Xbox Live Arcade

Pierwsza część serii od której wszystko się zaczęło
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

24 maja 2007, 00:16

Jak myślicie Postal ukaże się na Xbox Live Arcade w końcu w USA konsole uważane są jako sprzęt dla starszych co raczej nie ma przełożenia na polski rynek.

więcej info
https://www.postalsite.info/news.php?readmore=161
Ostatnio zmieniony 24 maja 2007, 12:53 przez Iquid, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 maja 2007, 01:15

Miło, że odświeżyły się wieści o Jedynce. Miło, że seria Postal wciąż zdobywa rynek i graczy. I to wszystko miło. Leję na konsole, pieprzę Microsoft. :699:
Ostatnio zmieniony 24 maja 2007, 16:20 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
XerowmaXi
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 19 kwie 2008, 21:09
Lokalizacja: z piekła
Kontakt:

22 kwie 2008, 19:41

Tiquill pisze:Miło, że odświeżyły się wieści o Jedynce. Miło, że seria Postal wciąż zdobywa rynek i graczy. I to wszystko miło. Leję na konsole, pieprzę Microsoft. :699:
Dokladnie.zresztą fajnie by sie na XboX'ie pogralo...tyle ze by sie troxhe trudno sterowalo.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

22 kwie 2008, 19:44

Eee tam, w Quake 3 Arena na Dreamcast'a grałem całkiem nieźle, mimo grania na padzie. Kwestia przyzwyczajenia i tyle. Oczywiście analogowe gały wymagane, ale takie ma każda wersja pada do X'a 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

22 kwie 2008, 20:06

XerowmaXi, w archeologa się bawisz? Spójrz na datę posta Tiquilla. Napisałeś 3 posty, żaden nic nie wnosi, a do tego animowany avatar co już spowalnia ładowanie się strony.

A tak gdyby dla postala (nie ważne jaka wersja) stworzono wersję na Xkloca albo PS3? Hehe już sobie wyobrażam siedzę se w autokarze, nic nie można robić, to se biorę PSP i gram w STP z graczem który ma kompa :D A tak jak lothar mówił,
Lothar pisze:Kwestia przyzwyczajenia i tyle.
można grać na wszystkim, tylko zależy jak potrafisz na tym grać. Np. ja w need for speedzie ciągle przegrywałem, kiedy grałem kierownicą, a jak miałem klawiaturkę to all wygrywałem nwet bez nitra :diabel:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 kwie 2008, 20:19

Postal 2 umożliwia grę na padzie. Grałem, po kilku niezbędnych ustawieniach (spowolnienie ruchów na boki choćby) można to strawić. Nie ma mowy o wygodzie gry, za to jest wygoda siedzenia przed kompem.

I ta wygoda siedzenia jest jedną z nielicznych zalet konsol. Choć nie zastrzeżona wyłącznie dla nich - pad do kompa to też standard a ścigałki pecetowe też najlepsze pod padem.

A skoro stary temat już odświeżony został był... Jeśli już konsole są dla starszych wg uznania świata, to i świat ma szansę uznać Postala za grę dla starszych. Pokrętne to i zagmatwane - ale taki pokręcony ten "światowy" rynek. Każda droga dla podniesienia rangi serii Postal jest dobra, nawet ta dzika wg polskich realiów... :faja:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

23 kwie 2008, 18:14

Karpiu pisze:A tak gdyby dla postala (nie ważne jaka wersja) stworzono wersję na Xkloca albo PS3?
Przecież P3 jest też przygotowywany na X360.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

23 kwie 2008, 19:50

Karpiu pisze:XerowmaXi, w archeologa się bawisz?
Czasami dobrze przywrócić stary temat do życia - w końcu nie po to są, żeby tylko leżały, gniły tutaj i zajmowały miejsce w DataBase 8-) A i rozmowa się nawiązuje :-)
Mrocz pisze:
Karpiu pisze:A tak gdyby dla postala (nie ważne jaka wersja) stworzono wersję na Xkloca albo PS3?
Przecież P3 jest też przygotowywany na X360.
True true i mam szczerą nadzieję na cross-platform multiplayer - bo zawsze to większa szansa na znalezienie przeciwników w multi 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Gruby
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2008, 14:02
Lokalizacja: Z Paradise

01 sie 2008, 17:41

Przepraszam ze sie tak wyraze ale wypier..... xboxa zmieniamy na microsofta


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

01 sie 2008, 21:12

Gruby pisze:Przepraszam ze sie tak wyraze ale wypier..... xboxa zmieniamy na microsofta
Hmmm, sprecyzuj proszę, bowiem totalnie nie rozumiem powyższego posta 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ