Poszukiwana Małpka!

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

03 maja 2007, 11:30

Dzieńdooooobry.
Nie wiem do jakiego działu to dac ale dałem tutaj XD
Otuż,Mixer czy tez kazik nie pamiętam na SB pokazał texturke małpki której u mnie w postEd'zie nie ma i nigy jej w postalu 2 jej nie widziałem,ale mój kolega twierdzi że ją widział tylko nie powiedział najakiej mapie tylko powiedział "Ja w postalu wiziałem małpe na serjo!"A mój kolega znalazł w posEd'zie tą małpke w statick meshesh i dał ją do gry ale jak wczytał tę mapkę to tej małpki nie było ale były tylko jakieś dziwne dzwięki. Czy ktoś widział tę małpkę?
Ostatnio zmieniony 28 lip 2008, 17:46 przez Alixo, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

03 maja 2007, 11:38

Również ta małpka mnie zdziwiła. Mam ją w paczce AnimalSkins.utx w folderze Textures w Postal 2 STP. Mesha małpki nie szukałem.
A to tekstura małpki:
Obrazek


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

03 maja 2007, 11:46

Ale czy ktos ja widział w postalu
?


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

03 maja 2007, 11:47

wydaje mi sie ze gdzies ta malpke widzialem ale nie wiem gdzie trzeba pokombinowac a moze uda sie ja wklejic do postala


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

03 maja 2007, 12:10

Co do małp, to jest również w dźwiękach haslo : Małpa myśli, małpa czuje, niech nikt małpy nie morduje. Dźwięk krzyczą ludzie, więc to chyba kolejni protestanci (coś jak ci z biblioteki, albo pikietujący przed RWS), ale nie udało mi się ich odnaleźć w grze.

Może RWS miał w planie zrobić takich ludzi, albo nawet byli w becie, a w ostatecznej ich usunęli zostawiając tekstury i dźwięki dla oszczędności czasu.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2007, 12:11 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

03 maja 2007, 12:19

Kariko chyba masz rację. Zdaje się, że chodzi Ci o tych w zielonych wdziankach. W AW to oni chcą chronić krowy. Szwędają się również po mieście w Postalu 2. Pierwotnie twórcy mogli mieć względem ich jakieś plany, ale z nich zrezygnowali. Istnieje również druga, mniej prawdopodobna wersja: może to być jakiś bonus np. za dużą ilość zabójstw w grze, przechodząc grę jeszcze raz byłyby dodatkowe zadania.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

03 maja 2007, 12:34

kazik pisze:może to być jakiś bonus np. za dużą ilość zabójstw w grze, przechodząc grę jeszcze raz byłyby dodatkowe zadania.
Wtedy byłoby mi smutno, że tyle razy przeszedłem grę i jeszcze o tym nie wiem :P:P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 maja 2007, 13:40

Tą małpkę często widzę w dodatkowych mapach, głównie multi. Lubią ją ludzie dodawać, stawiając na półkę itp. Długo myślałem, że to zewnętrzny element, ale też całkiem niedawno spostrzegłem, że gra ją ma w swych plikach. Ale nie pamiętam, bym ją widział w samej grze, choć tego nie wykluczam. Od groma szukania, każdą półkę przejrzeć, każdy ciemny kąt... Fak! :-|
Wolę twierdzić, jak Kariko, że to zaniechany pomysł, niż znowu szukać nowego bonusa...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

06 maja 2007, 14:15

Zapytałem o małpkę na scottshome.com Dostałem taką odpowiedź:
Mr_Downerup pisze:The Monkey is on a desk in Asylum. It's a static mesh Skin.
Pytanie pozostaje, w jakim Asylum? Przeszukałem całe wariatkowo koło banku i nic. Być może chodzi o mapę do multi, ale tam tej małpki też nie znajduję. Zagadka dalej zostaje nie rozwiązana...

EDIT:
Zapytałem, o które Asylum chodzi i czekam na odpowiedź.

P.S.
Może ta małpka ma coś wspólnego z tekstem, który Koleś mówi kiedy wpada w rytm: Za małpkę Bobo?
Ostatnio zmieniony 06 maja 2007, 15:44 przez kazik, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

06 maja 2007, 15:01

moze popros o screeny


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

06 maja 2007, 16:26

Dostałem odpowiedź:
Mr_Downerup pisze:both Multiplayer and Single player, I believe. It's really nothing spectacular 2 see. unless its on stacker ,or toilet king! hehe draw scale 3Xs orig
ale niestety niezabardzo rozumiem :oops:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2007, 16:42 przez kazik, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

06 maja 2007, 22:05

kazik pisze:Mr_Downerup napisał/a:
both Multiplayer and Single player, I believe. It's really nothing spectacular 2 see. unless its on stacker ,or toilet king! hehe draw scale 3Xs orig
Zarówno w multi, jak i w grze w pojedynkę, jak domniemam. Naprawdę, nie ma nic ciekawego w niej do oglądania, chyba, że jest na (stacker? stack-sterta), albo toaletowym królem. Hehe, skala rysunku jest trzykrotnie większa od oryginału.

Ja to tak rozumiem, ale to chyba nie jest do końca poprawnie po angielsku


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 maja 2007, 23:23

Podał dwie mapy z małpami: Toilet King oraz MPDGT-(SD)-Stacked ze trzy razy większą skalą...

Trzeba być na bieżąco na takich site, żeby zaczaić o co im biega. Każda strona żyje własnym życiem, niestety...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

10 cze 2009, 22:54

kazik pisze:Zapytałem o małpkę na scottshome.com Dostałem taką odpowiedź:
Mr_Downerup pisze:The Monkey is on a desk in Asylum. It's a static mesh Skin.
Pytanie pozostaje, w jakim Asylum? Przeszukałem całe wariatkowo koło banku i nic. Być może chodzi o mapę do multi, ale tam tej małpki też nie znajduję. Zagadka dalej zostaje nie rozwiązana...

EDIT:
Zapytałem, o które Asylum chodzi i czekam na odpowiedź.
Zagadka została rozwiązana! :D Małpka rzeczywiście jest w Asylum - tym w MP.

Obrazek

Publicznie ogłaszam, że zwierzak się znalazł! Zapytany przeze mnie jak długo musiał czekać, aż go ktoś znajdzie odpowiedział:

"Całe 2 lata w tym zafajdanym słoiku!"
Ostatnio zmieniony 11 cze 2009, 15:59 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

11 cze 2009, 14:56

Taka małpa jest w barze na mapce Harbor (tej ze szpitalem)


ODPOWIEDZ