ED bez zombiaków mi się marzy...

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
..::Gordon::..
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 21 lip 2008, 18:53
Lokalizacja: Silent Hill

02 sty 2009, 11:38

ALCRD,
ALCRD pisze:może jakby podmienic nieco misje... które nie były by typu "zabij 1000 zombie itd itp"
ale jakieś inne , gdzieś dotrzeć , coś zabrać , kogoś uratować.. lub zniszczyć źródło powstawania zombie! o!
1000 zombie wokół jako przeszkoda mogło by być
ale nie jako priorytet ich zabijanie
W tym zdaniu się z tobą zgadzam.Ja nie przeszedłem całego ED,przestałem grac na metrze ponieważ wyskakiwał mi błąd a nie że było za dużo Zombie.Myślę że ED bez zombie to by było jak Simsy bez ludzi xDD.Owszem można by było usunąć trochę tych zombie i dać jakieś motywy z duchami jak np: przed misją w metrze,jak to w budynku wisiał lub jak szedłem sobie cicho a tu nagle jakieś dziwne głosy i gość sobie strzela kulkę w łeb.Może wydaje wam to się dziwne ale jak by nie było zombie to po prostu idziesz sobie tylko przez miasto do następnego wczytywania.Może gdybyśmy spytali o zgodę RS na wykonanie moda/łatki do ED właśnie na takie duchy,spary z psycholami rodem z wariatkowa na początku gry ?/
To by mogła być niezłe ulepszenie albo inaczej poprawienie wykonania ;)
Ostatnio zmieniony 02 sty 2009, 11:39 przez ..::Gordon::.., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 sty 2009, 13:15

Remake ED jest w drodze. Nie wiem czy miałoby to sens, ale spróbować nie zawadzi


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

02 sty 2009, 14:06

Remake w drodze, a mnie naszło aby zagrać w jakiś horror. Silent Hill trudny, nie mogę sobie poradzić z zagadką. Resident Evil 3 nie mam zamiaru przechodzić kolejny raz. I przypominałem sobie, że jest takie coś jak Eternal Damnation!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

02 lut 2009, 17:35

Silver Dragon pisze:Remake ED jest w drodze. Nie wiem czy miałoby to sens, ale spróbować nie zawadzi
Hę? Gdzie to wyczytałeś? Czy może chodzi Ci o Land of The Dead czy jakoś tak?


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 lut 2009, 17:45

Gdzieś na RS Forum. Szukać mi się nie chce


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Junyoks2
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:50

23 mar 2009, 18:40

tak jak juz ktos na 1 stronie napisal ze Ed ma budzic strach to mysle ze bez zabiakow by bylo mniej straszniej ale akurat byl taki screen ze jakies tam lalki we krwi to na samo patrzenie na screena juz mnie to przerazalo :/
Ostatnio zmieniony 23 mar 2009, 18:40 przez Junyoks2, łącznie zmieniany 1 raz.


Nie dyskutuj z debilem , najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu potem pokona swoim doswiadczeniem
Awatar użytkownika
LeatherFace
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: paradise(białobrzegi

05 cze 2009, 12:55

w ED mógł by powstać wątek mordercy z piłą goniący przechodniów.taki sobie bossik z 1000 hp


"life is cheap-death is free!"-Dude(1997)
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

05 cze 2009, 13:05

LeatherFace pisze:w ED mógł by powstać wątek mordercy z piłą goniący przechodniów.taki sobie bossik z 1000 hp
już jest takowy człowieczek przy okazji Subway Station...jego pokonanie najtrudniejsze nie jest...

co do ED bez zombie...trudno się mi trochę wypowiedzieć obecnie po przelaniu hektolitrów krwi shotgunem i rozbiciu tylu głów kijem...mogło by być ich mniej ale chyba wtedy ED straciłoby urok...mogło by być więcej zombiaków wymagających strategii jak chociażby generał...może trochę więcej ludzi w potrzasku, którym trzeba pomóc np. jakiejś pięknej damie...eee...rozmarzyłem się :P ED to ED..czekam na Remake :diabel:


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
ghost-rider
Wnerwiony urzędas
Posty: 13
Rejestracja: 20 wrz 2009, 21:52
Lokalizacja: Zabrze

20 wrz 2009, 22:28

ED bez ziombiaków to nie ED :D ;)


I am your nightmare
ODPOWIEDZ