd mniejsza radocha z nich.

Zainstalować do AW? A po co? Będą to nadal bronie o możliwościach z STP. Lepiej już dać do AW samo AWP z jego inwentarzem. No, chyba że chcesz mieć obok nich kosę czy bumerang. Wtedy dodajesz STP-owe wersje do AW - i nie widzę żadnego problemu. PostEd - i dodajesz do mapy, co tylko chcesz. Środowisko AWP się nie uruchomi, więc i errora nie będzie, ani gra nie będzie obciążona.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ