[P2] Cztery pytania związane z Kanałami, Tora Bora i WMD.

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ignac8
Wnerwiony urzędas
Posty: 13
Rejestracja: 24 kwie 2009, 09:38

24 kwie 2009, 10:02

Nie mogłem znaleźć tej rury, no i gra była w ogóle dziwna, no to zainstalowałem patcha i wszystko wróciło do normy. Poszedłem do kanałów żeby powybijać talibów i znaleźć tora bora (myślałem że tam leży mapa tego :D), przeszedłem całość znalazłem WMD (nie spodziewałem się tego tutaj :P) i tu mam parę pytań.
1. Gdzie znaleźć więcej amunicji do tego?
2. Czy można zdobyć tą broń kodem (te etapy są nudne :/)?
3. Jak się wydostać? Tak jak się weszło czy jest inna droga?
4. Czy jest jakiś kod na teleportacje do miasta/zatrzymanie w posterunku - bo jeżeli trzeba się wrócić tak samo jak się weszło to mi się odechciewa :P


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

24 kwie 2009, 14:55

ignac8 pisze:1. Gdzie znaleźć więcej amunicji do tego?
W inne dni w tym samym miejscu, lub wpisać kod na pełną amunicję. Przypominam, że wszystkie kody do Postala znajdują się na naszej stronie, pod tym adresem: https://postalsite.info/articles.php?article_id=10
ignac8 pisze:2. Czy można zdobyć tą broń kodem (te etapy są nudne :/ )?
Jeśli już raz zdobyłeś ją podczas gry, to przy następnej rozgrywce kod dający wszystkie bronie da Ci również WMD.
3. Jak się wydostać? Tak jak się weszło czy jest inna droga?
Trzeba wrócić tą samą drogą, którą się przyszło.
ignac8 pisze:4. Czy jest jakiś kod na teleportacje do miasta/zatrzymanie w posterunku - bo jeżeli trzeba się wrócić tak samo jak się weszło to mi się odechciewa
Wpisujesz w konsoli:

Kod: Zaznacz cały

goto suburbs-3.fuk
komenda ta przenosi do początkowej mapy (tej z przyczepą Kolesia).

P.S.
Witam na forum.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 lip 2009, 08:29

O MATKO... D: Ja stamtąd nie wyjdę, a jeszcze raz się wróciłem do TB... buhuhu ja stamtąd nie wyjdę ;/ Ale będę próbował. Nie lubię kodów.


ODPOWIEDZ