Odkrywcy tajnych przejść

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

30 lip 2008, 19:03

Piter1234 pisze:znalazłem pewne miejsce na mapie "zieleń" a mianowicie niedaleko takiego małego mostu (obok tego domu ze stołem-mapą) idąc krawędzią górki możemy znaleźć chatkę z blachy a w środku pełno beczek z benzyną (tych owalnych) i parę kotów
polecam wpisać kod moonman jak się wysadzi te beczki xD efekt murowany
Heh, to jedna z baz Talibów. Jak masz AWP spróbuj tam ściągnąć gliny przez krótkofalówkę, następnie z billboardu co jest w okolicy strzel ze snajperki. Efekt murowany ^^)


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

15 gru 2008, 21:12

Ja tam strzeliłem z atomówki. Efekt też ładny ^^

Osobiście mam wrażenie że w tej grze jest o wiele więcej bonusów. Przede wszystkim poszukiwaczom polecam korzystać z kodu "Ifeelfree". Dzięki niemu można znaleźć piwnicę Ganesha (wystarczy "zanurkować" pod asfalt). Mówię o tym, bo inne sekrety tż można tak znaleźć.

Swoją drogą, wielu może o tym nie wiedzieć (ja sam odkryłem dopiero za drugim przejściem gry), ale na mapie z posterunkiem policji jest spory teren Suburbs, sporo ludzi do zabicia, dużo zabawek do pozbierania, ale domyślam się że to takie duże że każdy widział.

Postaram sobie przypomnieć jakieś, bo pamiętam że bardzo długo ich szukałem (jestem fanem odnajdywania takich miejsc). Jestem pewien, że znalazłem coś unikalnego, ale za chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć co.

Jak przypomnę, dam znać.

[EDIT]

MAM! MAM! Przypomniałem sobie! xD

Nie jest to może nic tajnego, i wprawieni gracze zapewne znają te miejsca, ale dla newbies mogą one być... nieznane.

Są to trzy mini gierki, do których "przejście" jest w Games Shop, koło przyczepy Kolesia. Dostęp do nich kosztuje 1, 4 oraz 10 kredytów. Kredyty kupuje się płacąc kartą, bądź SMSem, więcej na stronie RWS :509:

Dostępne w AW7 i AWP.

Pierwsza to Fag Hunter, trafiamy na mapkę z kliniką, zabijamy kobiety o męskich twarzach. Na mapie jest ich 20, musimy wszystkich wybić, ale za zabicie "normalnego" człowieka przegrywamy. Mapka naprawdę fajna, jest na niej dużo nietypowej broni, co sprawia że jest wręcz pierwszym czekpojntem po rozpoczęciu nowej gry. Za zwycięstwo dostajemy cztery bonga z ziołem.

Druga, niemniej ciekawa to Mortal Kombat. Trafiamy na arenę wzorowaną najprawdopodobniej na którejś arenie z Mortala, po czym zabijamy wszystkich ludzi którzy się spawnią. Jakby was raziło zabijanie niewinnych ludzi (taa... xD), jako motywację możecie przyjąć fakt, że są uzbrojeni po zęby.

Ostatnią trzeba odblokować. W AW7 na mapie Chicken Queen Estates był pracownik RWS. Po podejściu do niego rozpoczyna się krótka Cut-scenka, w której tłumaczy nam że musimy zanieść pewien Motherboard do Games Shop. Po zaniesieniu odblokowuje się mini-gierka Teen Sniper. Mapka to olbrzymi plac zabaw, do którego niestety nie mamy pełnego dostępu, a to dlatego, że siedzimy w domku na drzewie (albo w drzewo-domku), za to nie mozemy narzekać na nudę, bo mamy karabin snajperski i NAPRAWDĘ dużo amunicji. Można strzelać do woli.

Niestety, w AWP pracownika RWS już nie ma (nie wiem czy pojawia się tylko w konkretnym dniu, czy też kompetnie go wycięli) więc gry odblokować nie można.

W sumie to to są tajne przejścia... ;-)
Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 21:27 przez Max King, łącznie zmieniany 1 raz.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 gru 2008, 18:45

MastaDJMax pisze:Druga, niemniej ciekawa to Mortal Kombat. Trafiamy na arenę wzorowaną najprawdopodobniej na którejś arenie z Mortala
Pierwowzór tej mapy to dostepna u nas sieciowa mpDT-The Coin Fate.
MastaDJMax pisze:W AW7 na mapie Chicken Queen Estates był pracownik RWS
Czyli Kamek w całej okazałości, twórca AW7 i AWP.
MastaDJMax pisze:Niestety, w AWP pracownika RWS już nie ma
Ma być niby w patchu, ale że było z tym trochę mieszania, więc już nawet nie wiem, czy jest. Ale można i inaczej przejść na tą trzecią mapę, wpisując w konsoli
goto AW7_SniperBonusStage
MastaDJMax pisze:W sumie to to są tajne przejścia... ;-)
Jasne, dla niewtajemniczonych tym bardziej tajne. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

18 gru 2008, 18:49

Swoją drogą już się dowiedziałem OCB. Fajnie. Zabiłem Kamka... xD

Anyway, udało mi się też dostać do tego poziomu z zombiakami. Fajne. Szkoda że tylko we wtorek.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 gru 2008, 19:34

MastaDJMax pisze:Zabiłem Kamka... xD
I kto teraz będzie robił nowe mody i updatował AWP, hę? Morderca! :diabel:
MastaDJMax pisze:udało mi się też dostać do tego poziomu z zombiakami. Fajne. Szkoda że tylko we wtorek.
A bliżej? Nazwa poziomu itepe...
Ostatnio zmieniony 18 gru 2008, 19:35 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

18 gru 2008, 19:36

Kamek bierze cię do autobusu i jedziesz zabijać zombie, które opanowały szkołę...

A Kamka zabiłem 3 razy: dwa razy w szkole i raz po ^^ I domyślam się że nie ja jeden, on tylko fragi kradnie xD


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

19 gru 2008, 13:31

Ja jak mi zabijał zombie nalałem mu do gemby a później zabiłem :D
I zombie szły jak po maśle :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

19 gru 2008, 17:05

Alixo, Haha ja jak już zabiłem te 100 zombiech to dalej siedziałem i ich tłukłem ^^ Ale niestety, nie mają nieograniczonego spawnu. Pamiętam jak mi się gra cięła jak siedziałem w jednej klasie i miałem z 20 zombie pod drzwiami. ^^

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 gru 2008, 17:48 przez Max King, łącznie zmieniany 2 razy.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
dawidoo1234
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2008, 12:07

30 gru 2008, 15:37

znacie jeszcze jakies tajemne przejscia w postalu 2?


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

30 gru 2008, 17:07

dawidoo1234 pisze:znacie jeszcze jakies tajemne przejscia w postalu 2?
Wiesz co... chyba nie. Zajrzyj tutaj - https://forum.postalsite.info/od ... -t436.html - może ktoś zna...


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 gru 2008, 05:00

dawidoo1234, jeśli ktoś coś znajdzie lub przypomni sobie, to napisze, właśnie tu. Bo tak na czyjeś życzenie to trudno, wiesz. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

31 gru 2008, 12:24

Zastanawiałem się nad stworzeniem Wielkiej Księgi Tajnych Przejść. Bardzo dużo takich znam. Pochodzą one z Share the Pain. Mógłbym opisać wszystkie miejsca, jakie znam, nawet jeśli nie są to tajemne przejścia. Codziennie, najczęściej są tam inne przedmioty do znalezienia. Ludzie mieliby pod ręką taką księgę (w formacie PDF z obrazkami).


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

31 gru 2008, 13:01

Elvis Scatter, rób, nikt ci nie broni. A jak będzie fajne to admini na pewno do downloadu wrzucą.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

31 gru 2008, 13:46

Elvis Scatter, luknij tutaj - https://postalsite.info/readarticle.php?article_id=8 - możesz zredagować kolejne punkty, docenimy to.


Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

31 gru 2008, 15:52

Bardzo dużo przejść zostało już przez Was odkrytych. A więc jaki sens byłby w tworzeniu takiej księgi? Być może dokładnie opisane lokalizacje z obrazkami pomocniczymi pomogłyby mniej doświadczonym graczom. Jak już pisałem, codziennie w danym miejscu często znajdują się inne przedmioty. Czekam na Waszą opinię - możecie pisać do mnie na PW.


Posiadam zasilacz z białej listy.
ODPOWIEDZ