DeM Server Accelerator

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

28 lip 2008, 09:51

W temacie https://forum.postalsite.info/n ... .html#27656 Tiquill napisał:
Dlatego, gdy ktoś znów spotka się z problemem złych wersji paczek, jedna i uniwersalna rada na to jest taka: Ściągnij sobie darmową wersję P2 MP, stąd: https://www.gopostal.com/freestp.php Za darmo i legalnie mamy wersję zgodną z anglojęzycznym P2.
No chyba że ktoś chce czekać 2 godziny aż pobierze za niego DeM Server Accelerator (Już wkrótce), bo mój program zakłada sytuację niepasujących haszów. No ale zawsze lepiej jest po prostu ściągnąć sobie n0rmalną wersję.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2008, 18:45 przez Demonical Monk, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2008, 19:21

Demonical Monk pisze:bo mój program zakłada sytuację niepasujących haszów
Coraz ciekawiej to wygląda!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

28 lip 2008, 21:24

Ta, tylko po penetracji Gameservers nie znalazłem paczek ala Timb.utx. Świadczy to o tym że jak chciałbyś taką funkcjonalność to uuu... zrobi się nam tu mały Rapid.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2008, 00:00

Chm, tam są tylko pliki modów, nie ma plików (prawie) samej gry. Gra musiała być zakupiona, bo inaczej byłoby to piractwo. Być przed premierą MP free, bo teraz imo wersja free może być cała na redirekcie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

31 lip 2008, 06:06

Tiquill, mój akcelerator będzie jednak działał jak ten ochydny Steam ^^. Odpalasz grę a on ci ściąga, z tą różnicą że możesz go olać klikając "Daj mi pograć!". Będzie to tak działało że jak zapisujesz UPDATE to wszyscy posiadacze mojego Steama będą mieli ściąganie map, tym samym gra się nie będzie męczyła po kawałkach tylko wszystko od razu. Potrzebuje listę całego świństwa które on ma tam zainstalować czyli: Mapy, Texy, bajery itp. Wszystko trzeba wrzucić gdzieś na serwer PostalSite bo UCC nie dekompresuje UZ tak jakbym chciał (ucina końcówkę ^^). Przykładowo zrobić domenę: update.postalsite.pl i tam foldery: Maps, System itp. "Steam" będzie z nich zaciągał wszystko co potrzebne do gry.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 sie 2008, 01:54

Tylko że jest taka sprawa, że konfiguracja serwera będzie zmienna. Sukcesywnie dodawane mapy, mody... Czyli trzeba by było często uaktualniać taki konfig programu. Trzymanie się redirecta Gameservers jest mi na rękę, bo jest tam wszystko co potrzeba. Wystarczy wrzucić na nasz serwer potrzebne pliki, bez troski o zwartość redirecta.

Czyli rozumiem, że twój program nie pośredniczyłby w transferze pomiędzy grą klienta a redirectem, ale działał obok, jako samodzielny program? Rozwiązanie też dobre. Update - i program uaktualnia grę klienta o brakującą zawartość...

Co do stworzenia takiej struktury update.postalsite.pl - to nie obiecuję, że dziś lub jutro to zrobię. mało czasu. Choć postaram się wrzucić choć kilka plików, dla testów.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

28 wrz 2008, 10:45

Zmieniły się lekko założenia i nazwa programu. Temat do skasowania.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 wrz 2008, 18:39

Do zamknięcia, a nie do skasowania. Historii się nie zaciera. :P ;)

A kontynuacja, już w innej formie, tu: https://forum.postalsite.info/p2get-t1361.html


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany