Nowe screeny prosto z gry!!!

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 lis 2008, 00:36

MastaDJMax pisze:albo jako jeden z pierwszych modów...
Jak tak na coraz więcej rzeczy będziemy patrzyli przez pryzmat "będzie na to mod", to źle to widzę... :(
MastaDJMax pisze:Generalnie jest tak, że w FPP czujesz że sam to robisz, a w TPP możesz podziwiać jak ktoś to robi
I ta różnica nie pozwala wcielić się w bohatera gry, ale jak w aktora sterującego lalką. Choć oczywiście dobra gra pozwala zapomnieć, że przeszkadza mi sterowanie lalką i broni się, mimo tego.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

14 lis 2008, 10:12

Jak tak na coraz więcej rzeczy będziemy patrzyli przez pryzmat "będzie na to mod", to źle to widzę...
Panikujesz, nie może być aż tak źle.
I ta różnica nie pozwala wcielić się w bohatera gry, ale jak w aktora sterującego lalką.
Przesada, w GTA SA miałem podobną radochę co w Postalu... Poza tym jak grałem w Maxa Payne'a to można powiedzieć że czułem całą akcję jakbym sam nim był... Fakt, że widzisz postać, niewiele zmienia, bo i tak czujesz każy ruch, bo sam go wydajesz.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 lis 2008, 23:55

MastaDJMax pisze:Panikujesz, nie może być aż tak źle.
Oby!
MastaDJMax pisze:
I ta różnica nie pozwala wcielić się w bohatera gry, ale jak w aktora sterującego lalką.
Przesada, w GTA SA miałem podobną radochę co w Postalu... Poza tym jak grałem w Maxa Payne'a to można powiedzieć że czułem całą akcję jakbym sam nim był... Fakt, że widzisz postać, niewiele zmienia, bo i tak czujesz każy ruch, bo sam go wydajesz.
Wiesz, GTA daje tyle swobody, że nie jest ważny widok. A nawet TPP jest tu pożądany. Gdy P3 będzie dawało mi tyle radochy z "oddziaływania" na przeciwników i otoczenie co GTA - to nawet zapomnę, że chciałem w Trójce FPP.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany