[AWP] AWP prawie nic mi nie zmienia!

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy to bład czy tak jest?

Nie wiem bo nie mam moda
0
Brak głosów
Tak,to jest błąd.
0
Brak głosów
Nie,to nie jest błąd.
1
100%
 
Liczba głosów: 1
Awatar użytkownika
Artek26
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2008, 18:09
Lokalizacja: Sie biorą debile.

26 maja 2008, 10:09

Z moim AWP jest chyba coś nie tak.No dobra dodało kilka broni (widły piła itp.) ale żadnych nowych map i misji NIE.A czytałem w downloadzie że

"Wszystkie mapy P2 i AW zostały przerobione na potrzeby nowych funkcji i broni. Oprócz tego mamy 5 nowych map i nową misję (w AW7 nowych misji było dwie)." Za przeproszeniem GÓWNO PRAWDA!Ja mam 0 nowych map i 0 nowych misji.Wszystko to samo oprócz nowych broni więc czy to jest błąd czy też admini kłamiali ze są nowe misje i mapy.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 maja 2008, 10:26

Wszystko przyjdzie z czasem, bronie nie leżą koło budy Champa, trzeba je poszukać. Z tego co zauważyłem grając w AWP [a rozpocząłem czwartek] narazie tylko jest mapa ze szkołą i stacja paliw. Dojście do tych map zaczyna się w Chicken Qeens poprzez jeden z tuneli. Pewnie reszta jest w sobotę i niedziele. Nie wiem, pewności nie mam.


Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

26 maja 2008, 10:26

Wiesz co ty lepiej sobie pograj w wesołe kucyki lub cos odpowiedniego dla twojego poziomu :roll: żal

Taa nierozgarniety user to zaraz admini klamali

Nie to nie jest żaden błąd!
AWP jak nazwa wskazuje A Week In Paradise tydzien w raju
Łączy misje z AW i Postal STP w jedną całość gramy dzieki temu cały Postalowy tydzien a nie tylko 5 dni to po 1

Po 2 . Są nowe mapy tylko trzeba wiedziec gdzie sie szuka Crossroads , School...
Nowe misje także są , tylko trzeba tez dobrze poszukac i w odpowiedni dzien
np odzyskanie matrycy by zagrać w Teen Sniper , Misje na arkadach np Fag Hunter , Mortal Kombat

itd itp etc etc :roll:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 10:55 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

26 maja 2008, 13:29

Następnym razem zagraj i przejdź grę, zanim zaczniesz ją oceniać. Morał - LOCK! 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 maja 2008, 18:02

ALCRD pisze:Crossroads , School...
Nowe misje także są , tylko trzeba tez dobrze poszukac i w odpowiedni dzien
np odzyskanie matrycy by zagrać w Teen Sniper , Misje na arkadach np Fag Hunter , Mortal Kombat
I to jest właśnie te pięć map. 8-) Dwie dla wędrówki, trzy dla misji, na które wejdziemy tylko przez żetony dla automatów... Nie ma w info o modzie podane na talerzu, co i jak, przyjemnością większą jest samemu je znaleźć, w swoim czasie. :P
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany