Solider of fortune 2

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Benio

05 kwie 2007, 09:38

solider of fortune 2 to sztrzelanka ja tam kiedyś grałem na mp


Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

05 kwie 2007, 11:28

A może kopa chcesz? ;-)
Jeśli już robisz tematy o grach to daj jakieś screeny z gry, jakieś małe info. A nie, napiszesz że "gra jest siópel i ogulnie lans"


Awatar użytkownika
blt
Początkujący morderca
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2006, 00:28

05 kwie 2007, 12:33

No to jako że założyciel tematu dał ciała:
Gra toczy się w różnych zakątkach Ziemi, takich jak południowoamerykańska dżungla (Wenezuela chyba?), Chiny (Szanghaj, albo Japonia?), Praga, postradziecka tajna baza bodajże na Czukotce i in.. Bohaterem jest tak samo jak w pierwszej części gry John Mullins, czyli tytułowy Żołnierz Fortuny, którego celem jest rozbicie organizacji przestępczej mającej w posiadaniu nowoczesną broń biologiczną i grożącej jej użyciem. Zakończenie mogłoby się wydawać zaskakujące, ale bez przesady ;). Co do samej rozgrywki to jest trochę broni, parę bajerów typu gogle noktowizyjne, latarka, jakieś takie cuda techniki ;). Ważnym elementem gry jest to, że nie możemy (a raczej nie jest to wskazane) biec sobie naprzód ze strzelbą w łapie i zabijać kolejnych wrogów - każdy celny strzał przeciwnika może skończyć się naszą śmiercią (jak nie pierwszy, to drugi ;) ). Przeciwnicy słyszą nasze kroki, nasze strzały i bądź śpieszą na pomoc swoim kumplom, bądź czekają na nas w okryciu. Nie polecam gry, jeśli ktoś nie ma dużej motywacji by ją przejść - na samym początku jest Praga - tam nie powinno być większych problemów, wszak wyglada mniejwięcej jak polskie miasta ;) - na drugą misję lecimy do dżungli, gdzie jak tylko wystawimy nos za obóz amerykańskich żołdaków, czeka na nas snajper :D. Ponadto walczymy znowu, jak w jedynce, z helikopterem w połowie gry, i na sam koniec - ot taki mechaniczny boss ;).

Aha, jedynka o Piekło lepsza jak dla mnie.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2007, 12:35 przez blt, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

05 kwie 2007, 12:42

nie zaciekawila mnie ta gra fajnie by bylo gdybyscie dali linki do screenow


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

18 sty 2008, 12:07

Ja grałem w SoF 1 i 2 moim zdaniem SoF 1 jest o wiele lepsza od 2 poprostu 1 ma to coś co goni mnie do wracania do niej co jakiś czas chociażby na MultiPlayerka. Ale podobno (choć to tylko pogłoski) chcą zrobić SoF 3 gdzieś czytałem że tym projektem już niebędzie się zajmował Xplosiv ale pożyjemy zobaczymy xD

PS. nie pytajci mnie na jakiej stronce to czytałem bo nie pamiętam. I tutaj będziecie musieli się zdać na Google (bo własnie na googlach to znalzłem)


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

18 sty 2008, 13:50

Dwójkę mój brat dostał w ramach prezentu urodzinowego xD. Pograłem trochę, jednak niespecjalnie przypadła mi do gustu :/.
Ta fabuła z terrorystami i wirusem. Sorry, ale bajki o siódmej :>.

P.S.
Autor tematu pisze:sztrzelanka
:rofl:


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

18 sty 2008, 20:00

Jedynka była lepsza :D Moim zdaniem. W dwójce panuje totalny chaos w niektórych misjach. Ogólnie gra niezła, ale jedynka bardziej przypadła mi do gustu. Taka bardziej... hmmm... "arcade'owa"? 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

18 sty 2008, 21:46

jedynka po prostu rulez :mgun2: nigdy nie zapomnę tego jak przechadzałem sie po metrze strzelbą :lol: jak na tamte czasy gra powalała :) zresztą do dziś jest ok 50 osób na multi.


ODPOWIEDZ