Mundurki szkolne czyli...

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

22 maja 2007, 23:30

ummmm zapowiada sie ciekawie bo ''Religia ma sie wliczac do sredniej'' co o tym sądzicie??(juz nierobilem nowego tematu o tym)


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

23 maja 2007, 00:00

Religia do średniej = shit, bo z jakiej paki wyznawcy innej wiary mają mieć gorsze średnie? Albo niech wprowadzą dodatkowo Buddyzm, Hinduizm, Judaizm itd. to można by to uznać wtedy za sprawiedliwe 8-)
A co do mundurków... przez 4 lata zapieprzałem do mundurowej szkoły (technikum elektroniczne), w tym roku skończyłem (maturki) :P I specjalnie one nikomu nie przeszkadzały :P Przynajmniej nie było bójek o to, że ktoś nosi nie taką koszulkę, czy buty... a i mundur cały czas taki sam, to można w nim znaleźć/dorobić doskonałe miejsca na ściągi wszelkiego rodzaju :P Mundurki nie są takie złe, jak się do nich przyzwyczai 8-)
dobrze że u nas nie ma dodatkowo problemu rasizmu
Tutaj się nie zgodzę... w szkole miałem neo-nazioli, jak chodzę na treningi to widuję grupki neo-nazioli, spacerując w lesie natrafiam na grupki neo-nazioli... i uwierzcie mi, nie trudnią się oni zbieraniem grzybów :-?
Ujednolicenie strojów to tylko działanie powierzchowne, w dodatku kosztowne dla uboższych rodzin.
Potwierdzam... zwłaszcza, jak szkoła sobie wymyśli nie wiadomo jaki zmutowany mundurek z dupy wzięty :-/

W tym kraju wszystko jest popieprzone! Ale ja się cieszę, że napisy.org zostały zamknięte! No bo wreszcie możemy czuć się bezpiecznie na ulicach przecież... prawda? :roll:


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

23 maja 2007, 15:33

Na razie religia nie bezie wliczana do średniej. Romuś sam powiedział ze nie jest pewny, ale raczej nie bedzię


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

23 maja 2007, 20:53

Ej no ja naprzykład karate ćwicze i mają być 2 mundurki (na zmiane) a mam 7 treningów tygodniowo :/ więc bez komentarza wogule niech giertych spada na drzewa lizać banany bo mu cosik niewychodzi to wymyślanie mój nauczyciel polskiego mówi że tu cytat "Taki giertych to od poniedziałku do piątku "przemęcza" się w sejmie w sobote cały dzień śpi rano w niedziele się budzi i wymyśla to mundurki to rejestracje dziewczyn w ciąży".


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

23 maja 2007, 23:18

Ej no ja naprzykład karate ćwicze i mają być 2 mundurki (na zmiane) a mam 7 treningów tygodniowo :/
Chyba nie do końca zrozumiałem :roll:


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Artek26
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2008, 18:09
Lokalizacja: Sie biorą debile.

24 maja 2008, 08:54

A u mnie w szkole religia jest wliczana (JAK DORWĘ TEGO GIERTYCHA TO GO za dużo emot... warn)
Ostatnio zmieniony 24 maja 2008, 12:23 przez Artek26, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Cimeries
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:51

25 wrz 2008, 20:48

Uroczyście ogłaszam usunięci tych worków tzn mundurków !!! bynajmniej u mnie ile ja za to punktów dostałem 100 ? 200 ? o kur,,cze bynajmniej mój został uroczyście rozdarty :D mówie wam co za ulga !!!! :D


zjebane forum! !!
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

25 wrz 2008, 20:55

Ja tam swój zgubiłem....na ognisku....... Nikt mi nie będzie kurde kazał nosić tego g*wna....Chodzę do budy po to żeby się czegoś nauczyć a nie...Nie będe k*rwa reprezentował swojej budy i koniec...Brak mi słów żeby wyrazić swój gniew...


Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

25 wrz 2008, 21:25

Ha, ja swój wyrzuciłem na grubo przed końcem poprzedniego roku szkolnego. Po prostu, gówno szyte byle jak się podarło.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

26 wrz 2008, 14:00

Moje szmaty są prawie z takiego materiału jak to foliowo-jakieśtam coś co wykłada się nim bazary. Noszę to tylko w robocie. Dobrze że mamy tam szafki, przynajmniej można się przebrać. Muszę nosić to ku**stwo żeby mieć przynajmniej poprawne z zachowania. Teraz to ostatnia klasa, nie wypada mieć nieodpowiedniego


Awatar użytkownika
Cimeries
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:51

26 wrz 2008, 14:16

Sry zioom ale tam jest napsane ze masz 14 lat :D łapie ze jesteś w 3 gimnazjum (chyba)
ale o co chodzi z tą ,,Robotą" :D

A mój mundurek wyglądał jak sweter taki z ściętymi rękawami strasznie sie wycierał i obłaziły go te takie kulki z materiału xD


zjebane forum! !!
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

26 wrz 2008, 14:56

Rok temu do gimn. wprowadzili mundurki. 2 tygodnie lidzie chodzili. Później nikt już niechodził i nauczyciele nawet uwag nie zwracali. No bo co? Będą wzywac Cale rodziny do szloky ;d ?


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

26 wrz 2008, 15:23

U mnie cudem odwołano mundurki, ale musimy nadal nosić tarcze.
moje mundurki były nawet niezłe, ziomalsko się w nich wyglądało xD- serio


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

26 wrz 2008, 15:49

ciuciu pisze:Rok temu do gimn. wprowadzili mundurki. 2 tygodnie lidzie chodzili. Później nikt już niechodził i nauczyciele nawet uwag nie zwracali. No bo co? Będą wzywac Cale rodziny do szloky ;d ?
U mnie sprawdzali mundurki. Ministerstwo kazało.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2008, 18:01 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

26 wrz 2008, 17:37

Robota to szkoła xD
U mnie też pilnują szmat, mało tego: wpisują braki na godziny. Nie pozwalają nawet zakładać na nie bluzy. Wszystko ma być pod spodem

Kmieciu, to ciuciu napisał, nie ja. Weź to popraw

Racja, nie wiem, czemu się tak stało. R
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2008, 18:02 przez eddie, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ