Nowe screeny prosto z gry!!!

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

08 sie 2008, 03:16



I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

08 sie 2008, 12:14

Ubiegłeś mnie, hehe ;)

Może się już któryś raz powtarzam. Wygląda to jak GTA 4 w wersji pustynnej.
Ładna grafika, zero klimatu.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

08 sie 2008, 15:42

Określę to tak: KolejnaZaMocnoWycenzurowanaPięknaGraPrzerobionaNaGTA.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

15 sie 2008, 20:20

Amen. :(


Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

03 lis 2008, 23:47

A ja powiem tak że po screenach można wywnioskować, że to nie ten sam klimat co P2... widok zza głowy, wgląd kolesia i wogóle to nie ten sam klimacik.

A wyobraźcie sobie tak teraz: Postal 2 na silniku Source [ten z P3] + widok w 1 osobie, wszystko tak samo mapy itp, tylko na silniku z PS3 ;D To by bylo coś

Ahhh ;)
Ostatnio zmieniony 03 lis 2008, 23:50 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lis 2008, 16:00

Fani na pewno większość map P2 zrobią dla P3. Te co lepsze. Bo na samego wydawcę z takim czymś to nie można liczyć, jak sądzę.

Ale czy P3 tak samo jak P2, wszystko tak samo? Chm, tego to już nie chcę. Trzeba zmian. Tylko zoptymalizowanych umiejętnie pod potrzeby odbiorców. Powtarzam: umiejętnie. Ani za bardzo new, ani za bardzo old. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

10 lis 2008, 16:33

Tiquill pisze:Fani na pewno większość map P2 zrobią dla P3. Te co lepsze. Bo na samego wydawcę z takim czymś to nie można liczyć, jak sądzę.
A ja tam liczę na miłe zaskoczenie, tak jak w Unreal Tournament 3 (przekonwertowali większość najlepszych map z poprzedniczek i wydali jako free bonus pack 8-))... wiem, naiwne lekko :-P


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 lis 2008, 02:13

Ba, duże i zacne serie tak często mają, że szanując przyzwyczajenie fanów dają konwersje map ze starszych wersji do nowej wersji gry. Postawa nader chwalebna. Ale trzeba mieć kapitał w postaci ludzi do roboty i forsy za robotę. A czy owe zalety mają twórcy P3? No, chciałbym bardzo. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

12 lis 2008, 13:46

Lothar ja osobiście byłem zniesmaczony nowym UT3. Kupiłem oryginała, a po 3 dniach grania wróciłem do oryginalnego (czyt. pierwszego) UT.

Ciekawe jak będzie z Postalem. 3 to chyba niezbyt szczęśliwa liczba... Ale zobaczymy.

Osobiście te screeny skojarzyły mi się ze STALKERem, jakiś klimacik podobny, natomiast sam mr Postal wygląda jak egipski czarownik z Loki (w zbroi na jakiś wyższy lvl).

Ciekawi mnie czy nowy Postal będzie się łatwo dał modować. Mam pewien pomysł, miałem zamiar go wypełnić z Postalem AW7, ale chyba poczekam na 3...

Jeszcze kwestia widoku TPP... mam wrażenie że twórcy nie zmienią całej gry na TPP, i to jest tylko opcja, a pokazuje się na wszystkich screenach bo twórcy się tak chwalą ^^


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

12 lis 2008, 15:48

MastaDJMax pisze:Ciekawi mnie czy nowy Postal będzie się łatwo dał modować. Mam pewien pomysł, miałem zamiar go wypełnić z Postalem AW7, ale chyba poczekam na 3...
Nie chce zniechęcać, ale modowanie w Source (silnik Postala 3) jest o wiele trudniejsze niż modowanie w Unreal Engine II (silnik Postala 2).


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

12 lis 2008, 17:45

Nie zniechęciłeś. Jak się to okaże za trudne, po prostu zrobię w starym Postku. Ten projekt jest bardziej dla mnie, bo nie wiem czy ktoś będzie chciał w to grać, bardziej dla własnej radochy oraz doświadczenia.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lis 2008, 02:34

MastaDJMax pisze:Ten projekt jest bardziej dla mnie, bo nie wiem czy ktoś będzie chciał w to grać, bardziej dla własnej radochy oraz doświadczenia.
Bardzo jestem ciekaw tego projektu. Jakby co, to zapraszam na podforum PostEd. Albo na GG. ;)
MastaDJMax pisze:wrażenie że twórcy nie zmienią całej gry na TPP, i to jest tylko opcja, a pokazuje się na wszystkich screenach bo twórcy się tak chwalą
Jakże ja bym chciał tak do tego podchodzić!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

13 lis 2008, 06:51

Nie no nawet jeśli nie da się przejść do FPP to i tak TPP dobrze wygląda w praktyce, jak to widać na filmiku "Ucieczka z więzienia". To znaczy ja mam wrażenie że jest całkiem wygodnie. Poza tym Koleś ma świetny płaszcz - to będzie przyjemność móc go obserwować podczas wyżynania niewier... niedobrych ludzi ^^ Trochę jak słuchać przy tym ulubionej muzyki.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

13 lis 2008, 07:07

MastaDJMax pisze:Poza tym Koleś ma świetny płaszcz
jeżeli mówisz o tym broząwym czymś co ma w p3 to się nie zgodzie, gdyby chociaż był czarny jak należy
MastaDJMax pisze:to będzie przyjemność móc go obserwować podczas wyżynania niewier... niedobrych ludzi
dziękuję wole sam wyżynać ludzi a nie patrzeć jak Koleś to robi :P
Ostatnio zmieniony 13 lis 2008, 07:08 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 2 razy.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

13 lis 2008, 08:50

Gdzieś już wspomniałem o tym wyżynaniu samemu. Generalnie jest tak, że w FPP czujesz że sam to robisz, a w TPP możesz podziwiać jak ktoś to robi ^^

A ten płaszcz fakt, były lepszy czarny, ale mam wrażenie że brązowy wpasowuje się w klimat gry. Poza tym zapewne będzie możliwość zmiany koloru. Oficjalnie albo jako jeden z pierwszych modów...


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Zablokowany