Ulubiona część Heroes

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Jakie części Heroes lubisz najbardziej ?

Heroes I
4
8%
Heroes II
8
15%
Heroes III
26
50%
Heroes IV
6
12%
Heroes V
8
15%
 
Liczba głosów: 52
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

21 sty 2008, 09:24

Też iostatnio kumpel mnie zaraził tą grą:D teraz cały czas pykamy w multi :D


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

21 sty 2008, 20:42

Napisze krótko.Najlepsza jest III z modem WoG a najgorsza V-dla mnie to Warcraft poadzielony na tury...


prodd.

18 wrz 2008, 21:48

Oczywiście, że III. I jestem pewny, że już tak dobra część Hirołsów nie powstanie nigdy ;] Na V widać, że grafika nic nie pomaga.
Oczywiście I i II też świetne, od nich się zaczęło.. ;]


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

19 wrz 2008, 16:52

Ja tylko grałem w III i V i powiem że V to szit jakich mało.III wiecznie żywa !


Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

19 wrz 2008, 17:21

Najlepszy jest Heroes III, dlaczego?
Bo ma unikalny, niespotkany w żadnej innej grze klimat, przez co gra się wręcz super.
Dobrze wymyślone misje i utrudnienia możliwe do spotkania na drodze tylko dobarwiają grę.
Jest jeszcze kilka rzeczy dzięki którym gra jest nietypowa i jakby unikalna pod względem fabuły, treści.
IV i V psują całkowicie serię, ktoś kto np. wybierze na swojego pierwszego Heroesa bodajże V rozczaruje się i nie będzie chciał grać w inne.

Jesion.


I tylko "rain on the roof", znów.
prodd.

19 wrz 2008, 19:48

Z tym rozczarowaniem to to się sprawdzi w max 5% ;]
Każdy, po prostu KAŻDY (dobra, niech będzie 99%) powie, że H3 to najlepsza część Serii.


Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

25 paź 2008, 17:54

Heroes 3 jest najlepszą grą strategiczną jakie na oczy widziałem reszta części jest nieco dalej...
Gra mający niepowtarzalny klimat i potrafiąca wciągnąć naprawdę mocno...
Rozgrywka staje się jeszcze przyjemniejsza kiedy zainstalujemy dwa oficjalne dodatki...
Mamy wiele różnych nacji czyli dziewięć miast do wyboru, bardzo dużo ilość scenariuszy pojedynczych i kampanie o wspaniałej faule.
Moim ulubionym miastem jest diabelskie Inferno prawie zawszę nim gram...
Ostatnio zmieniony 24 sty 2010, 21:12 przez Yamakasi, łącznie zmieniany 1 raz.


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

04 maja 2009, 21:12

sory za archeo, ale może któregoś fana trójki zainteresuje

https://heroescommunity.com/viewthread.p ... genumber=1

a tu strona z której można będzie pobrać addon, który najprawdopodobniej zostanie wydany w tym miesiącu.

https://gethota.com/en/#


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

28 gru 2009, 13:45

Ostatnio miałem styczność z Homm V Tribes of the East i muszę przyznać, że ranga Homm V urosła dzięki niemu. Gra nabrała w końcu dużego rozmachu i bogactwa, bo z 6 zamków raptem mamy 8 + podwojona liczba ulepszeń znanych z podstawki i Hammers of Fate. Mimo wszystko jednak UI i klimat niektórych zamków (jak ten arabski z akademii) mi nie odpowiada.

Wydaje mi się też, że zamki są źle wyważone, ale nie grałem na tyle, żeby stwierdzić na 100%. Mam wrażenie, że np loch jest bardzo słabym zamkiem.

Czekamy na Homm 6?? Nieeeee.... :P. Tym bardziej, że produkcja odbywa się w Szanghaju O_o


Awatar użytkownika
Yamakasi
Miłośnik broni
Posty: 146
Rejestracja: 08 lip 2008, 19:25

24 sty 2010, 21:11

Jestem moderatorem na jednym z większych portali poświęconych tej grze. Dokładnie to trzeciej części. Jeżeli są naprawdę potencjalni fani tej gry to zapraszam na forum: https://www.heroes3.eu/forum/index.php .

Ja w H3 grałem 2 lata po wyjściu B). Przebywam już 1,5 roku na forum z prawdziwymi fanatykami tej gry, z ligowcami, którym prędzej komputer się spali niż popełnią błąd w tej grze. Umiem grać powiedzmy dobrze w tą grę. ;)
Ostatnio zmieniony 24 sty 2010, 21:13 przez Yamakasi, łącznie zmieniany 1 raz.


Dawaj składak, dawaj koło, bo ci przypierdolę w czoło!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
KombineNinja
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2009, 14:14
Lokalizacja: Płock

11 lut 2010, 00:50

Heroes 3 for ever ! To jest esencja Heroes'ów, ale też 1 i 2 nie były takie złe.
Od 1 do 3 to były Heroes'y a potem ... wtf is that shit ? Heroes 4 to nie Heroes, a piąteczka może być grałem u kolegi i ciekawie się kolesie wyrobili z HoMM 5 :D
Ale HoMM 3 zawsze będzie górą nad resztą!


Obrazek
Mmrgh, brgbf mngnah. Bmnadah ngrn mnmnah!
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

11 lut 2010, 12:38

KombineNinja pisze:Heroes 3 for ever ! To jest esencja Heroes'ów, ale też 1 i 2 nie były takie złe.
Od 1 do 3 to były Heroes'y a potem ... wtf is that shit ? Heroes 4 to nie Heroes, a piąteczka może być grałem u kolegi i ciekawie się kolesie wyrobili z HoMM 5
Ale HoMM 3 zawsze będzie górą nad resztą!
Tak, ale mimo wszystko z HoMM4 brakuje mi bohaterów na polu bitwy i możliwości zbudowania armii z 7 przekoksanych bohaterów :D

Co do 1 i 2 to kilka tygodni temu odpaliłem sobie dla przypomnienia HoMM 1 i 2 i muszę przyznać, że dźwięki w obu częściach mnie przeraziły O_o Są przeraźliwe i nieprzyjemne dla ucha :D. Wcześniej tego nie odczuwałem.


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

13 lut 2010, 13:38

Kariko jak masz HoMM3 ściągnij sobie Wake of Gods wzamian otrzymasz kilka ciekawostek ;)
https://www.wog.acidcave.net/

nie wiem czy moge podać ten adres, jeżeli moder albo admin uważa że nie to porszę o usunięcie go ;)


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

13 lut 2010, 14:46

Kariko pisze:Heroes 3- zajedwabiste (szczególnie ostatnio spodobał mi się heroes 3,5 In the Wake of Gods - dla niewtajemniczonych https://www.wog.acidcave.com/
27.08.2007

Tak więc Woga przerabiałem :) Dziękuję za troskę, też polecam ten mod, bo pomijając nowe jednostki daje niesamowicie różnorodne opcje modyfikacji gry, powiększa liczbę jednostek na polu bitwy, umożliwia posiadanie wielu balist, namiotów medyka i wózków z amunicją, umożliwia burzenie miast. Słowem rewelacja :). Jeśli jeszcze nad tym pracują, to chciałbym, żeby dali całe nowe miasto :P


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

20 sty 2015, 16:01

Grałem trochę w Heroesów jak byłem młodszy. Konkretnie w pierwsze cztery części, ale najwięcej chyba w czwórkę (choć podobno to trójka jest najlepsza). Bardzo wciągająca gra, najlepiej się w nią pyka we dwóch na jednym kompie (ja grałem z bratem), wtedy może szybko ci zlecieć cała noc, a ty nawet nie oderwiesz się od kompa. Jedna z najlepszych strategii turowych ever.


I regret nothing
ODPOWIEDZ