W sprawie AWP

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kermit
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2008, 15:20
Lokalizacja: Paradise

03 gru 2008, 15:36

1 post na forum - witam :P Nie jestem w stanie określić "problemu" w temacie dlatego taki tytuł...
Miałem AW, ukończyłem kilka razy na różnych poziomach trudności, ale mi sie wkońcu znudziło - dlatego że nie można hasać z maczetą, kosą itp bez ograniczeń... Teraz zobaczyłem że ejst całkiem sporo modów do Postala więc zainstalowałem ponownie AW, a na AW zainstalowałem AWP. Odpalam postal.exe i jest... normalne menu z AW. Hmm... tak ma być? Ok, new game i... zaczyna sie jak zwykłe AW. Czy ja mam rozumieć że kolejne 5 dni (AW7 = AWP tylko lepsze, czyli 7 dni gry) zaczyna się po zaje**niu tego diabła w Niedzielę w AW? Czy jak? Bo jeśli tak to troche kijowo bo wywaliłem save'y i musze od początku przechodzic no ale... Tak więc oświećcie mnie :)

BTW.
W sprawie AVPC - ściągnąłem wersje 1024 i wszystko było ok (mały problem ze śniegiem ale ok) tylko się strasznie cięło ;/ Więc postanowiłem pobrać v1300 bo podobno lepsza i ... jajco. NIe dośc że tnie tak samo to jeszcze są bronie ze zwykłego postala... Powiedzcie jak do v1300 zaaplikować bronie z v1024 i jak po kolei przechodzić to AVPC bo owszem jest jakiś plik readme.txt w którym jest napisane co robić (np. uwolnić wujka dave'a itp) ale w samej grze na mapie są zadania ze zwykłego postala ięc nie wiem gdzie iść...


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

03 gru 2008, 15:59

Jeśli odpaliłeś ten sam Postal.exe co do AW to ci uruchomi AW. Znajdź folder AWP czy coś.

A co do AVPC to nie wiem, sorki


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 gru 2008, 16:24

MastaDJMax, brawo, nie pomógł, tylko zamotał. Warto się odzywać w takich przypadkach? Pytanie retoryczne, nie odpowiadaj, tylko przemyśl to. 8-)

Kermit, wersja instalacyjna AWP tworzy skrót na pulpicie Play AWP, z niego odpalaj. A jak nie masz skrótu lub pobrałeś moda w wersji do samodzielnego wypakowania, to musisz utworzyć skrót z odpowiednimi parametrami. AWP bowiem korzysta z pliku postal2.exe, czyli tego, którym uruchamiamy zwykłe AW. I gdy odpalimy go normalnie, gra wczyta tylko pliki AW i będziemy mieli AW. Żeby zadziałało AWP, postal2.exe musi uruchomić też dodatkowo pliki AWP i z nimi wystartować. Oto parametry skrótu, które pokazują grze, jak ma ruszyć. Taką treść wpisz w pozycji Element docelowy we właściwościach skrótu:

Kod: Zaznacz cały

"C:\Program Files\Postal 2 STP\Apocalypse Weekend\System\Postal2.exe" -ini=Postal2AW7.ini
Jak zrobić skrót? Skopiuj skrót do AW i jego zmodyfikuj. I jeśli masz ścieżkę do AW i AWP inną niż podałem powyżej, to taką wpisz. Ważny jest ten wpis na końcu, wpisany po spacji, on decyduje o wszystkim:
-ini=Postal2AW7.ini

A o AVPC ci tu nie odpowiem. Napisz o tym temat w dziale o AVPC, tam odpowiem. Bo rzecz jest ciekawa i warta swojego tematu.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kermit
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2008, 15:20
Lokalizacja: Paradise

03 gru 2008, 16:44

dzięki wielkie, teraz wszystko działa jak należy :D
bo wiecie przy instalacji odznaczyłem tworzenie skrótu na pulpicie i dlatego miałem problem bo nigdzie exeka nie było :)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2008, 16:45 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 gru 2008, 16:47

Kermit pisze:przy instalacji odznaczyłem tworzenie skrótu na pulpicie
Bardzo nieroztropnie, bardzo. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kermit
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2008, 15:20
Lokalizacja: Paradise

03 gru 2008, 16:53

Bardzo nieroztropnie, bardzo. :P
nie lubie mieć zasyfionego pulpitu, szczególnie dlatego ze nie uzywam ikon tylko docków itp. :P


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

03 gru 2008, 16:59

Tiquill, chciałem pomóc, nie udało mi się. Więcej w ogóle się nie odezwę >.<


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

03 gru 2008, 17:04

MastaDJMax pisze:Tiquill, chciałem pomóc, nie udało mi się. Więcej w ogóle się nie odezwę >.<
Ok.

Zamykam.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 gru 2008, 18:56

MastaDJMax pisze:Tiquill, chciałem pomóc, nie udało mi się. Więcej w ogóle się nie odezwę >.<
Wiesz, zjebki mają to do siebie, by czegoś nauczyć, a nie zamykać całkiem usta. Jeśli nie czaisz jakiejś sprawy, to nie zgaduj, bo to zbędne i myli początkującego, zostaw to fachowcom.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany