[MOD] Weapon Colours Mod v.2

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 lut 2008, 10:47

Obrazek

Mi te ręce działają tylko z brońkami które dodałem a nie te zwykłe z postala 2.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

09 lut 2008, 11:50

Mr Minio pisze:Mi te ręce działają tylko z brońkami które dodałem a nie te zwykłe z postala 2.
Aha to Ok sprawdze jak wygladaja w Kastetach w AWP :D


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

09 lut 2008, 11:59

U mnie ręce w kastetach nie są pokrwawione(dzięki tej modyfikacji) bo same kastety są!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

09 lut 2008, 12:24

Mr Minio pisze:U mnie ręce w kastetach nie są pokrwawione(dzięki tej modyfikacji) bo same kastety są!
Hahahaah xD O nie tym bardziej musze to sprawdzić :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 lut 2008, 00:26

ciuciu pisze:
Tiquill pisze:A zaskakuj, zaskakuj! Tymczasem moda dałem już do downloadu. Nie chcę Cię ponaglać w pracach nad nową wersją i czekać na nią, dlatego już teraz, zgodnie z naszą sprawdzoną tradycją, stosowny news na stronie i https://postalsite.info/do...d=7&info_id=131
Och Tiquill , a właśnie w tym momencie już uploaduje się kolejny napewno LEPSZY (tak myśle) zestaw xD No Mimo wszystko jestem (...)?
No widzisz, gdy pytałem jak prędko, nie napisałeś, że aż tak i nie zasugerowałeś, bym się z newsem wstrzymał. Więcej komunikatywności z adminem, pliz! :P Cóż teraz robić? Edycja bieżącego newsa nie wchodzi w rachubę, bo byłoby to zbyt krzywdzące. News za newsem też nie bardzo. Poczekaj więc, aż będzie inny news i wtedy da się aktualkę. OK?

No, chyba, że jeszcze go podrasujesz. Jakby co, PM lub GG do mnie. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 wrz 2008, 02:49

Dobra, ciuciu, dawaj do tablicy! 8-)

Easy... Wracaj, nie bój się. xD Na sb z tydzień temu pisałeś, że pracujesz nad nową wersją moda. Przyznam, że nie wiem, jakie tam kolory zamierzasz dodać. A może nowe bronie pokolorujesz? Na pewno tak. Ale nie nalegam, jeśli chcesz zrobić niespodziankę, to spoko, rób.

A temat odświeżam z innego powodu. Skrypty. Czy zamierzasz może oskryptować jakoś te kolorowane bronie? Bo mod byłby znacznie wygodniejszy w użyciu, kiedy wpisując kod zmienimy kolor swoich broni.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ