Trailer 2

Rozmowy dotyczące filmu, gdy jeszcze był w produkcji.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

09 kwie 2007, 11:58

Tiquill pisze:Zaś sam trailer... Niby drugi, tak? Tylko że większość ujęć znana z pierwszego! Już na etapie zajawek wciskają nam kit. A co dopiero film!
no prawda trailery sa bardzo do siebie podobne
fabula jest troche bezsensowna wedlug mnie... moglo by byc np ze koles idzie po mleko dostaje mlotkiem w leb budzi sie w szpitalu 1000km od domu jest splukany poznaje swojego wujka ktorego nigdy nie widzial na oczy robia napad i wtedy cale miasto obraca sie przeciwko im bo ten sklep... ???jest jakis wazny ;-)
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2007, 11:59 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 kwie 2007, 14:00

Są filmy zbudowane na zda się zwyczajnych historiach, które wkrótce przeradzają się jednak w ciąg pochłaniających widza i niewiarygodnych dla bohatera zdarzeń - takie jak Pulp Fiction, Droga przez piekło czy Upadek - ale kudy Uwe'owi do Quentina Tarantino czy Olivera Stone'a! :roll: I takie filmy są ponad wszelką ocenę. Mogę oglądać je non-stop.

Dałbym się pochlastać, żeby Postala też ktoś TAK właśnie sfilmował. Zaniechawszy nawet jego sztubackiego humoru. A dał mi tylko wciągający jak narkotyk kotajl surrealizmu, gore i nieposkromionej desperacji... Przecież taka jest właśnie gra!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany