Call of Duty 4

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

09 gru 2007, 00:44

Call of duty... Tak napewno znana seria wszystkim zapalonym graczom... a zwłaśzcza mnie ;)

Niedawno w sklepach pojawił się jakże ten wspaniały produkt który z chęcią bym spożył , ale niemogę. Byłem w sklepie. Normalnie chyba 50 pudełek z gry!!! Niemiałem przy sobie pieniędzy wiec stwierdziłem że przyjde nazajuttrz. Jutro niebyło żadnego pudełka!! Nasz sklep jest nieco ubogi i jak cos takiego się pojawia to takie ,,skarby'' nikną nawet w kilka godzin !!! Ale cotu będe pierniczył .

seria Call of duty to najlepsze gry wojenne ostatnich (a raczej wszystkich) czasów.

Niedawno pojawiła się część 4 tejże oto gry. Zmieniła ona postać całkowicie. Teraz zamoiast II wojny światowej jesteśmy przeniesieni we wspolczesne realia .
Grałem w demo tej gry i napędziła mi ona smaczku. Oszołamiająca grafika,Miłe dla uszu dźwieki i muzyka i co najważniejsz szaleńcza grywalność. To wystarczy żeby gra przykoła do monitaora na całe godziny ,dni, miesiące a może nawet dla niektórych lata. Kiedy jednak zostanie posiadaczej Call of Duty 4 napiszę dlawas moją recenzję ;) Jeżeli niemożecie się doczekać możecie zobaczyć ją w grudniowym numerza CD-A a warto bo jest szczególowa i ogólnie dobra. Teraz muszę tylko iść do sklepu i ją kupić. Mam nadzieje że jutro będzie a jak nie to pojadę w jakieś inne miejsce nawet jesli bedzie trzeba do Warszawy ;) Jeżeli ktoś już ją ma niech się wypowie ;) a zreszta niech sie wypowiadają wszyscy ;)


Awatar użytkownika
mikizmiki
Miłośnik broni
Posty: 125
Rejestracja: 08 mar 2008, 20:19
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

14 mar 2008, 15:08

Swietna gra super grafa i jakie efekty ta gra mnie wciągneła na 4 godziny pozniej byłem zmęczony oczy mnie bolały ale gra to jest najlepsza w jaką grałem i oczywiscie postal 2 sa tam dwie druzyny Brytania i USA chyba Capitan Price z Cod 1 i Cod 2 ale zołnierz usa zginie od wybuchu bomby atomowej szkoda to tyle


Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

14 mar 2008, 15:11

CoD już dawno stracił prawdziwego ducha tej gry :) i zamienił sie w ciągle kontynuowany komercyjny szit :P
Ostatnio zmieniony 14 mar 2008, 15:12 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

14 mar 2008, 15:23

To może najpierw zaczne:

-> https://forum.postalsite.info/c ... -t796.html <- jest taki temat , używaj opcji szukaj

-> Jak już robisz jakiś temat o grze to staraj się wkładać trochę informacji bo nie którzy nie znają np: CoD :P

Ale ,że dopiero nie dawno przyszłeś to się nie czepiam 8-)


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

14 mar 2008, 15:25

Scalałem oba tematy.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

03 lip 2008, 14:29

Jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry. Grafika oszałamiająca (dla mnie - człowieka wychowanego na takich FPS-ach jak Postal taka grafika to istne cudo), dźwięki wyśmienite, grywalność nieziemska.

Ale mimo wszystko gra bardzo mnie rozczarowała. Gra powinna dostarczać rozrywki na długie godziny, dnie, tygodnie, ale nie na jedną noc! Wyobraźcie sobie moje rozczarowanie, kiedy po jednej zarwanej nocy ukończyłem całą grę.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

28 lis 2008, 23:58

Nie zapominaj ,że jest też wspaniały tryb MultiPlayer w który gram do dziś a grę mam od ponad roku ^^


Awatar użytkownika
wasik72
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:25

08 gru 2008, 20:58

mi nie chodzi musze se kompa kupic ;( :(


hói wam w dópe ;]
Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

01 lut 2009, 17:42

Call of Duty 4 nie przypadło mi do gustu podobnie jak i jej poprzedniczki. W realu się przyjrzeć to seria gier "Call of Duty" jest bardziej rozsławiona jak dobra. Ja wolę z typu gier wojennych Delta Force, które jest o wiele mniej rozpowszechnione, a gorsze wcale nie jest.


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
ODPOWIEDZ