Postal Film już obejrzany, czyli nowe forum

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 paź 2008, 23:53

Od paru dni HBO zaczęło emitować Postal Movie, już po polsku. Możemy więc legalnie i wygodnie obejrzeć sobie ten film we własnym domu. Jeśli oczywiście mamy dostęp do tego kodowanego kanału. Stacja HBO emituje filmy nowe, niemal tuż po kinowej premierze. Albo takie, które kinowej premiery w naszym kraju się nie doczekały.

Ten drugi przypadek to właśnie nasz film. Skoro jest już w TV, to z dystrybucją w polskich kinach możemy się już pożegnać. Nie było, nie ma i nie będzie. Pozostała nam tylko ankieta na stronie, która wskazuje że... owszem, chcielibyśmy ten film w naszych kinach. Ale realia rynku są takie, jakie są. Cóż, mówi się trudno.

I ogląda się film. Po naszemu, po postalowemu. ;) Dobry czy zły? Teraz już każdy może legalnie i oficjalnie skonfrontować swoje oczekiwania z "prawdą filmu" - jak i o nich podyskutować. Oraz opowiedzieć nieznającym rzeczy co i jak. Jeśli oczywiście nieznający zechcą przed obejrzeniem filmu poznać jego tajemnice. Zapraszam: Postal Film - Po premierze.

Niniejszym zostaje zamknięty dział "przedpremierowy", dość już w nim się naczekaliśmy. Gdy zajdzie potrzeba, tematy z tamtego działu przeniesione zostaną do nowego.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

20 paź 2008, 19:24

Ciekawe tylko kto ma dostęp do HBO. Ja nie mam nawet TVNu, więc co piątek jestem skazywany na Fabryke Gwiazd i Gwiazdy Tańczą na Lodzie (ale gówna). Przynajmniej ramówka Polsatu (strasznie przeładowana reklamami) na niedziele jest dobra (Prison Break i kilka dobrych kriminałów). Mam nadzieje, że za rok pokaże go Polsat czy TVP. A jak będzie na DVD to wypożycze na 100 %. Tiq, szczęściarzu rozkoszowałeś się tym filmikiem :diabel: , eh sam bym obejrzał, bo podobno jest podobny do Strasznego Filmu (a Straszny Film to ja lubie).


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 paź 2008, 21:54

Lewus pisze:Tiq, szczęściarzu rozkoszowałeś się tym filmikiem :diabel:
A skąd taki wniosek? :P Ja go nie oglądałem, nie mam kodowanych kanałów na kablówce, bo nie płacę i nie chcę płacić. Reaguję tylko na doniesienia, że już jest w HBO i innym umożliwiam dyskusję. A jak go obejrzę, to podzielę się wrażeniami z niego.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ