Postal film-relacje

Film luźno oparty na drugim Postalu.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

11 gru 2008, 10:37

prawdziwy 666, Co nie zmienia faktu, że GDYBY Uwe PRÓBOWAŁ zrobić jakiś film, to biorąc pod uwagę tematykę czegoś takiego, film zostałby ocenzurowany, bo zapewne przedstawiałby tylko faceta strzelającego w co popadnie.

Ale dzięki za wyjaśnienie, bo w Postala próbowałem raz grać i za cholerę nie miałem pojęcia OCB ^^

Spoonman, wiele aktorek w Bloodrayne było "zawodowo" prostytutkami, bo Uwe nie miał kasy na aktorki...


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

04 sty 2009, 01:19

Hej

Przed chwilą obejrzałem film Postal i nie wywołał on u mnie ,żadnych przykrych emocji :D

Nie bój się czytać tego tekstu . Będę wymieniał niektóre rzeczy z filmu lecz raczej nie są one spojlerami ,ale jeżeli naprawdę nie chcesz nic wiedzieć nie czytaj .

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

Ok zacznijmy .

Film zaczyna się dokładnie tak jak gra . Zwolnili cię z pracy blabla tyle ,że tu już niema zadań dla swojej żony . Dla tych co się dziwili ,że koleś wziął tą ciężarówkę za żonę wyjaśniam . Ona w dniu ślubu była nawet niezłym lachonem . Więc Dude . Wybaczami ci :P . Będzie dużo rzeczy z gry , będą znane postacie . Sklepikarz Habib itp i pojawią się też całkiem nowe. Film też wprowadził parę kontrowersji . To co chcieliśmy w Postalu jest w tym filmie . Zadziwiające :D Może ktoś kierował się naszymi marzeniami 8-) (wątpliwe ,ale tłumaczenia google są bardzo przydatne :D)
Między innymi Seks i zabijanie dzieci . W filmie jest bardzo dużo nagości czasami pojawia się obraz seksu .Co zdecydowanie na Plus filmu . I to nie ,że ja jestem jakiś EroticMan nie xD Postal tego potrzebował i gratuluję Uwe bo bardzo mu się to udało :P Zabijanie dzieci . No dosłownie w 2 minuty patrzymy jak terroryści dziurawią dzieci i kobiety . DO TEGO założę się mogli się przyczepić ,ale i po co? Może dlatego film nie został wydany w Polsce . (sprostowanie[w kinach ] ). Jednak było całkiem przyjemnie patrzeć na tą scenę z myślą ,że autorowi to wisi :P Czarny Humor . To dlatego kochamy postala 8-) W filmie jest go naprawdę bardzo dużo i nie powiem . Uśmiałem się oglądając ten film . Prze dużo tego humoru zwłaszcza jeżeli chodzi o Habibów . Istne Arcydzieło .W filmie pojawiają się także Kolesiowe teksty z gry! chociaż tłumaczenie ,że Postal Dude to Wkurzony Koleś było nie do przyjęcia :P (oglądałem wersje z lektorem) . Ba nawet Vince występuję w filmie (nie wiem czy osobiście ,ale bardzo do siebie podobny i rzuca fajny tekst . Szkoda ,że jeden ,ale naprawdę śmiałem się z niego :D. Zostają poruszone nawet sprawy polityczne . Można było naprawdę się uśmiać jak... [Uwaga można to uważać za mały spojler więc omiń ten kawałek :P ]


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Bin Laden z Bushem radośnie sobie skakali po łączce gdy trwała Apokalipsa :P\\\\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Słowem . Bardzo dobra Komedia , Najlepszy film Uwe Bolla i co najważniejsze Postalowy Humor .
To wszystko wystarczy ,żeby zadowolić Postal Boya :P tylko jak na to inni ?
Miodzio 8-)

Ocena 9/10 Choć może ulec Zmianie ! Gdy obejrzę film bez Lektora :P

Polecam naprawdę !
Ostatnio zmieniony 04 sty 2009, 22:40 przez ciuciu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 sty 2009, 12:43

Hm, trochę mnie pocieszyłeś, ciuciu. ;) Niezła recka.


Obrazek
Awatar użytkownika
Vexev
Niedorobiony bandzior
Posty: 35
Rejestracja: 30 gru 2008, 13:11
Lokalizacja: VexeV City

04 sty 2009, 15:01

ciuciu, ja tak w skrócie w porównaniu do Ciebie. Postal to jedna z najlepszych komedii jakie kiedykolwiek widziałem. Nie umywa się rzecz jasna do Monthy Pythona, ale ostatnimi czasy czuję, że bardziej cieszy mnie sprośny, chamski i wulgarny dowcip niż niezwykle inteligentne skecze czy gagi. W związku z tym za niezwykłą oryginalność, łamanie jakichkolwiek tematów tabu i ten niezwykły humor oceniam Postala: The Movie na 9,5/10. I trzeba przyznać, że etatowy aktor Uwe, Zack Ward zagrał wyśmienicie. Tak samo jak w Bloodraynie 2: Deliverance miał charakter:) I trzeba przyznać, że Uwe naprawdę mnie zaskoczył.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

11 sty 2009, 12:45

Film rewelacja. Jestem pod wielkim wrażeniem. Świetna rola Vince'a. 8-) To tłumaczenie, że Postal Dude to wkurzony koleś faktycznie trochę kulawe, ale ujdzie. A sceny, gdzie giną dzieci - miód. O to chodzi w dobrym kinie, aby się po kontach nie kitrać, tylko walić z grubej rury. Kawał bardzo dobrego, postalowego kina. Polecam.


Awatar użytkownika
ToiletMan
Początkujący morderca
Posty: 59
Rejestracja: 31 mar 2009, 16:48

03 kwie 2009, 20:24

aaPo 'BloodRayne' i 'Alone in the Dark' po 'Postalu' nie spodziewałem się fajerwerków. Było na HBO, więc usiadłem przed TV tak o, z ciekawości, bo jako wielki fan gry nie mogłem tego przegapić.

aaKiedy film wreszcie się zaczął, nie mogłem za bardzo przyzwyczaić się do postaci Dude'a. Jakiś taki niepodobny, i z wyglądu, i z charakteru. Liczyłem na sporą dawkę czarnego humoru, i humor otrzymałem, jednakże nie do końca taki, jaki sobie wymarzyłem. Była to po prostu nawet udana komedyjka dla mniej wymagających odbiorców, a jak sprawdziła się jako ekranizacja? No cóż, Dude był, Gary był, Postal Babes były, Krotchy był, Talibowie byli, a Bollowi udało się przy tym świetnie wykorzystać postać żony Dude'a. Jednak czegoś mi tam brakowało, a mianowicie klimatu.

aaJest to zdecydowanie najlepszy film Bolla, przy poprzednich produkcjach wręcz arcydzieło. Niektóre pomysły i sceny mnie rozwaliły (wibrator karła, czarnoskóry policjant z tym kaleką), a inne wzbudziły mały uśmiech. Szkoda, że reżyser nie trzymał się tak bardzo 'growej' wersji.


Awatar użytkownika
Netik
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2009, 11:53

07 kwie 2009, 08:23

A mi się ten film nawet podobał. Jeszcze się z niego "brechtam" :)
Ale najlepsze było jak zgwałcili Gary'ego xD


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

21 kwie 2009, 14:21

I to przez 1000 małp :lol:


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

27 sie 2009, 15:07

Wczoraj obejrzałam film na HBO i muszę powiedzieć, że dawno się tak nie uśmiałam :D Najbardziej podobały mi się teksty Kolesia i akcja z Abdulem. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć śmieszną komedię z czarnym humorem.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

07 wrz 2009, 18:56

Oglądałem też ten film na HBO niedawno. Raczej mam znieczulicę na dziwaczne, nietypowe, czy obsceniczne sceny, więc niczym mnie ten film nie zaskoczył. Całość to kilka zabawnych scen przeplatanych kilkoma nudnymi. Nic specjalnego, jeśli mam być szczery. Ponoć Boll kręci głównie gnioty, ale nie oglądałem innych jego produkcji, więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy Postal mu się udał, czy nie.


Awatar użytkownika
Vandelshoff
Wnerwiony urzędas
Posty: 10
Rejestracja: 26 wrz 2009, 16:19

01 paź 2009, 21:55

Już drugi raz próbuję obejrzeć ten film, ale już na samym początku mnie odpycha.
Koleś z gry był twardym, pieprzniętym psycholo-skurwielem, natomiast ten z filmu to jakaś, za przeproszeniem... pizda. Jak dla mnie film charakteryzuje się debilnym poczuciem humoru. Ten z gry był debilny, ale jednak jego agresja nadawała mu smaku. Film jest mdły i mętny.
Spróbuję obejrzeć do końca, mam nadzieję, że jeszcze się rozkręci. Bo jak na pierwsze dwie próby podejścia do filmu to jak dla mnie - totalna porażka.


Awatar użytkownika
VikinQ
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2009, 08:01
Lokalizacja: Będzin

22 lis 2009, 13:41

Film świetny dużo humoru a najbardziej mi się podobał początek xd


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

22 lis 2009, 21:47

Już drugi raz próbuję obejrzeć ten film, ale już na samym początku mnie odpycha.
Koleś z gry był twardym, pieprzniętym psycholo-skurwielem, natomiast ten z filmu to jakaś, za przeproszeniem... pizda. Jak dla mnie film charakteryzuje się debilnym poczuciem humoru. Ten z gry był debilny, ale jednak jego agresja nadawała mu smaku. Film jest mdły i mętny.
Spróbuję obejrzeć do końca, mam nadzieję, że jeszcze się rozkręci. Bo jak na pierwsze dwie próby podejścia do filmu to jak dla mnie - totalna porażka.
Dlatego radzę ci obejrzeć film do końca, a później komentować.


Obrazek
Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

27 sty 2010, 22:31

Cóż, jestem świeżo po obejrzeniu filmu Postal. Fakt, na YT, w 9 częściach. Trafiłem na niego zupełnie przypadkiem, jakimś dziwnym trafem nigdy mi do głowy nie przyszło, by szukać tego filmu na YT.

/////////////////////// :wpale: UWAGA, MOGĄ BYĆ SPOJLERY! :wpale: /////////////////////////////////////////

Film, jak dobrze wiemy, nie jest przykładem kina familijnego - oj nie, kto by rodziców zaprosił do oglądania? ;) Ciekawiło mnie, jak Uwe Boll wywiąże się z zadania ekranizacji gry, która nie posiada epickiej fabuły (chociaż w sumie to i dobrze, bo jeśli miałaby, to Uwe nawet nie zamarzyłby o jej ekranizacji - wyprzedziliby go ludzie z Hollywood). Byłem do reżysera nastawiony pozytywnie, zwłaszcza po dwukrotnej lekturze wywiadu z nim w jednym z numerów CD-Action.
Postać Postala została idealnie pokazana i zagrana. Wydobyto z gry fabularną głębię, ukrytą gdzieś między wierszami. Człowiek, chcący funkcjonować normalnie w społeczeństwie odkrywa wszystkie świństwa i podłość ludzką. Ogarnia go psychoza. Film idealnie mi pokazał, jak zwykły, nieco zniewieściały facet, bojący się własnej żony, przeradza się w bezwzględnego, psychopatycznego, ale w gruncie rzeczy dającego się lubić faceta. I to całkiem mądrego (no, nie licząc jego kłopotów z tabliczką mnozenia - scena liczenia zysków się kłania). Można zaryzykowac stwierdzenie, że dojrzał.
Film jak miał być satyrą z wszystkiego, a zwłaszcza z amerykańskich przywar, tak był i jest. Bush z Bin Ladenem, policja, talibowie... zabrakło mi tu wsiórów i księży, ale nie wyobrażam sobie, by można bylo zmienić scenariusz. Jest odjazdowy, szalony, zakręcony na maksa. Humor tryska z niemal każdego zakamarka (odrzucił mnie tylko scena z wujkiem Dave'm zasiadającym na "tronie"), zwłąszcza podopieczny czarnoskórego policjanta. Uśmiałem się, widzac taki element, jak tłumik z kota (który to przezył!). Z Postala zabrakło mi tylko łopaty, aż szkoda, że w finalnej scenie Postal, miast kopać i uderzać ludzi skrzynkami, mógłby chwycić za łopatę i pokazać, gdzie raki zimują. No i zwieńczenie jego perypetii eksplozjami nuklearnymi ("świetlanej przyszłości" ~ prezydent :D). Vince, sam UWe Boll, Kroczi, Postal Babes, Habib, Champ, Wujek Dave (oby się cieszył z 99 dziewicami - a właśnie, odjazdowy poczatek!)...
Oceniając film, wystawiłbym 9,5 - miłe, lekkie kino, "odmóżdżające" widowisko z pekną maskarą miasteczka Paradise. Uwe Boll nie zawiódł mnie, oby kręcił jak najwięcej TAKICH produkcji, bowiem w nich widac jego zakreconą wyobraźnię i pomysły. Hmm, ciekawe, co powie na Postal 2 ( czy raczej III). Ja trzymam kciuki, dawno się tak dobrze nie bawiłem!


Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

27 lut 2010, 13:58

Za to postal film nie jest taki sam jak postal 2 ponieważ koleś w tym filmie nie zabija ludzi bez sensu :)


ODPOWIEDZ