Wiedźmin

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tr4c3R
Niedorobiony bandzior
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2008, 17:29

03 sie 2008, 17:23

1. ReInstall a potem patch :). Jeżeli to nie pomoże to albo powiedz treść błędu (czasami jest pomocna) albo poszukaj jakiejś pomocy na www.gram.pl . Tam znajdź Wiedźmina :).


Ō xein', angellein Lakedaimoniois hoti tēide
keimetha tois keinōn rhēmasi peithomenoi


"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym jej syny, prawom jej do ostatniej posłuszni godziny."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

16 sie 2008, 16:40

Jak jest Autostart w Wiedźminie masz Oficjalną stronę . Wejdź tam i zapytaj.
Ale zdecydowanie lepszym sposobem jest zaciagnieccie z Netu Patcha od Edycji Rozszerzonej. Jeżeli oczywiście zarejestrowałeś ją tam gdzie trzeba :)


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 gru 2008, 23:25

Nie wiem, jak mogłem choćby złe słowo powiedzieć o Wiedźminie... po 15 godzinach gry nie widzę ŻADNYCH wad. Wszystko tak, jak być powinno. Wydaje mi się, że ta gra pobije u mnie Arcanum... a to, co działo się ze mną przez 2 tygodnie rozgrywki jest jedną wielką... fazą. :D Nie odrabiałem lekcji, opuszczałem treningi - w szkole i tak myślałem tylko o Arcanum. Coś cudownego, ach... Mam nadzieję, że i z polską produkcją będzie podobnie, bo to trzeba przeżyć. :D


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

26 gru 2008, 02:32

Rob masz edycję rozszerzoną czy (nie)zwykłą po prostu :D ?


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

26 gru 2008, 22:07

Rozszerzona. :D


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

28 gru 2008, 14:21

Gdybyś miał standardową to byś znalazł kilka złych słów :>


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 sty 2009, 22:02

Wczoraj ukończyłem Wiedźmina, zajęło mi to około 40 godzin. Jest tak, jak mówiliście: na wiele pytań nie otrzymałem odpowiedzi, rzekłbym nawet, że jak dla mnie gra nagle się urwała, jakby brakowało jeszcze chociaż jednego rozdziału. Niemniej jednak, to zdecydowanie najlepszy RPG w jakiego grałem. Dzisiaj kupiłem Two Worlds oraz Gothica I i widzę wielką różnicę, wręcz przepaść. Nie umiem się sprawnie poruszać po tych światach, bo zdążyłem się już przyzwyczaić do sterowania z Wiedźmina. Myślę, że za kilka dni zacznę grać po raz drugi, tym razem na najtrudniejszym poziomie. Bywały momenty, w których nie mogłem pokonać danego etapu, boję się, że teraz już w ogóle stanę na dobre. xP Zobaczy się, na pewno wielu zadań nie wykonałem, bo bardzo chciałem ukończyć polską produkcję. Teraz trochę lepiej zapoznam się ze światem gry, a i nie popełnię tych samych błędów.


Obrazek
Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

31 sty 2009, 10:41

Mi przejście Wiedźmina zajęło 70 godzin, ale grałem starannie i wykonywałem wszystko co się dało. Gram tak we wszystkie RPG-I. Grałem bez poradnika i przyznam, że miejscami można się zaciąć i nie wiedzieć co robić, ale jakoś przebrnąłem.


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

30 mar 2010, 16:55

Polskie a cieszy ;) Nie no teksty są na zarypiście wysokim poziomie .


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

30 mar 2010, 22:08

A już niedługo Wiedźmin 2... naprawdę się napaliłem na tę grę. W tym roku czekam właśnie na kontynuację przygód Geralta i Kolesia. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

30 mar 2010, 23:42

Wiedźmin jednak mnie się nie podobał, ale mnie nie zawiódł, bo nie oczekiwałem jednak (o dziwo!) wiele po tej grze. Dla mnie w dalszym ciągu najlepszą polską grą jest Painkiller.

Co mi się nie podobało we Wiedźminie? Ciągłe loadingi, co chwilę spotykanie tak samo wyglądających i mówiących tym samym głosem npc, crashe, styl walki. Czegoś tej grze w moim odczuciu brakowało. Na dwójkę nie czekam, bo i po co? Nie jestem i nigdy nie byłem wielkim fanem siwowłosego Geralta :)


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

31 mar 2010, 13:50

Kariko pisze:Co mi się nie podobało we Wiedźminie? Ciągłe loadingi, co chwilę spotykanie tak samo wyglądających i mówiących tym samym głosem npc, crashe, styl walki.
Może grałeś w Wiedźmina przed patchem. Ja kupiłem go w grudniu 2008 i nie miałem chyba ani razu crasha, gra wczytywała się bardzo szybko, a i do dialogów nie mam zarzutów. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

31 mar 2010, 15:21

Robsessed co do kontynuacji przygód kolesia nie bym był tego taki pewien .W końcu premiera Postala 3 ciągnie się od dwóch lat .Mam nadzieje że nie będzie to jak w przypadku gry Duke Nuken Forever , którą robią 13 lat .. :zdziw:


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

31 mar 2010, 20:54

Robsessed pisze:Kariko napisał/a:
Co mi się nie podobało we Wiedźminie? Ciągłe loadingi, co chwilę spotykanie tak samo wyglądających i mówiących tym samym głosem npc, crashe, styl walki.

Może grałeś w Wiedźmina przed patchem. Ja kupiłem go w grudniu 2008 i nie miałem chyba ani razu crasha, gra wczytywała się bardzo szybko, a i do dialogów nie mam zarzutów.
Tak było i szczerze mówiąc nie przejawiłem żadnego zainteresowania tą łatką :P


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

31 mar 2010, 21:10

Robsessed pisze:Może grałeś w Wiedźmina przed patchem. Ja kupiłem go w grudniu 2008 i nie miałem chyba ani razu crasha, gra wczytywała się bardzo szybko, a i do dialogów nie mam zarzutów. ;)
Fakt, ale przed łatką gra specjalnie nie zachwycała. Dopiero w "Edycji Rozszerzonej" wszystko wygląda tak, jak powinno od początku. To prawie jak beta vs gold 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ