EDWeapons - wszystkie w AWP bez ED (potem AWPMod)

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

17 sie 2008, 19:15

Zbiór dzieci neo.Sorry ale musiałem to napisać.
Przecież wiadomo że jeśli będziesz przesadzał to gra się wykrzaczy , taka natura P2.


Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

18 sie 2008, 11:07

Ludzie do cholery! To nie jest czat! Gruby, jak napiszesz jeszcze jeden post nie wnoszący zupełnie nic do tematu to cie zbanujemy i finał.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 sie 2008, 20:33

kank pisze:
Tiquill pisze:And my suggestions. Sticking bomb did not match to luancher, fun does not fit into this serious weapon imo. Also it is bad that bombs are disappear, RemoteBomb not falling and it was very very better. :)
Are you talking about wall hugger of M79 ?
Yes. But that's not very interfere. ;) My new suggestion: Add a separate cheats for CdInventory and KW2. :)




Gruby, z wielką przyjemnością daję ci bana :ban:. Wybitny przykład, wybitny! - każdy wie czego, no, może poza tobą. Wypad! 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

18 sie 2008, 21:17

Tiquill pisze:
kank pisze:
Tiquill pisze:And my suggestions. Sticking bomb did not match to luancher, fun does not fit into this serious weapon imo. Also it is bad that bombs are disappear, RemoteBomb not falling and it was very very better. :)
Are you talking about wall hugger of M79 ?
Yes. But that's not very interfere. ;) My new suggestion: Add a separate cheats for CdInventory and KW2. :)




Gruby, z wielką przyjemnością daję ci bana :ban:. Wybitny przykład, wybitny! - każdy wie czego, no, może poza tobą. Wypad! 8-)
Och nareszcie ! Tak na to z Robbiem czekaliśmy :D BTW. z posta kanka gdzie napisał co daje nowy update do moda napisał że nie można już przeładować broni klawiszem.Czemu?


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

18 sie 2008, 23:24

Ciekawostki dotyczące mapy mpDT-football04:
1. Przemianowałem .fuk'a na .u i wrzuciłem do folderu system
2. Przeglądnąłem wszystkie klasy i odkryłem parę bardzo ciekawych smaczków:

iwant <plik .u>.<smaczek>
>> Ball - Piłka. Świetna zabaweczka, nie robi krzywdy nikomu, stworzona jest do kopania, jak na nią staniesz i kopniesz masz samolot
>> Proper - Namiastka PostED bez PostED. LPM: akcja, PPM: zmiana obiektu
>> KarmaGun - Podobny do tego co zrobił GF, podnosi prawie wszystko, z obiektami properowymi włącznie. KG kanka nie gryzie się z podstawowym KG z AWP!
>> RemoverWeapon - Likwidator piłek i obiektów properowych. Jak użyjesz na AI działa podobnie jak pistolet (może troszkę lżej)
>> PooInv - Po prostu kupcia, działa jak apteczka (+1 HP). Zabawne xD
>> KrotchyToyInv - Zabawka znana z czwartkowej misji. Nie wiem do czego ma służyć (jeszcze nie odkryłem)

Kank, you are awesome modder.

PS: Skoro mamy piłkę, mamy boisko, można zrobić mistrzostwa futbolowe w multi. Kwestia doboru czteroosobowych drużyn bez broni. Ciekawie by było :)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

18 sie 2008, 23:30

Silver Dragon pisze:Ciekawostki dotyczące mapy mpDT-football04:
1. Przemianowałem .fuk'a na .u i wrzuciłem do folderu system
2. Przeglądnąłem wszystkie klasy i odkryłem parę bardzo ciekawych smaczków:

iwant <plik .u>.<smaczek>
>> Ball - Piłka. Świetna zabaweczka, nie robi krzywdy nikomu, stworzona jest do kopania, jak na nią staniesz i kopniesz masz samolot
>> Proper - Namiastka PostED bez PostED. LPM: akcja, PPM: zmiana obiektu
>> KarmaGun - Podobny do tego co zrobił GF, podnosi prawie wszystko, z obiektami properowymi włącznie. KG kanka nie gryzie się z podstawowym KG z AWP!
>> RemoverWeapon - Likwidator piłek i obiektów properowych. Jak użyjesz na AI działa podobnie jak pistolet (może troszkę lżej)
>> PooInv - Po prostu kupcia, działa jak apteczka (+1 HP). Zabawne xD
>> KrotchyToyInv - Zabawka znana z czwartkowej misji. Nie wiem do czego ma służyć (jeszcze nie odkryłem)

Kank, you are awesome modder.

PS: Skoro mamy piłkę, mamy boisko, można zrobić mistrzostwa futbolowe w multi. Kwestia doboru czteroosobowych drużyn bez broni. Ciekawie by było :)
Świetnie by było ! Żeby jeszcze jakiś sędzia był to za kopanie w kogoś dostawało by się ten tego jak to się nazywa zółte kartki czy coś...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 sie 2008, 02:28

Silver Dragon, to jest to, szperać po zda się tylko jakichś mapach. :ok: A takie kilka map też ma własne skrypty! I to nieraz ciekawe! Ale mało takich map. :( Ja to robię inaczej. Wczytuję do PostEd'a mapę i w oknie przeglądarki klas (Actor Classes) daję 'Extras All Scripts'. Czekam aż się wszystko wypakuje. W katalogu głównym STP (lub AW lub ED albo AVPC) mam nowe foldery. Folder MyLevel to właśnie skrypty wyjęte z mapy. Zmieniam mu nazwę na nazwę mapy - i ukryte skrypty nie kryją żadnych tajemnic. ;)


A co do samego moda EDWeapons. Największą przyjemność sprawiło mi AK47. To jest wreszcie takie AK47, jakiego zawsze chciałem! :spoko: Altfire dla knife rzuca 10 noży - to też mnie zachwyciło! Malina! A dodatkowo te altfire z zoomem dla M16. To trzy najlepsze fanty w tym modzie! :headbang:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

19 sie 2008, 09:15

Myślę że można to postawić jako mapę Team Deathmach i bawić się w piłę na serwerze. Nie patrzyłem na tą mapę, jak nie ma to tylko trybunę dla sędziego dorobić i tyle. Sędzia będzie adminem, jak ktoś komuś przywali to kick z serwera i nara. Warto by było pogrzebać w Inventory.u (?) i tam zablokować pistolet itd. żeby tylko piłka działała.

[ Dodano: 2008-08-19, 10:32 ]
Zrobiłem testa. Wszystko działa jak marzenie. Tylko jakoś zrobić trzeba żeby only-admin (sędzia) posiadał piłki, anty-piłki i inne zabawki.


Awatar użytkownika
kank
Japanese God of Code
Japanese God of Code
Posty: 60
Rejestracja: 13 sie 2008, 11:16
Lokalizacja: Japan

19 sie 2008, 11:44

Tiquill pisze:Yes. But that's not very interfere. ;) My new suggestion: Add a separate cheats for CdInventory and KW2. :)
ok, i finnished that.
now you can get weapons separately :uzi:

new cheats,
"betty" - Give you super weapons of K&W2 contains Mod of Mods.
"cdinv" - Give you CDInventory contains Mod of Mods.

have a nice day :8-):


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

19 sie 2008, 12:58

kank, thank you! :D I'm really glad you're here.
kank pisze:have a nice day :8-):
Can you add weapons from HAND? <joke>


Obrazek
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

19 sie 2008, 14:24

Tiquill jeśli tak Ci się noże podobają to włącz ten nowy kod na bullet time i znajdź kilka osób wal setki noży alternatywnym atakiem to jest dopiero akcja !! :P mi się najbardziej podobają Glocki, Beretta, AK 47, noże i Kusza :mgun: :mgun2: :lol:


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

19 sie 2008, 14:45

Mi tam się najbardziej M16 spodobało.Gdyby AK 47 miało jeszcze skrypt przeładowania i zoom to bym ubóstwiał ten mod :P (wiem , wiem wymagający jestem)

[ Dodano: 2008-08-19, 14:52 ]
Gazer pisze:Wiesz gruby ja też sądze że koleś dziwnie trzyma tego uzika ale wykryłem jeszcze pewiem bug związany z tym nożykiem jak kogoś nim walisz to najczęściej z ciebie krew leci a nie z niego!
Kiedy wy się ludzie nauczycie....To nie jest żaden "uzik" tylko ingram mac 10....Uzi to taki mini karabinek ze składaną kolbą.Taki jest w Eternal Apocalypse.


Awatar użytkownika
SzakuKaku
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2008, 17:32

19 sie 2008, 15:32

Ściągnołem ale nie działa. POMOCY! Kody wpisywałem dobrze ale wyskakuje nieznana komenda. Jak mam to zrobić?? Pomurzcie

[ Dodano: 2008-08-19, 15:34 ]
Jak by co chodzi mi o mod Edweapons
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 15:39 przez SzakuKaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

19 sie 2008, 16:10

Aby na pewno dobrze zainstalowałeś tego moda? Musisz wpisać w konsoli (TAB) kod edweapons.


Obrazek
Awatar użytkownika
SzakuKaku
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2008, 17:32

19 sie 2008, 16:58

Wypakowałem go w odpowiednie miejsce wpisuje w tej konsoli edweapons i nic. Nieznana komenda


ODPOWIEDZ