[POMOC] Problem rozmiar!

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

02 maja 2007, 21:08

No nie no mam znowu problem, otuż gdy chce zapisac te texturki co już wpakiowałem (czyli w oknie z texturami daje File:arrow:Save i wybieram dysk i daje save)no i w tym jest problem wyskakuje mi coś takiego: The file On the disk (45,175,082)is large than the file in memory (12,553,900). Are you sure you want to overwrite it? I daje Tak i wyskakuje cos takiego:couldn't save package-maybe file is ready-only? daje ok i sie nie zapisuje(A wcześniej wszystko dobrze chodziło;()
Ostatnio zmieniony 27 maja 2007, 20:01 przez Alixo, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

02 maja 2007, 21:27

Mi też ten patent czasami wyskakuje, nie przejmuj się nim. Jeśli takie coś się pokarze, spróbuj jeszcze raz.
I nie twórz dla takich problemów oddzielnego tematu. Mogłeś ten problem przedstawić w temacie PostED - edtujemy Postala 2. Wprowadza to niepotrzebny zamęt.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 maja 2007, 21:37

a popsul ci sie postal?? bo te liczby to rozmiar i i jesli zapisujesz teksture to nie powinna byc tak roznica pomiedzy poprzednim rozmiarem a terazniejszym
mozliwe ze usunoly sie jakies pliki
ja tak mialem ale zrobilem kopie i naszczescie dziala
Ostatnio zmieniony 02 maja 2007, 21:38 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

03 maja 2007, 09:01

Właśnie bo jak wchodze w menu gry to nie wyswietla mi się napis "Postal2 A week in paradise"i mam tylko new game, load game, options i exit.

P.SKazikJa już próbowałem około 20 razy pod rząd z nerwów bo stworzyłem strój zidana i nie moge go wgrac :evil:
Ostatnio zmieniony 03 maja 2007, 09:03 przez Alixo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 maja 2007, 13:04

Te błędy mam i ja. Po prostu dalej robię swoje. Nie wyjdzie raz, wyjdzie drugi raz.

Jedno pytanie: Otwierając jakąś paczkę tekstur (czy też każdą inną) dajecie ją z rozwijanego menu w przeglądarce, czy przez 'File - Open'? Bo to jest różnica. Domyślnie pliki nie pokazują pełnej zawartości - to jakiś porąbany patent twórców PostEd'a. Trzeba KAŻDĄ paczkę wczytać przez File-Open. Wtedy będzie widoczna choćby ta małpka w paczce AnimalSkins.utx.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ