[MOD] "Fucking Party"

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

07 kwie 2009, 21:21

powiem tak, niema co, bierzcie się do pracy nad nowymi

ale zacznijmy od początku mapa wygląda jak dzieło dopiero uczącego się obsługi edytora mappera z robiona po to aby zobaczyć jak co działa jak się robi pokroję daje tekstury i stawia statikmeshe

i jako coś takiego była by to dobra mapka, ale jako część moda się nie nadaje

naprawianie jej też niema zbyt sensu bo polegało by to na usunięciu pomieszczeń i z robieniu ich na nowo, usunięciu wszystkich statikmeshy i powsadzaniu nowych bardziej dokładnie i z wiekszym sensem

czyli ogólnie robienie mapy od zera i tak i tak by było

ale Mrocz mówił o pierwszych mapach a nie mapie więc za pewne jest jeszcze kilka map w takim stanie

ogólnie niema co się męczyć z poprawą, macie pewnie ambicje aby FP był doskonałym modem prawda??

wiec niema co się pieprzyć jeśli uznacie że coś wymaga z robienia od nowa to tak zróbcie

chce dostać FP jako dopracowany mod a wy pewnie chcecie go wydać jako dopracowany mod wiec do dzieła życzę wam powodzenia w pracy :one:


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

07 kwie 2009, 21:21

Ok, więc tak. Jednak zaczyamy pracę od zera. To co do tej pory widzieliście to Fucking Party Classic. Cały mappack zostanie wydany jutro (8 kwietnia).

Od zera zaś zaczniemy robić New Fucking Party lub jak kto woli Fucking Party 2 (nie jest to kontynuacja tylko mod total-conversion z tą samą fabułą - jeszcze bardziej rozwiniętą). Właśnie ta wersja będzie zawierała wszystko o czym do tej pory mówiłem - dużo map, nowe bronie, postacie, pierdzyliard easter-eggów i wiele, wiele więcej. Istnieje także prawdopodobieństwo, że finalne FP będzie zawierało cut-scenki.

Więcej szczegółów wkrótce.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2009, 21:29 przez Reality Master, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 kwie 2009, 21:40

Wiem, ciuciu, że niezbyt miło jest, gdy twoje projekty, które były początkiem dla moda, teraz nie zyskują aprobaty. Ja te mapy kiedyś testowałem. Gdy był to mappack początkującego mappera, dało się przyjąć. Lecz mod nabiera rozpędu i teraz mogę powiedzieć wszystko to samo, co prawdziwy 666 powyżej.

Pomysł z wydaniem Fucking Party Classic jest dobry. Każdy zobaczy, jak to się zaczynało. Nie ma się co do tego czepiać, takie były początki. Ale nie ma się też co obrażać za złe opinie - takie były początki. ;)

Mod jednak staje się coraz większy i lepszy. Idea pozostaje, mapy się zmieniają. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Spodziewałem się, że sami pozmieniacie już te mapy wcześniej, dzieje się to teraz. I niech się dzieje. Do roboty, ekipo! :spoko:
Mrocz pisze:Od zera zaś zaczniemy robić New Fucking Party lub jak kto woli Fucking Party 2
Ja bym proponował pozostać przy starym tytule. To przecież ta sama idea.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 kwie 2009, 21:59

Tiquill pisze:Ja bym proponował pozostać przy starym tytule. To przecież ta sama idea.
Mhm, nazwę zostawcie. ;)

Ja się nie znam, więc trudno jest mi się wypowiedzieć... jak dla mnie mapka, jak na początek, niezła. Następne po prostu mogłyby być lepsze. Ale ok, skoro postanowione, bierzcie się do dzieła! :)

I oczywiście powodzenia.


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

08 kwie 2009, 16:59

Fucking Party Classic
Zestaw zawiera pierwsze 3 mapy (plus jedna na automacie) w wersji ALPHA wykonane przez ciucia (w 2007 roku), potrzebne tekstury oraz muzykę.
Rozmiar: 12.9 MB
Download: Pobierz Fucking Party Classic

New Fucking Party (to tylko nazwa kodowa, mod będzie nazywał się po prostu Fucking Party) będzie zawierał ponad 25 map, kilka nowych broni, kilkanaście nowych postaci, multum tekstur i muzyki. Od teraz wszystko co zobaczyliście (prócz ostatniego screena z szóstej mapy) jest powiązane z FPC. Wkrótce pojawi się odnowiona strona moda (przypominam adres - www.fuckingparty.prv.pl ) oraz prawdopodobnie profil na moddb.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2009, 17:11 przez Reality Master, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

08 kwie 2009, 17:13

W linku był błąd, ale już poprawiłem (było ihttp miast http) :-P

Możecie po prostu zmienić fucking na fucked'up :-P Po części by się kojarzyło, że to nowsza, upgrade'owana wersja - ale może tylko mi się tak wydaje. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

08 kwie 2009, 17:17

Powinno być "Fuckin' Party". Niestety, moda przetestuję nieprędko, coś mi Apocalypse Weekend nie podchodzi, wręcz go nie cierpię.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
ToiletMan
Początkujący morderca
Posty: 59
Rejestracja: 31 mar 2009, 16:48

08 kwie 2009, 17:23

Fuckin' Party
O ile się nie mylę, taka forma jest jedynie bardziej ją zią, więc chyba nie ma to żadnej różnicy czy będzie z apostrofem czy bez.


[center]Obrazek
[/center]
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

08 kwie 2009, 17:42

Jeśli chodzi o "Jeb*ną imprezkę" (proszę o wyrozumiałość), to moja forma jest w 100% prawidłowa.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

04 cze 2009, 09:52

Fucking Party powraca pod zmienioną nazwą - Fucked Up Party (dzięki Lothar za propozycję).

Mod ma już swoją stronę Moddb - https://www.moddb.com/mods/fucked-up-party

Zapraszam do odwiedzania, gdyż tam będą pojawiały się częściej informacje na temat moda.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

05 cze 2009, 05:04

Mrocz pisze:Fucking Party powraca pod zmienioną nazwą - Fucked Up Party (dzięki Lothar za propozycję).
1000k gold plz xD

https://www.moddb.com/mods/fucked-up-par ... s#imagebox - update'ujcie logo na tym screen'ie 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 cze 2009, 22:40

Starą i nową stronę do moda dodałem w newsie na stronie głównej. Czekając na dalszy rozwój wypadków. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 lip 2009, 21:33

Czy ten mod jeszcze żyje?
Dawno nie było aktualizacji


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2009, 21:38

Mrocz na wakacjach. Jak wróci, to do pracy powróci. Jeśli mogę za niego odpowiedzieć, tymczasowo. ;) A ciuciu? Niech sam odpowie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 lip 2009, 21:41

No tak... wakacje, zapomniałem :)
Jednakże po ostatnich perypetiach z HAND'em, wolałem się upewnić


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ