Konkurs zabijania - czyli nasze rangi na koniec gry

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

24 lis 2007, 19:18

Jak nazwa tematu mówi jest to konkurs zabijania ;) Oco chodzi?? To proste. Przechodząc gre zabijamy tyle ludzi ile się da. Gdy już przejdziemy Postala pokaże się ranga ile ludzi zabiliśmy itym podobne. Robimy wtedy screena i wklkejamy go tutaj ;) W ten sposób dowiemy się kto jest prawdziwym kolesiem :D
Nagrody: narazie nic ale może w przyszłości... ;)

Ja jeszcze swojego niedaje bo jestem dopiero na Sobocie ;)
Aha i ajk ktoś będzie próbował podrobić zdjęcie to:
1. To jest oszustwo i wielkiego szacunku ci nieprzyniesie
2.Nawet niepróboj podrabiać bo i tak jak ja się nieskapne to i tak ktoś spostrzegawczy jak Mixer czy Iqiuid (jeeśli pomyliłem ksywke to sorka) i Tiquill to zaalarmują. Noto naco czekacie?? dawajcie zdjęcia ;)
EDIT: POD ŻADNYM POZOREM PROSZE NIEUŻYWAĆ KODÓW! Niestety niemogę tego sprawdzić ale mam nadzieje że jesteście uczciwi. Aha prosze żebyście wybrali poziom trudności bo np: kazik będzie grał na bardzo trudnym bo już miał sejwa a taki Karpiu odpali sobiue na bardzo łatwym i wszystkich wykosi. Ja myśle nad poziomem Porąbany i Łajzowaty oraz Bardzo Trudny ;)
i jeszcze jedno proszę grać na AWP a jeżeli ktoś niemoże AWP to niech gra w STP a potem w AW i następnie zsumuje ;)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2008, 19:36 przez ciuciu, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

24 lis 2007, 19:20

no no znakomity pomysl :D juz odpalam postala ;)

EDIT
ciuciu dopisz ze nie wolno uzywac kodow ;) wtedy bedzie sprawiedliwie :D
Ostatnio zmieniony 24 lis 2007, 19:30 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

24 lis 2007, 19:30

Robiłem ten temat z myślą że go usuniecie :) Ale jak mixerowi sie podoba to będzie sie podobać wszystkim :D


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

24 lis 2007, 20:24

ciuciu pisze:Ale jak mixerowi sie podoba to będzie sie podobać wszystkim :D
juz nie badz taki brutalny :P
pomysl podoba mi sie dla tego iz inspiruje do grania w postala ;) (sam przed chwila skonczylem poniedzialek :D )

hmmm a co do poziomu trudnosci?? niech kazdy gra na jakim chce ;) ja gram na agresywnym :D bo nudne jest takie zabijanie gdy twoj przeciwnik nie ma broni :D


Awatar użytkownika
Artek26
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2008, 18:09
Lokalizacja: Sie biorą debile.

21 maja 2008, 13:07

Kiedy tak przeglądałem tematy coś mi przyszło do głowy.Żeby zrobić temat o tym jaka wam wyszła ocena na koniec Postala STP i AW (czyli taki tekst pogrubiony pod tymi liczbami np."Zabitych osób 238").Więc sprawdzam czy jest taki temat patrze nie ma (a jak jest to ja chyba ślepy jestem).

Tak więc piszcie co wam na koniec wyszło.

Mi raz wyszło:

"Wnerwiony Urzędas"

Tylko to pamiętam bo sie w tedy wkurzyłem kiedy to zobaczyłem.(CO?!Tyle osób zabiłem i takie za przeproszeniem gówno wyskakuje?!To nie fair).
Ostatnio zmieniony 21 maja 2008, 13:11 przez Artek26, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

21 maja 2008, 13:11

Podobny temat jest tu :
https://forum.postalsite.info/ko ... .html#14315

:P Tyle ,że tam chodzi o Zabijanie a tu o rangę. Może Scalać tematy i zrobić tak żeby liczyło się wszystko z końcowej tablicy?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 maja 2008, 19:32

https://forum.postalsite.info/pr ... t33,30.html - to jest temat, w którym dzielimy się swoimi osiągnięciami. Jak widać, Artek26, przeoczyłeś. :P Tylko tam nie tylko rangi ale też poziomy trudności i tym podobne "okoliczności" poruszamy. Myślę, że warto zostawić ten temat tylko dla samych rang. Zobaczymy, jak to będzie - zawsze można oba połączyć...

Temat zalinkowany przez ciuciu, to raczej zachęta do zabawy, i to bez echa, niż dzielenie się statami. Łączę oba, czyszcząc temat ciuciu ze zbędnych postów.

A tu jest spis wszystkich rang-ocen: https://forum.postalsite.info/pr ... 0.html#3550


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

27 wrz 2008, 12:18

Miałem cośtam na sterydach :))
ej a jak sie wabi glino pączkami?? poprostu rzuca sie na ziemie i czeka aż zjedzą?


Tak, czeka się, aż ktoś podniesie.
Tiquill
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, 20:08 przez Virian, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
micha
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2008, 10:21

13 lis 2008, 14:32

heh gram w postala już któryś raz ale rang nie pamiętam
a w konkursie nie będę uczestniczyć ponieważ mam kody... w niektórych grach poprostu lubie zagrać z kodami a nie bez i jeżeli nie używa sie tego w konkursach ani w MP to nic złego.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 lis 2008, 00:44

micha pisze:jeżeli nie używa sie tego w konkursach ani w MP to nic złego.
Nic złego, kody wtedy to sama przyjemność.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

14 lis 2008, 10:24

No to konkurs nie dla mnie. Nie zamierzam grać bez kodów bo największa radocha to dla mnie niczym nie ograniczona masakra. Chociaż katana mi wystarczy, to jednak wolę grać kodem na broń, amunicję, a czasem też spowolnienie czasu bądź przyspieszenie broni.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

17 lis 2008, 22:04

OK.

Od tej pory nowa zasady.

- Można Cheatowac

Jak dla mnie to oczywiste .

Kilka osób sobię powie : A jak raz użyje kodu na GoDMode to nic się niestanie... i uczciwi gracze na tym tracą. Zresztą znajdzie się wiecej osób :)

Zabawe czas zacząc! :evilbat:


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

17 lis 2008, 22:10

To moje rangi, jedyne jakie pamiętam, to "Wnerwiony urzędas", a potem miałem "Hitler były dumny" i "Gratulujemy, panie SZATAN". Teraz przechodzę AWP, ale pewnie mi powie że jestem cziterem :-( Bo tak pokazuje gdy używam kodu sup


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

22 lip 2009, 11:32

Ja mam zwykłego P2 po angielsku, to miałem "Serial killer on Steroid", a kody to tylko raz ghost, jak chciałem catnipa wziąć, a tak to jak wpadałem tak, że już wyjść nie mogłem ("You look like you're stuck" - jak potem przykucniecie, to was nie respawnuje :()

EDIT: Jak robiłem kiedyś screena, to mi tylko część się wyświetlała, ale... dopiero teraz se przypomniałem, że bodaj F6 to screenshot...
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 11:35 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

26 lip 2009, 11:09

Proszę bardzo. Żadnych podrób, 100% oryginał. Jeden raz użyłam kodu IAmTheLaw, ale tylko żeby było zabawniej w środę :P Jeżeli są jakieś wątpliwości, to śmiało pytać.

Obrazek


ODPOWIEDZ