Poszukiwany facet w kapeluszu!

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 kwie 2007, 14:21

Pobrałem sobie kiedyś skrina, który od początku nie daje mi spokoju. :-| Ostatnio odnalazłem go na GamersGallery:

Obrazek

Nic o tym nie znajduję. Ja na moim polskim StP go nie mam. A może jest na anglojęzycznym? A może to jakiś mod zakichany, którego nie mam. :-/ Za każdą wskazówkę będę wdzięczny. Pomóżcie szukać facia w kapeluszu! ;-)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2008, 17:57 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

11 kwie 2007, 14:26

wydaje mi sie ze jest to ,,robota domowa'' czyli ze jakis gosc zrobil se skorke kolesia(widzialem juz np diabla, medyka itp na niemieckich angielskich rosyjskich itd stronach o postalu)podobne zeczy sa w ED [zombie]


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 kwie 2007, 14:55

Tak, tylko jakoś nie spotykam na GamersGallery skrinów z modami domowej roboty. To raczej coś "spoza domowego biurka" i szerzej nieco dostępny, jakby mod dodający nowe postaci do multi...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

11 kwie 2007, 16:01

hej Tiquill bobo cos chyba wie na ten temat.....bo kiedys przyslal mi mailem nowe postacie do multi jest w nich Krotchy :mrgreen: , i w ogóle to jak przeglądam szczególy serwera to są jakies dziwne postacie np.''Kerth''.... hmmm coekawe jak wygląda???


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 kwie 2007, 16:46

Krotchy'ego to ja mam. Ale Kerth? Nie znam! :-? Jak się nazywa ten mod i archiwum z nim? Jeden mod czy kilka?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

11 kwie 2007, 17:18

znaczy sie to ja go nie mam.... ale widziałem jak jakis koles u japonców miał taką postać.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 kwie 2007, 17:45

konrad pl pisze:jak przeglądam szczególy serwera
Jakiego serwera, jakie szczegóły przeglądasz? Zrób skrina i prześlij, skoro przeglądasz...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

11 kwie 2007, 18:14

czasem włączam Postala i jest lista serwerów jest tez przycisk szczegóły serwera i go naciskam i pokazuje sie panel z informacjami serwera i tam jest lista graczy ich skiny IP admina itp......


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

11 kwie 2007, 18:47

znalazlem w wikipedii o tym ze do pierwszej czesci wydano mod dodajacy nowe postacie, mapy itd nazywal sie on Special Delivery choc jest on do jedynki to mamy nowa poszlake www.pl.wikipedia.org/wiki/Postal_(gra) a i gdy tak przegladalem w wikipedii artykuly o postalu to znalazlem link do oficjalnej strony gry(kazdy zna): www.gopostal.com i do polskiej strony gry:
www.postalsite.net strona IQUIDA jest slawna ;-)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2007, 18:52 przez Mixer, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 kwie 2007, 19:38

konrad pl pisze:czasem włączam Postala i jest lista serwerów jest tez przycisk szczegóły serwera i go naciskam i pokazuje sie panel z informacjami serwera i tam jest lista graczy ich skiny IP admina itp......
Ech, myślałem że cusik więcej. Takie szczegóły to nie trudno znaleźć. Ale - thanx i za to. Może bobo coś doda :?:
---- xxxx ----
Mixer, co do tego moda do Postala 1, to piszą tam
Wikipedia pisze:W roku 1998 do gry wypuszczono dodatek pod tytułem Special Delivery, dający możliwość gry w czterech nowych otoczeniach (dom handlowy, dzielnica nędzarzy, strefa trzęsienia ziemi i ośrodek turystyczny dla nudystów), udostępniający nowe postacie, dźwięki i tryby rozgrywki (kooperacja i odświeżony tryb deathmatch). Pierwotna wersja gry została wraz z dodatkiem wydana w roku 2001 pod tytułem Postal Plus
...i warto dodać, że ten Postal Plus był po polsku w Playu 8'03... ;-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

11 kwie 2007, 20:40

wydaje mi sie ze jesli bylby to mod to jakiejs niewielkiej(nieznanej) ekipy a sam mod znajduje sie na malo znanej stronie i niewiele osob go ma ja jednak trzymam sie swojej wersji ze jest to skorka zrobiona przez jakiegos kolesia tak dla urozmaicenia zauwazcie ze koles ma plaszcz taki jak p.dude koszulke z kosmita tylko w innym kolorze podobne spodnie jedyne co tak naprawde wyroznia to kapelusz i troche inne rysy twarzy
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2007, 20:45 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

11 kwie 2007, 20:46

Myślałem, że to mod xCharakter, albo xCharacterFF. Ale nie doszukałem się tego facia. Być może coś przeoczyłem...
Ten gość w kapeluszu przypomina tych z ED co biegali z sierpami.


Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

11 kwie 2007, 21:27

:-/
Miałem kiedyś paka właśnie z różnymi postaciami, był tam jakiś George i inne ziomy, był mario [wiecie jaki 8-) ] ale jak go zainstalowałem to nie mogłem grać na większości serwerów (bodajże na dwóch japońskich się dało) i wkońcu go wywaliłem i raczej go na kompie nie mam :-(


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 kwie 2007, 21:52

Mixer pisze:jest to skorka zrobiona przez jakiegos kolesia tak dla urozmaicenia zauwazcie ze koles ma plaszcz taki jak p.dude koszulke z kosmita tylko w innym kolorze podobne spodnie jedyne co tak naprawde wyroznia to kapelusz i troche inne rysy twarzy
Właśnie, kapelusz. Dodanie kapelusza, to nie zrobienie zwykłej skórki/tekstury. Potrzebne jest jeszcze meshes... A kapelusza w oryginalnym P2 i STP nie znajduję. A to już nie jest ot tak do zrobienia. To jakiś mod...
kazik pisze:Ten gość w kapeluszu przypomina tych z ED co biegali z sierpami.
Tyle, że ja ten obrazek zapisałem sobie już w grudniu'2004 a wtedy o mody nie było tak łatwo. A o ED nikt nawet nie śnił (poza autorami).

[ Dodano: 2007-04-11, 21:55 ]
bobo pisze:i raczej go na kompie nie mam :-(
Chm... Jakbyś go znalazł, coś by się pokombinowało... Bo nie znajduję tego na zagranicznych serwach.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

11 kwie 2007, 22:16

Tiquill pisze:Właśnie, kapelusz. Dodanie kapelusza, to nie zrobienie zwykłej skórki/tekstury. Potrzebne jest jeszcze meshes... A kapelusza w oryginalnym P2 i STP nie znajduję. A to już nie jest ot tak do zrobienia. To jakiś mod...
nie chce sie klucic ale wydaje mi sie ze jakbys dobrze pokombinowal z teksturami to utworzyl bys kapelusz ja jak mialem gta3(w ktorym nie mozemy sie przebierac itp no chyba ze na kodach) to sciagnolem se skorke kibola chelsea z czapka tego klubu


ODPOWIEDZ