Numer zastrzeżony

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

30 kwie 2009, 19:18

Mam problem, jeden z moich kumpli dzwoni do mnie i sobie ze mnie jaja robi, ma zastrzeżony numer, ale domyślam się który to, jednak nie mam dowodu. Czy nie ma jakiegoś programu do rozszyfrowania takich numerów??

Rzecz jasna, żeby ten program był legalny.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

30 kwie 2009, 19:45

Legalnych nie ma :P Jak się domyślasz kto to to zmuś go, żeby ci pożyczył telefon i powiedz, że chcesz se zgrać dzwonek czy coś i sobie sprawdzisz w Wybieranych numerach czy do ciebie dzwonił :)


Awatar użytkownika
ToiletMan
Początkujący morderca
Posty: 59
Rejestracja: 31 mar 2009, 16:48

30 kwie 2009, 19:52

1)Jeżeli masz numer w Orange to:
1. Rejestrujesz się na stronie www.orange.pl
2. Sprawdzasz połączenia które przychodziły. Mały schemacik
KTOŚ DZWONI (zastrzeżony nr dodaje na początek numeru #31# -> Łączenie do centrali ->Weryfikacja oraz zastrzeżenie numeru przez operatora -> Dodanie nr do listy (twojej) -> Przekierowanie rozmówcy na twój nr z poleceniem #31# -> "Nr. Zastrzeżony dzwoni" Więc sprawdzenie połączeń jest możliwe. Wtedy jeszcze nr nie jest zastrzegany.
----
2)Jeżeli masz Sony Ericsson
Menu -> Ustawienia -> Połączenia -> Zarządzanie połączeniami -> akceptacja połączeń -> Wybierasz: Tylko z listy (Edytuj), wpisujesz nr, które mogą się połączyć. Następnie zatwierdzasz i nr zastrzeżony nie ma szans na połączenie. Zostanie tylko wpis, że ten numer chciał się połączyć, jednak telefon go rozłączył.
Jeśli to nie zadziała, to pomoże Ci tylko policja, a tego chyba nie chcesz. ;p Poszukaj czegoś o blokowaniu połączeń z numerów zastrzeżonych, jeśli masz w Erze to tu coś o tym jest. Inna metoda, jeśli masz Nokie:
Jest kolejna opcja. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla / bluetooth / podczerwieni. Włącz załączoną do telefonu aplikację Nokia PC Suite albo Nokia Manager. Tam powinny być opcje połączeń oraz ich filtracji. Dziś się o tym dowiedziałem od kolegi. Jeżeli znajdę inne sposoby na pewno napiszę.
Podobno jest jeszcze jakaś aplikacja na Symbiana, która działa na bazie czarnej listy.

Jeśli to nie pomoże, to przykro mi, ale więcej nic nie wiem. Powodzenia.


[center]Obrazek
[/center]
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

30 kwie 2009, 20:02

Pablo Abruzzi pisze:Mam problem, jeden z moich kumpli dzwoni do mnie i sobie ze mnie jaja robi, ma zastrzeżony numer, ale domyślam się który to, jednak nie mam dowodu. Czy nie ma jakiegoś programu do rozszyfrowania takich numerów??

Rzecz jasna, żeby ten program był legalny.
Przyjść do niego i lutę w pysk sprzedać, jak nie przestanie :>


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

01 maja 2009, 00:13

Ja pierdziu ale masz problem, spotkajcie sie powiedz że chcesz se zobaczyć jego fona, jebnij o ziemię i powiedz że mu się należało. Nic się nie stało, w końcu świadków ni ma. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2009, 00:13 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

01 maja 2009, 08:26

1)

Inna metoda, jeśli masz Nokie:
Jest kolejna opcja. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla / bluetooth / podczerwieni. Włącz załączoną do telefonu aplikację Nokia PC Suite albo Nokia Manager. Tam powinny być opcje połączeń oraz ich filtracji. Dziś się o tym dowiedziałem od kolegi. Jeżeli znajdę inne sposoby na pewno napiszę.
Podobno jest jeszcze jakaś aplikacja na Symbiana, która działa na bazie czarnej listy.

Jeśli to nie pomoże, to przykro mi, ale więcej nic nie wiem. Powodzenia.
Musze to spróbować, bo mam nokie i numer w orange.

A co do pomysłów o ,,pożyczenie telefonu" to nic to nie da, bo on i tak pewnie usunął to połączenie z rejestru.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2009, 08:26 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 maja 2009, 00:26

Pablo Abruzzi pisze:
1)

Inna metoda, jeśli masz Nokie:
Jest kolejna opcja. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla / bluetooth / podczerwieni. Włącz załączoną do telefonu aplikację Nokia PC Suite albo Nokia Manager. Tam powinny być opcje połączeń oraz ich filtracji. Dziś się o tym dowiedziałem od kolegi. Jeżeli znajdę inne sposoby na pewno napiszę.
Podobno jest jeszcze jakaś aplikacja na Symbiana, która działa na bazie czarnej listy.

Jeśli to nie pomoże, to przykro mi, ale więcej nic nie wiem. Powodzenia.
Musze to spróbować, bo mam nokie i numer w orange.

A co do pomysłów o ,,pożyczenie telefonu" to nic to nie da, bo on i tak pewnie usunął to połączenie z rejestru.
Co ty go masz za agenta CBA? Nikomu by się nie chciało specjalnie usuwać wpisów z rejestru połączeń.


ODPOWIEDZ