Akcja Letnia

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 cze 2009, 16:51

zielAK pisze:2. Paintball - gran terenowa
Ten sport chyba jest znacznie droższy niż strzelnica... Ale byłoby fajnie. Tylko że, no, z wymaganiami też nie możemy przeholować, bo... skończy się na potrzebie sponsora. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

16 cze 2009, 23:06

No, nieźle sobie to planowaliście od co. Ja jestem na forum gdzie był kiedyś przeprowadzony taki zlot i powiem, że to dobry pomysł. Jeżeli chodzi wam o sport to proponuję golfa. :)


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

16 cze 2009, 23:13

Wy z tym strzelaniem to tak na serio? Ja się tym nie interesuje, nie myślałem o tym nigdy.

Znalazłem jakieś kempingi w Łodzi, przy ulicy Łupkowej. Rzecz w tym, że to jest praktycznie centrum miasta, więc nie wiem, czy nam to do końca odpowiada. Musiałbym się tam przejechać.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

16 cze 2009, 23:38

A więc nadeszła pora, abym i ja przemówił. Miejsce nie robi mi większej różnicy, postaram się dojechać wszędzie. Co do terminu, wolałbym aby był to łikend, ponieważ w tygodniu pracuję i pewnie nie dałbym rady wyrwać się na kilka dni, pracy nie tracąc; najlepiej w piątek przyjazd (jeśli o mnie chodzi to nawet niekoniecznie wieczorem, jeden dzień wolnego mógłbym wziąć), a wyjazd w niedzielę, tak aby do wieczora być w domu i w pon. znów do pracy. Wieczorami jakby pogoda dopisała to ognisko + zimny browar + postalowe historie i mamy pełnię szczęścia. ;) Co do tego strzelania, myślę, że o wiele więcej frajdy dostarczyłby nam paintball, ech, piwo, paintball i ognisko z kiełbaskami to jest, stary, 8-) nie ma nic lepszego niż będąc pod wpływem biegać po jakimś lasku czy krzaczastym terenie z karabinkiem na kulki z farbą i strzelać się z kumplami (mam w pamięci jak podczas jednej z takich imprezek dwóch znajomych leząc od siebie w odległości dwóch metrów wystrzelali w siebie całe magazynki 8-) ). Minusem jest cena, bo o ile dobrze pamiętam, kolesie od tego paintballa kasowali 50 gr za jedną kulkę. :/ Ale panowie, jest sprawa, jak na razie widzę tylko czterech zdecydowanych: zielAK, Rob, Tiquill i ja; dla takiej liczby zlotowiczów, sądzę, że wystarczy wieczór w jakiejś knajpce, tani nocleg i do domu. :( Ale bądźmy optymistami. :) Co do wyboru trunków, może być wszystko, choć nie ukrywam, że preferuję raczej browar. No, panowie, ale przyznam, że się na Was zawiodłem, ponieważ nadal nie została poruszona najważniejsza kwestia: kto załatwia postalowe koleżanki?
Ostatnio zmieniony 16 cze 2009, 23:40 przez kazik, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

16 cze 2009, 23:41

Postalowe co? Że niby koleżanki... ech.

Jak chętne do picia to jak najbardziej, ale żeby nie było jak u mnie w klasie - dziewczyny jedno piwko, a chłopaki - 10. xD


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2009, 01:09

kazik pisze:kto załatwia postalowe koleżanki?
To męska impreza, nie psuj! :P Owszem, zainteresowane tematem jak najbardziej, ale bez niewtajemniczonych. Jak to sobie wyobrażasz, hę?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

17 cze 2009, 10:00

kazik pisze:Ale panowie, jest sprawa, jak na razie widzę tylko czterech zdecydowanych: zielAK, Rob, Tiquill i ja; dla takiej liczby zlotowiczów, sądzę, że wystarczy wieczór w jakiejś knajpce, tani nocleg i do domu. :( Ale bądźmy optymistami. :) Co do wyboru trunków, może być wszystko, choć nie ukrywam, że preferuję raczej browar. No, panowie, ale przyznam, że się na Was zawiodłem, ponieważ nadal nie została poruszona najważniejsza kwestia: kto załatwia postalowe koleżanki?
popieram jeśli dalej było by tyle chętnych...chętnie też bym się włączył jeśli jednak nie było by to za daleko jednakże postarałbym się też dojechać...no i oczywiście najlepiej weekendzik bo również tygodnie mam zajęte...

postalowe koleżanki? może lepiej nie :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

17 cze 2009, 10:25

Albo zamiast drogiego paintballa zagrajcie sobie w ASG :P A piwo to wam chyba Tiq załatwi bo patrząc na wiek to Rob i kazik są nieletni :bolek:


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 cze 2009, 12:10

Robsessed pisze:Postalowe co? Że niby koleżanki... ech.
Tiquill pisze:To męska impreza, nie psuj! :P Owszem, zainteresowane tematem jak najbardziej, ale bez niewtajemniczonych. Jak to sobie wyobrażasz, hę?
Ramesses pisze:postalowe koleżanki? może lepiej nie :P
Oj panowie, załamaliście mnie. :( A ja już zacząłem numery załatwiać do nich: https://www.postalsite.info/photogallery ... rowstart=0


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 cze 2009, 14:22

Yossarian, nie pier*ol.

Oblukajcie kempingi w swoich miastach. To byłoby niezłe 'miejsce zamieszkania'.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 cze 2009, 14:34

A może by tak jakiś domeczek wynająć? Wiecie, te takie typowo letniskowe. Zorientuję się ile takie coś może kosztować, ale w jeden domek mogłoby spokojnie do pięciu osób pewnie wejść, więc koszty po podzieleniu nie byłyby takie znów duże.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 cze 2009, 14:35

Domek... mm, to już arystokracja. :D Byłoby świetnie


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 cze 2009, 14:50

Wiem, że zorganizowanie tego u mnie, na Kaszubach jest nierealne, ale dla porównania pokażę Wam kilka domków i ich ceny.
https://www.jeziora.idara.pl/tuchom/ 150zł/doba (5-6 osób)
https://www.jeziora.idara.pl/pokojenakaszubach/ 25zł/osoba (4-5 osób)
https://www.jeziora.idara.pl/wioleta/ 25zł za osobę lub całość 130-150zł. (6-8 osób)

Skoro w atrakcyjnych turystycznie terenach ceny tak wyglądają, to na jakimś zacisznym zadupiu pewnie dostalibyśmy jeszcze taniej. :): Co o tym sądzicie?


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

17 cze 2009, 15:13

Yossarian pisze:Albo zamiast drogiego paintballa zagrajcie sobie w ASG
To dla dzieci. Poza tym wynajęcie takiego sprzętu nie mniej będzie kosztować niż paintball. Ja osobiście wolę oberwać kulką farby niż kawałkiem 6 mm plastiku.


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

17 cze 2009, 15:36

kazik pisze:
Robsessed pisze:Postalowe co? Że niby koleżanki... ech.
Tiquill pisze:To męska impreza, nie psuj! :P Owszem, zainteresowane tematem jak najbardziej, ale bez niewtajemniczonych. Jak to sobie wyobrażasz, hę?
Ramesses pisze:postalowe koleżanki? może lepiej nie :P
Oj panowie, załamaliście mnie. :( A ja już zacząłem numery załatwiać do nich: https://www.postalsite.info/photogallery ... rowstart=0
Chcesz żeby "meeting" się tak zakończyl: https://www.postalsite.info/photogallery ... to_id=1153
xD
Jak będziecie zróbcie zdjęcie zielAKa, muszę dodać do bazy danych psychopatów xd


ODPOWIEDZ