[AWP]Dziwna mapa

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 sie 2008, 05:55

Witam wszystkich postalowców.Otóż mam problem z mapą w AWP.Za każdym razem gdy włączam mapę w AWP pokazuje sie tylko czerwona strzałka w lewym górnym rogu ekranu.Stalo to sie po prostu "nagle" , przeszedłem poniedziałek i od tej chwili tak zostało.Próbowałem rozpoczynać grę od nowa i nic....Liczę na wasza pomoc.


Awatar użytkownika
Tr4c3R
Niedorobiony bandzior
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2008, 17:29

03 sie 2008, 17:46

Nie wiem o co ci kaman :(. Spróbuj to lepiej opisać. A jeszcze lepiej będzie jak dasz screena.


Ō xein', angellein Lakedaimoniois hoti tēide
keimetha tois keinōn rhēmasi peithomenoi


"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym jej syny, prawom jej do ostatniej posłuszni godziny."
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 sie 2008, 17:50

No a wiec tak , gdy wlaczam mape to widze tylko to co widzialem bez wlaczania mapy.I tylko jest czerwona strzalka a nie ma zadnych lokacji itd. Jak zaczynam nowa gierke to jest ok , ale ja chce grac na savie bo tam mam bronie z innych map pozbierane.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 17:54 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

03 sie 2008, 18:11

Już rozumiem. Pamiętacie jak się w STP pojawiał kręcący się pokój z broniami? Mu o to chodzi, że respawnuje się w pomieszczeniu z menu.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 sie 2008, 18:31

Demonical Monk pisze:Już rozumiem. Pamiętacie jak się w STP pojawiał kręcący się pokój z broniami? Mu o to chodzi, że respawnuje się w pomieszczeniu z menu.
Nieee......zaraz dam screena.
EDIT: tu screen : https://img227.imageshack.us/my.php?imag ... 095zq4.png
tak mi sie dzieje jak chce wlaczyc mape....zauwazcie czerwona strzalke w gornym lewym rogu.

[ Dodano: 2008-08-03, 18:44 ]
Sorry , teraz rozumiem o co wam chodzilo , ale ja nie mowilem o tym ze tak mam gdy wlaczam jakis poziom (poniedzialek itp.) tylko tak mam gdy wlaczam mape pod klawiszem F zevy sprawdzic gdzie jestem.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 18:38 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

03 sie 2008, 22:11

AAA! To mi przypomina pewien temat co zakładałem https://forum.postalsite.info/aw ... vt1092.html

Nie odnosi się on bezpośrednio do problemu, ale może coś mieć z nim wspólnego. Pytanie - czy instalowałeś Patcha do AWP zaraz po instalce gry (zanim ją odpaliłeś)? Pies może być pogrzebany w błędzie sejva albo w samym pliku Game.u (pamiętnym). Widzę, że na screnie, że nie wyświetla ci mapy, zapisz sobie sejvy i odinstaluj całego Postala i zainstaluj ponownie.


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 sie 2008, 22:24

zielAK pisze:AAA! To mi przypomina pewien temat co zakładałem https://forum.postalsite.info/aw ... vt1092.html

Nie odnosi się on bezpośrednio do problemu, ale może coś mieć z nim wspólnego. Pytanie - czy instalowałeś Patcha do AWP zaraz po instalce gry (zanim ją odpaliłeś)? Pies może być pogrzebany w błędzie sejva albo w samym pliku Game.u (pamiętnym). Widzę, że na screnie, że nie wyświetla ci mapy, zapisz sobie sejvy i odinstaluj całego Postala i zainstaluj ponownie.
Mialem patcha ale go utracilem.To bylo tak : prawie wszystkie czesci w kompie mi wymienili , tylko stare dyski zostawili.I stalo sie tak ze mialem tylko 4 ikony na pulpicie i nie mialem jak AWP odpalic.Wiec zainstalowalem na nowo , (AWP) ale patcha juz nie instalowalem.

[ Dodano: 2008-08-03, 22:29 ]
Chyba już rozumiem co sie stało....Ten save był dawno robiony jak miałem patcha...a teraz nie mam , ale gram na tym savie , to może dla tego ?
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 22:29 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Demonical Monk
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:27

04 sie 2008, 08:44

No jasne! Bo sam save opisuje wszystko drobnostkowo, a jak zaszła drobna modyfikacja mapy Zieleń przez mod AWP a na pewno coś się zmieniło, to ci grę wywali. Zainstaluj AWP i będzie hulało.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

04 sie 2008, 14:41

Jeszcze dzisiaj zainstaluje patcha , i zobaczę czy nareszcie będzie działać mapa.(Ta pod klawiszem F , nie jak sie zaczyna poziom)

[ Dodano: 2008-08-04, 15:42 ]
Zainstalowałem patcha AWP i hula jak należy! Dzięki wszystkim za pomoc ! Temat do zamknięcia.


Zablokowany