[AWP] Brak niektórych broni

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Poczen
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2009, 19:08
Lokalizacja: Surburbs

11 sty 2009, 09:02

Mam Postal 2 stp i AW.Zainstalowałem sobie AWP.Wszystko poszło OK,się zainstalowało.Poprzeglądałem sobie jeden z folderów w którym były fotki m.in:Piły łańcuchowej,kia z gwoździami czy pięści.Włączyłem AWP,żeby sprawdzic te bronie wpisałem na nie kod.No,ok niby wszystkie są ale nie ma:Pięści,kija bejsbolowego,piły łańcuchowej,wideł,kija z gwoździami,sawnoff shotguna.Czy może ktoś to wytłumaczyc?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
OK.Już znalazłem piłe,kij gwoździowy,widły,sawnoffa i pięści.Ale gdzie jest kij bejsblolowy?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Thx wszystkim.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2009, 21:12 przez Poczen, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

11 sty 2009, 09:08

Na niektóre bronie np. widły nie ma kodu. Widły znajdziesz w Lucky Gamesh tak samo jak kij z gwoździami (obie bronie mają ludzie przy kasie) jak wpiszesz ImACheatingCheaterWhoCheats i Gottabefuckingkidding to w menu tricków masz na dole next i jedź do końca tam będzie kod na kastety i na saw-off shotgun

Ewentualnie można jeszcze wpisać je ręcznie

DoubleTrouble - dostajesz Sawn-Off Shotgun
SuperPunchout - dostajesz kastety
Ostatnio zmieniony 11 sty 2009, 09:12 przez Punisher, łącznie zmieniany 2 razy.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 sty 2009, 12:53

Witaj na Forum, Poczen. Pamiętaj o zakładaniu tematów w odpowiednich działach. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

11 sty 2009, 13:28

Punisher pisze:Na niektóre bronie np. widły nie ma kodu. Widły znajdziesz w Lucky Gamesh tak samo jak kij z gwoździami (obie bronie mają ludzie przy kasie) jak wpiszesz ImACheatingCheaterWhoCheats i Gottabefuckingkidding to w menu tricków masz na dole next i jedź do końca tam będzie kod na kastety i na saw-off shotgun
A także na wspomniane widły i bejsbola...
Jakby co oto kody na poniższe zabawki:
BatterUp
BaleSomeHay


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

11 sty 2009, 13:40

Prościej się nie da.

W konsoli wpisz Sup (nie trzeba wpisywać żadnej komendy włączającej cheaty typu sissy itp . )

Potem dajesz ESC i triki później jedziesz na sam koniec i wybierasz sobie które bronie chcesz :P Polecam klikać na wszystko zabawa murowana :)


ODPOWIEDZ