Triki

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

19 mar 2009, 15:47

Jasne Tiquill! Po przejściu na następną mapę efekt nadal zostaje. Jedynym, chyba, sposobem aby się go pozbyć jest ponowne uruchomienie gry.
Niestety sposób ten ma malutkiego minusa. Przy przechodzeniu na nast. mapę nie widać ekranu ładowania tylko czarny ekran


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 mar 2009, 23:40

Aha. No to czarny ekran nie jest problemem. ;) Jeśli wyłączymy ikony interfejsu, to możemy, odpowiednio sterować kamerą, robić filmiki jeszcze bardziej imitujące scenki z gry. ShrinkHud - powoli ukrywa HUD-a, element po elemencie, cofasz przez GrowHud - przy okazji przypomnę, kto nie wie. Są do jakichś klawiszy przypisane.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

07 kwie 2009, 18:35

Ten post jest całkowicie niepolityczny.

Zapewne każdy z was odwiedził tajne przejście pod sklepem Habiba z nieśmiertelnymi psami-zombie. Otóż można je zabić. Kradniemy broń biologiczną z Tora Bora, idziemy tam i strzelamy do nich. Po pewnym czasie między nimi wywiąże się walka. Będą się gryźć, zginęły wszystkie oprócz jednego. Sory, że nie wrzucę filmu ale mam za słaby komp na FRAPSA.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2009, 22:05 przez Lewus, łącznie zmieniany 2 razy.


Manifest Komunistyczny
http://pl.wikisource.org/wiki/Manifest_Komunistyczny
7 listopada 2009 roku. 92 rocznica Rewolucji Październikowej
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 kwie 2009, 18:55

Już dawno to odkryłem. Gdy ma się, zaś AWP, wystarczy katana/maczeta/kosa, lub inna tnąca broń aby rozwalić te słitaśne pieski.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

07 kwie 2009, 18:57

Mody to co innego. Nie widziałem jeszcze tego na forum i dzięki Lewus, Twoje odkrycie na pewno kiedyś wypróbuję.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 kwie 2009, 22:03

Przenoszę temat do `Trików`. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

14 kwie 2009, 21:44

Mr Minio
Ciekawe odkrycie!
Dzięki Ci! Przyda się!


Obrazek
Awatar użytkownika
ignac8
Wnerwiony urzędas
Posty: 13
Rejestracja: 24 kwie 2009, 09:38

24 kwie 2009, 19:51

Ja odkryłem sposób na zdobycie munduru policjanta bez żadnego wystrzału - najpierw dajemy się złapać, potem próbujemy kilka razy uciekać ale dajemy się - za każdym razem przenoszą nas w inne miejsce. Jak już będziemy w izolatce z drzwiami zamiast krat to spieprzamy (policja się blokuje i rzadko kto do nas dobiegnie, jeśli w ogóle) i wchodzimy w pierwsze drzwi po prawej. Dochodzimy do końca pokoju, po prawej stronie lustra, otwieramy szafkę i bierzemy ten strój. Przebieramy się w niego i możemy sobie chodzić po posterunku i korzystać z innych przywilejów (polecam odwiedzić zbrojownie i biuro komisarza).


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 cze 2009, 20:32

Poniżej trzy nadesłane jakiś czas temu materiały na newsa, które na newsa się nie nadają, ale szkoda mi było to kasować, bo w sam raz do tego tematu, pomimo, że może nie dla każdego to odkrywcze.
Yo999 pisze:ciekawostka
po misji w środę co musimy obskikać tatę wpiszcie kod na strój policjanta potem podejdzcie do lustra i prosze! na mapie na kartce nic nie ma bo tak sie okaże że misje będą z poniedziałku!
Yo999 pisze:snajperka i granat
jeśli ktoś ma demo to można sie pobawić. jeśli ktos lubi takie bronie jak snajperka i granat to wystarczy tylko zrobić tak: najpierw idziemy do śmietnika przy pralni i na niego skaczemy. potem murkiem idziemy obok dyskoteki. skaczemy na murek i idziemy prosto aż skoczymy na drut. idziemy do słupa no i mamy dwie drogi: jedna prowadzi do granata (leży na słupie) a druga na dach gdzie leży snajperka. teraz możecie się zabawić w snajpera cichego zabójcę.
skate74 pisze:Wracając do nieśmiertelnych psów w Postalu 2 i Postalu 2 STP
Da się je zabić sposobem ale ie wszystkie. Po tym Tricku zostanie 1 pies. A więc trzeba przejść najpierw kanał za domem (ten gdzie są duże ilości fanatyków)bo na końcu znajduje się Bazooka że tak powiem nuklearna. Jak już się ja ma można ruszać na te psy. Kiedy uderzy się 1 rakietę w psy one zaczną walczyć między sobą i zostanie tylko 1 którego na razie nie odkryłem jak go zabić ^^
Takie rzeczy piszcie na forum a nie jako news na stronie. :D Ale za dobre chęci - dziękuję.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

17 cze 2009, 21:39

Tiquill pisze:
skate74 pisze:Wracając do nieśmiertelnych psów w Postalu 2 i Postalu 2 STP
Da się je zabić sposobem ale ie wszystkie. Po tym Tricku zostanie 1 pies. A więc trzeba przejść najpierw kanał za domem (ten gdzie są duże ilości fanatyków)bo na końcu znajduje się Bazooka że tak powiem nuklearna. Jak już się ja ma można ruszać na te psy. Kiedy uderzy się 1 rakietę w psy one zaczną walczyć między sobą i zostanie tylko 1 którego na razie nie odkryłem jak go zabić ^^
przecież te psy da się zabić...wystarczy użyć broni białej a nie się bawić w strzelanie :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2009, 22:18

W StP bronią białą? Szpadlem to nie zdążymy. :D Mówisz o AWP, bądź już o AW, jak mniemam.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

17 cze 2009, 22:34

Tiquill pisze:W StP bronią białą? Szpadlem to nie zdążymy. :D Mówisz o AWP, bądź już o AW, jak mniemam.
tak, tak...jak najbardziej...

szpada nie bardzo...lepiej tasak albo maczeta :diabel:


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

21 lip 2009, 11:48

To nie będzie trik, ale pokazane miejsce, gdzie można znaleźć jakże rzadkie paliwo odrzutowe. Na screenach będzie wszystko widać.

Obrazek

Ad.1: Wskakujemy nie tam, gdzie wskazuje pozioma strzałka, tylko na ten próg niżej, i zaraz przy ścianie prostopadłej do tej reklamy, na którą skaczemy. Skaczemy na tę ścianę, a potem na tą za billboardem. Bierzemy nieduży rozpęd i skaczemy. Co znajdujemy?

Obrazek

Paliwo odrzutowe! Tylko, że ono leży, a na screenie jest już po tym, jak je kopnąłem.

Aha, i czasami, jak bardzo leciutko wciśniemy klawisz strzału, jak mamy bazookę, to... będzie słychać, że strzeliło, zrobi odrzut, ale nie strzeli. Paliwa też nie stracimy. Dziwnie to wygląda, ale screena nie mam.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

21 lip 2009, 14:44

Pangia pisze:Aha, i czasami, jak bardzo leciutko wciśniemy klawisz strzału, jak mamy bazookę, to... będzie słychać, że strzeliło, zrobi odrzut, ale nie strzeli. Paliwa też nie stracimy. Dziwnie to wygląda, ale screena nie mam.
To znam(y). ;) Ale o dodatkowej amunicji przy posterunku policji nie wiedziałem.

W czym tkwi problem? Ano w tym, że teraz jeden kod i masz pełno broni z amunicją na full. Nie chce się już szukać, jak kiedyś, wszystkich zakamarków dla dwóch naboi do obrzyna. ;(


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 lip 2009, 16:56

Robsessed pisze:
Pangia pisze:Aha, i czasami, jak bardzo leciutko wciśniemy klawisz strzału, jak mamy bazookę, to... będzie słychać, że strzeliło, zrobi odrzut, ale nie strzeli. Paliwa też nie stracimy. Dziwnie to wygląda, ale screena nie mam.
To znam(y). ;) Ale o dodatkowej amunicji przy posterunku policji nie wiedziałem.

W czym tkwi problem? Ano w tym, że teraz jeden kod i masz pełno broni z amunicją na full. Nie chce się już szukać, jak kiedyś, wszystkich zakamarków dla dwóch naboi do obrzyna. ;(
Ja tam zawsze wpisywałem kod, a nie szukałem ammo.
Zwiedzać lubię, ale nie po to aby amunicję zbierać :D


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ