Cartoon Netwoork, najdurniejszy program na świecie.

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

09 wrz 2008, 21:32

Fox Kids... oglądałem kiedyś ten problem bez przerwy. xD

Świat wg Ludwiczka, Spiderman, czy Mad Jack (taki walnięty kapitan, zajebiste to było xD). Ach...


Obrazek
Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

10 wrz 2008, 07:18

Taa... Ludi wymiatal, moj ojciec go uwielbial ogladac, z uwagi na sarkastyczne gadki bohatera :D. Spider-Man to do dzis jedna z moich ulubionych zmyslonych postaci, a ta kreskowka jest wrecz genialnym dla niej holdem. A to ostatnie to Szalony Pirat Jack z tym swoim szczurem-majtkiem, ktory zawsze wlaczal pulapki, ktorymi dostawal... kapitan xD. Tylko tego Teknomana mi zal, no i tego, ze dzis tam puszczaja po 5 roznych serii Power Rangersow :zdziw:. Power Gowno, gumowe potwory i efekty graficzne jakby z Amigi.


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

10 wrz 2008, 09:07

co prawda CN nie mam ale mniej więcej wiem co tam się dzieje...może dla niektórych te bajki są śmieszne ale dla mnie są miejscami żałosne...no może oprócz bajek Hanna Barbery i wspomnianego wyżej Dragon Balla :P jestem raczej wychowany na bajkach Pszczółka Maja, Muminki i Smerfy gdzie przemocy nie było...może to stąd taki konserwatyzm...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

10 wrz 2008, 13:34

Dragon Ball jest świetny. Na tym i Pokemonach wyrósł mój rocznik. Pamiętam jak 7 lat temu lataliśmy z chłopakami do Ciastka (Ciastek miał wtedy największy telewizor) i oglądaliśmy nasz RTL. A potem szybko na obiad i znowu, tym razem na podwórko bawić się w dzisiejszy odcinek. Co to były za czasy...


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

10 wrz 2008, 13:35

Lewus pisze:Hmm, ten temat jest trochę podobny do tamtego o grach. Otóż niektórzy z was mają kablówke (ja nie). Ale wiem co na niej leci. Jest pare fajnych kanałów np. "Discavery" i "Animal Planet". Ale za przeproszeniem Cartoon Network jest sucks! Jest ochydny i obrzydliwy i żal mi osób które go oglądają. Blech, ochyda!
Wiadomo że jest tam kilka kreskówek "do pupy" ale jak sie komus nie podoba niech nie ogląda (w tym ja).A mi ciebie żal bo nie masz poczucia humoru.Teletubiś Mały Psychol mówi papa :papa:


Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

10 wrz 2008, 17:49

Hmm moim zdaniem mogliby poprawić Cartoon Network, gdyby zmienili ramówke i puszczali prawdziwe kartony. A nie kretyńskie tanie kreskówki. Dobra ramówka dla CN: Scooby-Doo (i inne klasyki), coś od GIT Produkcji (np. Kapitan Bomba <"tępe h**e">, Generał Italia, Pod Gradobiciem Pytań, bo to właśnie prawdziwe kartony). I oczywiście Włatców Móch i South Park. Oczywiście bez cenzury.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 wrz 2008, 19:30

Na razie nie widzę w tej rozmowie głębszych wywodów na temat poziomu dzisiejszych kreskówek, a tylko wyliczanie co kto lubi; czyli w sam raz na Mały a nie Duży HP, gdzie przenoszę.

Sam CN mam na samym końcu listy kanałów, czyli obok innych kreskówkowych, Trwam, muzycznych i sportowych. Dlatego rzadko tam zaglądam. A gdy już zajrzę, to owszem, te nowe bohomazy nawet wpadają mi w oko, durne tak, że te kilka sekund nawet odpręży. Co innego godziny spędzane przy tym przez najmłodszych, tu strach dziecko zostawić samego z tym kanałem.

I owszem, nie ma jak klasyki, jak Flinstonowie, Scooby-Doo. Czy krewniacy kaczora Duffy, Strusia Pędziwiatra, o! to jest to! :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

10 wrz 2008, 20:24

Robsessed pisze:Fox Kids... oglądałem kiedyś ten problem bez przerwy. xD

Świat wg Ludwiczka, Spiderman, czy Mad Jack (taki walnięty kapitan, zajebiste to było xD). Ach...
Hah Ludwiczka często oglądałem , jak zaczęli powtarzać to wszystkie odcinki na pamięć znałem xD


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 wrz 2008, 20:29

little_psycho pisze:Hah Ludwiczka często oglądałem , jak zaczęli powtarzać to wszystkie odcinki na pamięć znałem xD
Ja do dziś pamiętam połowę dialogów. xD


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 wrz 2008, 20:30

I to jest właśnie główny problem. Te przeklęte powtórki :|


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ