[POMOC] Dźwięk

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 mar 2009, 22:05

Elvis Scatter pisze:To samo. Nic dodać, nic ująć. Przy usuwaniu zawsze wyskakuje komunikat "Can't delete sound".
Więc chyba tylko inny komputer pomoże. <rozkłada ręce>


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

22 mar 2009, 22:11

Byłem już to sprawdzić u kolegi. To samo. Mam polską wersję językową Postala 2 STP - działa komuś import dźwięku na tej wersji? Najwyżej ktoś z forum przeimportuje to za mnie.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 mar 2009, 22:38

Ja mam StP z Playa i działa mi bez problemy, w każdym przypadku, usuw, import, eksport, także po odsłuchaniu go.

Daj mi na PM, co chcesz, bym zrobił, zaraz zrobię. :)

little_psycho pisze:Zaznacz folder P2, kliknij PPM->właściwości-> i odznacz "tylko do odczytu" i kliknij na "zastosuj"
Pliki tylko do odczytu można otwierać i robić z nimi co się chce. Nie można tylko ich nadpisać, trzeba paczkę nową zapisać, albo odznaczyć owe "tylko do odczytu". A przy okazji, gdy wczytałem mapę, którą miałem tylko do odczytu, to podczas próby jej nadpisania wyskoczyło stosowne info i PostED ową mapę... usunął, definitywnie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

22 mar 2009, 22:42

Tiquill pisze:Daj mi na PM, co chcesz, bym zrobił, zaraz zrobię.
Gdzieś w tygodniu następnym nadeślę pliki. Dziękuję za pomoc.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

01 kwie 2009, 20:35

.Undertaker. pisze:Chciałbym zmienić sobie dźwięk w PostEd. Niestety wszelkie próby zaimportowania dźwięku do jakiejkolwiek paczki kończą się niepowodzeniem - nadal pozostaje plik oryginalny. Nie ma możliwości jego usunięcia. Importuję oczywiście plik w formacie WAV.
wszystkie dziweki muszą sie znajdowac na takiej ścieżce "C:/dupa.wav"

nie moze to byc "C:/mojedokumenty/dupa.wav" ani "C:/program files/sounds/dupa.wav"

nie ... tego postED
nie trawi
jesli chcesz importowac dzwieki to z prostej scieżki "C:/"

PS: i rzecz jasna odpowiedni format kompresji dzwieku

po trzecie Paczka dzwieków też musi mieć odznaczone "tylko do odczytu" inaczej będzie sie buntować
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2009, 20:50 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

01 kwie 2009, 20:56

Stary, jesteś genialny. Działa. Dziękuję za pomoc. Dopiszę do creditsów PostalSite.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

01 kwie 2009, 21:00

.Undertaker. pisze:Stary, jesteś genialny. Działa. Dziękuję za pomoc. Dopiszę do creditsów PostalSite.
spoko nie ma sprawy :lol:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 kwie 2009, 23:27

ALCRD pisze:wszystkie dziweki muszą sie znajdowac na takiej ścieżce "C:/dupa.wav"

nie moze to byc "C:/mojedokumenty/dupa.wav" ani "C:/program files/sounds/dupa.wav"
Na pierwszej stronie było o tym, że każdy folder, byle bez spacji w nazwie i ścieżce, oraz polskich czcionek. I tak działa mi. Elvis, masz taki sam STP jak ja, z Playa. Ale tobie to działa tylko z C:\ Sądzę, że to nie jest wina PostEd, ale jakichś ustawień systemowych. Ale skoro rozwiązałeś ten problem, pewno już go nie będziesz drążył. Zagadka więc chyba nie zostanie rozwiązana. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

01 kwie 2009, 23:54

rozmawiałem w wolvem kiedys o tych dzwiekach .. doradził mi by wszystkie dzwieki były z C:/ bez folderów i podfolderów i rzeczywiście podziałało

pozatym mi nie dzialalo obojetnie jak folder sie nazywał i gdzie był musialem sposobem wolva


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 kwie 2009, 00:03

Ciekawe, od czego to zależy. Jak ktoś na to wpadnie, temat czeka.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ