[POMOC] Otwieranie się kart w FF.

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

12 cze 2009, 08:54

Witam.
Jestem aktualnie u znajomych i wczoraj postanowiłem skorzystać z komputera...
Po skończonej sesji wyłączyłem go, lecz po ponownym włączeniu karty już nie otwierały się z każdą kolejną stroną. W Firefoxie wszystkie ustawienia są dobrze (chodzi mi tu o otwieranie WSZYSTKICH stron w kolejnych kartach), a mimo wszystko wszystko otwiera się w aktualnej (np. kliknę tu link to powinien otworzyć się w nowej karcie, lecz otwiera się w tej. Tak samo zakładki). Proszę o szybką pomoc... Bo to ważne (nie chcę żeby spadło na mnie to... coś).

Pozdrawiam, Jesion.


I tylko "rain on the roof", znów.
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

12 cze 2009, 09:23

Trochę dziwnie to napisałeś. Spróbuj nacisnąć środkowy przycisk myszy, ja tak zawsze robię, aby otworzyło mi coś do nowej karty.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
P0ST4L
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:56

12 cze 2009, 09:50

{Środkowy przycisk myszy} - jest to przycisk na kółku myszy - musisz nacisnąć to kółko w dół.

A kliknij PPM na linku i wybierz "Otwórz odnośnik w nowej karcie". I powiedz co się stanie ;]


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 cze 2009, 02:32

Zależy jak kto ma opcje ustawione w przeglądarce i jaka to przeglądarka. Drobnostka.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ