Władca Pierścieni: Podbój

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

17 cze 2009, 18:59

Czy ktoś grał w tą grę? Ja tak. Tak jak inne gry o nazwie "Władca Pierścieni", czy też "The Lord of the Rings", jak ktoś woli angielską nazwę, jest to typowy przedstawiciel gier pokroju H'n'S(Hack'n'Slash), czyli po polsku Siecz'i'Rąb. Wcielamy się w Łucznika, Maga, Wojownika, lub Skrytobójcę, a naszym zadaniem jest wyrzynanie w pień kolejnych hord orków i innych paskudztw. Po ukończeniu Kampanii Dobra, odblokowujemy Kampanię Zła, aby dowiedzieć się jak to jest grać "tymi złymi". W ogólnym rozrachunku, grę uważam za dobrą i godną polecenia.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

17 cze 2009, 20:27

Jestem wielkim fanem powieści Tolkiena- "Władca pierścieni". Przeczytałem wszystkie tomy po razie, ale mam zamiar odświeżyć sobie tą lekturę. Ekranizacja także została szóstkowo wykonana z czego jestem zadowolony. Kiedy dowiedziałem się, że ma wyjść gra, o której jest ten temat trochę się wahałem, ponieważ bałem się, że może to być niewypał. Czas jednak sprawił, że nie wytrzymałem, zamówiłem kilka dni temu tą grę. :) Czy będzie dobra? To się jeszcze okaże.


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
ODPOWIEDZ