Gry online

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Strajker
Początkujący morderca
Posty: 76
Rejestracja: 28 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: San Antonio

26 lut 2009, 20:24

mogę polecić Cabal online (uwaga łatwo uzależnia)


Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

06 mar 2009, 16:34

Nie lubię takich gier- nic a to nie poradzę, ale przyznam, że kiedyś miałem styczność z plemionami.


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

06 mar 2009, 17:48

Ja głównie testuję. Mam na koncie Silkroad, Darkeden: wersja Joymax i 2 privy, Deco (żal), Cabal, i ostatnio mam smaka na Requiem: Bloodymare, tylko taka szajska karta graficzna jak moja nie obsługuje tych shaderów. Z tych co włączyłem, i zaraz wyłączyłem to 12 Sky i Metin 2. Z przeglądarkowych tylko plemiona, grałem 2 razy, za 2 razem zhakowali mi konto


Awatar użytkownika
KombineNinja
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2009, 14:14
Lokalizacja: Płock

15 lip 2009, 15:24

Grałem w Cabala , MU-online i w WoW'a i wszystko to mi się znudziło. Nie wiem czemu a powinno mnie uzależnić... heh :D... czy to oznacza ,że mam silną wolę? Dobra mniejsza o to. Jak chodzi o gry online to polecić moge Team Fortress 2 bo tu tylko gry online a nie MMO można polecić prawda? No i jeszcze moge polecić Battlefield Heroes też gierka przez neta ,ale ja się na niej trochę zawiodłem bo miała być cała za free a okazuje się ,że EA wpadło na świetny pomysł aby kupywać jakieś ubrania i uzbrojenie dla swojej postaci należy wykupić takie głupie punkty za troche kasy. Ale pograć można. :D


Obrazek
Mmrgh, brgbf mngnah. Bmnadah ngrn mnmnah!
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

15 lip 2009, 16:34

Nudzi się, bowiem gry MMORPG nie mają tego klimatu co single-player'owe RPG'i, dzięki masie dzieciaków, które do porozumiewania się używają tylko trzech słów: na "k", na "ch" i na "s" 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
KombineNinja
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2009, 14:14
Lokalizacja: Płock

15 lip 2009, 18:04

Możliwe ,ale może też dlatego ,że nikt z kumpli z real'a ,że się tak wyraże nie chce ze mną grać a wtedy to można dzielić się przeżyciami i lepiej dogadać w sprawie jakiejś akcji w grze :D


Obrazek
Mmrgh, brgbf mngnah. Bmnadah ngrn mnmnah!
Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

15 lip 2009, 21:24

Ja grałem kiedyś w Metina 2. Gra jest nawet dobra, lecz po pewnym czasie może wydać się monotonna, ponieważ nie mam ona głównego celu. Gra się w nią przez internet- to MMORPG. Grałem na szóstym serwerze i na 2 porcie- chyba, że jest zajęty to wybierałem inny. Mój nick to BamMargera66.
Po dwóch tygodniach zrezygnowałem, ponieważ gra totalnie mi się znudziła.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2009, 21:25 przez Yamakasi, łącznie zmieniany 1 raz.


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

16 lip 2009, 04:18

Grałem w Guild Wars , Metin2 (zdecydowanie NIE POLECAM) , Runes Of Magic , Tibię i World Of Warcraft.Pierwsze i ostatnie bardzo polecam , w Guild Wars dawno grałem i bardzo miło wspominam wspólne wykonywanie zadań ze znajomymi z gildii i te zarywane nocki żeby po raz 3 spróbować przejść jakieś zadanie fabularne (xD).Teraz gram w World Of Warcraft i na razie planuję zostać przy tym MMORPG na długi czas. :D


Awatar użytkownika
Osama Bin Laden
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2009, 23:02

17 lip 2009, 20:26

Ja grałem w plemiona, dark orbit, travian, the west, zielone imperium. Teraz gram w Gladiatorzy 2 i knights najgorsze to bylo w knights

Wędrując po ruinach, znajdujesz Klucz Bogów, lecz jesteś zbyt słaby by go podnieść...
a po to jest klucz

Swięta kraina
Chwała i sława - każdy o tym marzy. Jeżeli jesteś wystarczająco zasłużony i otrzymasz pozwolenie od samego króla możesz wejść do tego świętego miejsca. Znajdziesz tu bogactwa o jakich nigdy nie śniłeś.

Jest to kraina dla osób zasłużonych musisz spełniac następujące warunki, aby odwiedzić tą krainę:

- Twoja postać powinna mieć 215 poziom lub wyższy: Nie
- Twoja postać musi być bohaterem: Nie
- Liczba Twoich punktów do rankingu ogólnego musi przekraczać: 100,000: Nie
- Musisz posiadać więcej niż 1 Klucz Bogów: Nie
- Wykupiony event przez króla na świętą kraine: Nie

Spełniasz warunk(ek/ów/i) na 5.

Znajdywanie przedmiotów według lvl:
215 - 218 lvl do +40
219 - 221 lvl do +44
222 - 225 lvl do +48
226 - 227 lvl do +55
228 - 228+ lvl do +60

Posiadasz 0 Klucz(y/e) Bogów.
Zaatakuj Strażnika Wrót

Dzięki wygranej walce ze strażnikiem wrót, masz 40% szans, że zdobędziesz Klucz Bogów, który pozwala wejść do świętej krainy, pod warunkiem, że spełniasz wszystkie pozostałe wymagania. Jeden klucz odpowiada jednemu wejściu. Strażnika Wrót można atakować co 10 minut, koszt walki z potworem to 25% energii - ataki mogą przeprowadzać tylko postacie, które są bohaterami. Po przegranej walce postać nie traci ani doświadczenia, ani złota.


Bin Laden roolez
Awatar użytkownika
KombineNinja
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2009, 14:14
Lokalizacja: Płock

20 lip 2009, 15:28

Mogę polecić jeszcze dwie gry : Dofus - gra we flashu grafika może niektórym się niespodobać i Wakfu - gra twórców Dofusa tylko ,że nie jest już we flaszu już można grać w to ale jest to wciąż beta.

Obie gry to taktyczne RPGi w wielkim mangowym świecie. Mamy do dyspozycji 12 klas postaci żadna nie jest opisana jako wojownik mag itp. mają nazwy własne pochodzące z przekręcania nazw firm oto przykład : postać władająca czasem itp. nazywa się Xelor a jak przeczytamy to od tyłu jest to wtedy Rolex znana firma zegarków.

W Wakfu wszystkie klasy są tylko cała historia toczy się 1000 lat po tym co działo się w Dofusie. Jakiś zły koleś zdobył wszystkie dofusy(takie kryształy wyglądające jak jajka) i stał się tak potężny ,że bogowie(12 ich jest ile jest klas) obawiają się go i spiskują przeciwko niemu.

Grafika w obu grach jest jakby to ująć ... jak z anime lub mangi i tutaj jest kolejna ciekawostka bo tę grę robią kolesie z Francji a nie z Japoni skąd taki styl pochodzi.
Jakby ktoś miał problemy z Wakfu(bo są) to moge pomóc. I w samej grze mogę pomóc akurat gram w to i jest fajnie.

No i znowu się rozpisałem ... :D


Obrazek
Mmrgh, brgbf mngnah. Bmnadah ngrn mnmnah!
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

23 lip 2009, 01:09

Ja tam z MMO grałem tylko w Metina. Nuuuuudne. Chociaż czasem sobie wejdę jak nie mam nic do roboty. Ale misje opierają się głównie na "zabij 5 wilków, zabij 5 alfa wilków, zabij 5 dzików, zabij 5 głodnych dzików, zabij 5 niedźwiedzi" itp. Nuuuuuuuuuuda.

Jak ktoś by chciał nieco ożywić mi grę, to jestem jako Farghar na 8 serwerze, 1. kanał. Ale szczerze... jak nie grałeś w Metina, to odrzadzam. Znudzi Ci się.

Aha, i Metin nie podoba mi się z dwóch powodów. Zamiast napisać "sprzedam pajęczą włócznię 1+ za 1000 yangów", to jakiś dureń napisze "sel paiencza wlucznia 1+ 1k". OK, łapię, K to skrót od kilo, czyli jednym słowem - tysiąca. Takie skróty mogę akceptować... jak się pisze. Natomiast WKU*WIA mnie jak w szkole mówią "mam pięć ka". Zamiast powiedzieć "pięć tysięcy". Może na matmie powiedzą też "pięć ka odjąć trzy ka to będzie dwa ka". :D Ale reszta błędów ortograficznych - no ja pier... dziu.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 lip 2009, 08:57

Ja se gram w The-West na ś5, ś7 i s9 i w Plemiona na ś27 i ś35 jako pangia
Gram jeszcze w Menelgame jako Pangia - jakby co, to niech ktoś atakuje gościa o nicku Duszek19955 - gówniarz, jakich mało i w dodatku oszust z botem i multikontem.


ODPOWIEDZ