[MAPA] cus-City

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
RaV
Modder
Modder
Posty: 132
Rejestracja: 11 paź 2008, 13:12

24 gru 2008, 20:25

Hmmm........ nie wiem mógłbym zrobić przez wolny czas kilka map, ale jak do szkoły będę znowu musiał chodzić to będzie wolniej "szła" robota. Chyba, że jeszcze w ferie :).


 



www.youtube.com/user/Leukocytowaty check my beaatttz



 
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 gru 2008, 20:34

Bardzo podoba mi się motyw z kupowaniem broni, jak to zrobiłeś?
Przydałoby się więcej broni do kupienia, bo jest tylko nuke, grenade launcher, SMEG i snajpa, a to mało, w ogóle na mapie jest trochę mało broni, co mi się nie podoba i co jest jedynym minusem tej mapy! Ocena z 9/10 podskakuje na +9/10


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
RaV
Modder
Modder
Posty: 132
Rejestracja: 11 paź 2008, 13:12

24 gru 2008, 20:36

Wydałem już finałową wersję i nie wiem czy można wydać jeszcze bardziej finałową :D.
A motyw z kupowaniem hmm....... bardzo proste :P .
Ale u siebie na kompie mogę sobie dodać bronie i inne fajne rzeczy.
Hmmm.... może jak zrobię to miasto z kilku mapek, zrobię też kilka poprawek do tej mapki.

Mała podpowiedź do cus-City finałowej wersji:

Jeśli chcecie wziąć maczete, musicie położyć na szkle obok siatki od blokady(która blokuje maczete) paralizator. A on znajduje się na/w/obok ... poszukajcie :).

Kolejny EDIT:

Chciałeś bronie to będziesz miał jeszcze dzisiaj. Zrobiłem ... takie miejsce gdzie są prawie wszystkie bronie, poza paralizatorem dzięki, któremu możemy otworzyć blokadę, pałki, której prawie nikt nie lubi oraz maczety, która jest za blokadą. Może o jakiejś zapomniałem, ale pewnie jakaś drobna. Chciałem też dodać nowy KarmaGun ale to by było kolejne wymaganie, więc nie zrobiłem go. A co do tego miejsca to są tam 3 klatki z ludźmi, które możesz otworzyć osobno za pomocą komputera. Poszukacie trochę tego miejsca, jak znajdziecie to będzie "frajda" :P.

EDIT:

Bardziej finałowa :D wersja cus-City z wszystkimi broniami ukrytymi w jednym miejscu, w którym znajdują się też "króliki" doświadczalne. Miejsce jest proste do znalezienia. A gdy już znajdziemy, niech przechodnie chowają się do domów. To miejsce można znaleźć tylko UWAGA !! w nocy tzn. w dzień też, ale jest zamknięte.
Załączniki
City-24H.rar
(415.82 KiB) Pobrany 247 razy
Ostatnio zmieniony 24 gru 2008, 22:44 przez RaV, łącznie zmieniany 6 razy.


ODPOWIEDZ