Sztopor

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

31 mar 2009, 22:35

Udało mi się zdobyć oryginalną wersję tegoż ruskiego moda. Nie chce się on jednak w ogóle zainstalować. Podejrzewam, że jest to wina polskiej wersji P2.
Na początku trzeba przebrnąć przez jakieś krzaczki (Windoza nie obsługuje cyrylicy). Później wywala, że nie mam P2 zainstalowanego. Zdaje mi się, że chyba będe się musiał obejść smakiem :|

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
Ostatnio zmieniony 31 mar 2009, 22:36 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 mar 2009, 23:56

O ile wiem, Sztopor to po prostu Sztopor, samodzielna gra, która niczego nie wymaga, ruszy sama. To jest rosyjska wersja Postala 2 i sam już jest owym Postalem 2. Może masz po prostu tylko jakieś update do Sztopora. Ile to ma wielkości? Może to po prostu patch DVD, czytałem o tym, nawet pobrałem, z nadzieją, że coś z jego plików wyciągnę. Ale nie. On właśnie żądał podstawki. Może też masz tego patcha a nie samego Sztopora.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

01 kwie 2009, 00:25

Sztopor to rosyjski addon. Wydany chyba jedynie w krajach byłego ZSRR oraz Chinach i Japonii (choć w przypadku tych dwóch ostatnich nie jestem pewien). Potrzebna jest tu niestety rosyjska wersja P2, (wersja 1337a) inaczej dodatek nie ruszy. No chyba, że ktoś ma jakieś pomysły :P

Cała instalka tego czegoś: 1.1 GB
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2009, 00:27 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 kwie 2009, 01:54

W Japonii na pewno wydany, ich sklep ma go po japońsku. 1.1 GB to dużo, to cała gra. Zawsze byłem przekonany, że Sztopor to ruskie P2 i innego P2 nie mają. A teraz czytam że to dodatek, tak jak AW? Ludzie, żeby tak kasę zdzierać z porządnych obywateli Rosji. :lol:

Ale żeby mu polski P2 nie pasował? Rozumiem, nie pójdzie na StP. Ale na P2? Może przez tą cyrylicę właśnie. Polska ma polskie czcionki a Sztopor wymaga plików z rosyjską czcionką. Są takie, bo ten patch takie zawierał. Pobrałem go stąd: https://www.ag.ru/games/postal_2_shtopor (pod skrinami masz zakładki, na drugiej jest ten patch. Może pomoże.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

01 kwie 2009, 02:02

dziwne mi się wydawało że sztopor to samodzielna gra a nie dodatek, co do rozmiaru Linka kiedyś pisała że szpopor ma ponad dwa GB
Linka pisze:można ją z neta ściągnąć, ale nie popieram tego :/


zajmuje 2.74 GB :bolek:

może to co ty masz to nie sztopor??

jestem też pewien że na forum jest parę osób posiadających te grę może one tutaj pomogą???
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2009, 02:03 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 2 razy.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

01 kwie 2009, 09:28

Sztopor nie jest samodzielny, działa na podobnej zasadzie jak AWP. Czyli dodaje swoje pliki, ale w nie nowym folderze, lecz w folderach P2 i startuje z innego iniacza.

Kod: Zaznacz cały

"D:\Postal 2\system\Postal2.exe" USERINI=TubeUser.ini INI=TubePostal2.ini
Tu macie dla przykładu folder animations.
Obrazek Ja mam w zestawie z ruskim STP, żadnych problemów nie było.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

01 kwie 2009, 17:10

Tak jak podejrzewałem. Cóż, temat do zamknięcia


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

01 kwie 2009, 17:27

Zapomniałeś, jak to robić? :):


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

01 kwie 2009, 17:38

Ups! Zapomniałem o moich przywilejach xD

Tema zakrita :P


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Zablokowany